Sudėtingumo skalė:  
  (93/100)

Win 7 Internet Security 2013. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

| Tipas: Ransomware

Win 7 Internet Security 2013 yra viena iš tų programų, kurios siekia pavogti iš žmonių pinigus. Dažniausiai, jos turi keletą skirtingų skirtingų versijų, kurių pavadinimai yra pakeičiami pagal užkrėsto kompiuterio operacinę sistemą (OS). Kai tik šis virusas užkrečia kompiuterį, jis pradeda imituoti legalios antivirusinės veiklą. Pirmiausia, tokia programa rodo kaip tikrina kompiuterio diskus ir visą sistemą. Po to, ji pateikia ataskaitą ir pasiūlo ištrinti aptiktas infekcijas. Nors visa tai skamba labai įtikinamai, turite prisiminti, jog dažniausiai Win 7 Internet Security 2013 praneša apie išgalvotus virusus ir siūlo įsigyti savo nenaudingą versiją. Taigi, prieš pirkdami tokią programą, jūs turėtumėte gerai pagalvoti. Mes rekomenduojame nedelsiant pašalinti Win 7 Internet Security 2013 iš kompiuterio. Priešingu atveju, jūs gali įrašyti į savo kompiuterį dar vieną virusą.

Kaip mano kompiuteris gali būti užkrėstas Win 7 Internet Security 2013?

Win 7 Internet Security 2013 plinta trojanų pagalba. Dažniausiai, šie virusai atsiranda kompiuteryje po to, kai žmogus netyčia atdaro užkrėstą el. laišką, paspaudžiate ant pavojingos nuorodos ir pan. Be to, šį virusą jūs galite parsisiųsti kartu su nemokamomis programomis, todėl būkite labai atsargus kai siunčiatės tokias programas į kompiuterį. Vos tik trojanas parsiunčia Win 7 Internet Security 2013 į kompiuterį, ši programa pradeda gana agresyvią veiklą ir rodo savo padirbtus įspėjimus apie išgalvotus virusus:

Virus infection!
System security was found to be compromised. Your computer is now infected. Attention, irreversible system changes may occur. Private data may get stolen. Click here now for an instant anti-virus scan.

Privacy threat!
Spyware intrusion detected. Your system is infected. System integrity is at risk. Private data can be stolen by third parties, including credit card details and passwords. Click here to perform a security repair.

Prisiminkite, vienintelis virusas ūsų kompiuteryje yra Win 7 Internet Security 2013! Ši programa siekia priversti jus manyti, kad jūsų kompiuteris yra užkrėstas ir kad jūs turėtumėte nusipirkti jos licencijuotą versiją. Vis dėl to, vietoje to jūs turėtumėte pašalinti šią programą iš kompiuterio.

Kaip pašalinti Win 7 Internet Security 2013?

Jei jūsų kompiuteris yra užkrėstas, kuo greičiau patikrinkite jį su viena iš šių programų: Malwarebytes MalwarebytesCombo Cleaner arba Reimage. Jei jūs negalite paleisti nė vienos iš jų, atlikite šiuos veiksmus:

1. Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Networking režimą. Tiesiog perkraukite kompiuterį ir, kai tik jis pradeda užsikrauti, pakartotinai spauskite F8.
2. Prisiregistruokite tuo pačiu vartotoju kaip ir įprastame Windows režime
3. Dabar paspauskite ant IE arba kitos naršyklės ir pasirinkite „Run as“ arba „Run as administrator“, įveskite savo administratoriaus slaptažodį (jei reikia).
4. Įveskite šią nuorodą į naršyklės adresą: https://www.2-spyware.com/download/hunter.exe ir atsisiųskite programą į savo kompiuterį. Paleiskite ją ir pašalinkite Win 7 Internet Security 2013 failus.

Galite pabandyti įvesti šį kodą ir priversti virusą manyti, kad jūs įsigiję jo licenciją: 3425-814615-3990.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage yra rekomenduojama viruso žalos panaikininui. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.
Win 7 Internet Security 2013 ekrano nuotrauka
Win 7 Internet Security 2013 ekrano nuotrauka
Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-win-7-internet-security-2013.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


  1. Internet Security 2013 šalinimas sako:
    gegužės 6th, 2013 at 1:39 pm

    […] anti-spyware programa, kuris buvo sukurta tos pačios Internetinių sukčių grupuotės kaip Win 7 Internet Security 2013, Win 7 Antivirus 2013 ir daugelis kitų grėsmingų programų. Kai tik patenka į kompiuterį, […]

Jūsų nuomonė apie Win 7 Internet Security 2013