Sudėtingumo skalė:  
  (74/100)

Win 7 Defender. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

| Tipas: Ransomware
12

Win 7 Defender yra nesąžininga antivirusinė programa, kuri priklauso tai pačiai virusų šeimai kaip ir XP Defender. Kaip ir anksčiau minėtas virusas, Win7 Defender virusas yra platinamas naudojant trojanus, kurie užkrečia kompiuterius nepastebėti. Dažniausiai, tokie virusai slepiasi užkrėstose svetainėse, nelegalių programų versijose ar padirbtuose programų atnaujinimuose. Kai tik trojanas patenka į sistemą, jis atsiunčia ir įdiegia Win 7 Defender į kompiuterį, kuris vėliau pradeda rodyti savo padirbtus pranešimus ir reklamas raginančias nusipirkti licencijuotą Win 7 Defender versiją. Prisiminkite, jog ši programa yra nieko verta ir jūs turėtumėte kuo greičiau pašalinti ją iš savo kompiuterio. Priešingu atveju, jūs matysite pasikartojančius pranešimus bei galite pastebėti dar daugiau virusų savo kompiuteryje.

KAIP MAN ŽINOTI, KAD AŠ NEESU UŽSIKRĖTĘS WIN 7 DEFENDER?

Vos tik Win 7 Defender patenka į kompiuterį, ši programa nieko nelaukdama pradeda rodyti savo padirbtus pranešimus. Veikdama, paprastai ji imituoja antivirusinę programą, taigi ji rodo kaip tikrina kiekvieną kompiuterio diską ir ‘suranda’ virusus. Iš tikrųjų, ji aptinka legalius ir niekuo nepavojingus failus, kurie privalo likti kompiuteryje, jeigu norite kad jis veiktų be jokių nesklandumų. Štai kaip atrodo šio viruso pranešimai:

System Security Alert!
Vulnerabilities found
Background scan for security breaches has been finished. Serious problems have been detected. Safeguard your system against exploits, malware and viruses right now by activating Proactive Defence.

Prisiminkite, šie pranešimai yra jums rodomi dėl labai paprastos priežasties – hakeriai nori jus įtikinti nusipirkti Win 7 Defender „licencijuotą versiją“, kuri iš tikrųjų net neegzistuoja. Jei nusipirksite ją, jūs prarasite savo pinigus. Dėl to mes rekomenduojame ignoruoti visus neaiškius pranešimus ir taip pat kuo greičiau pašalinti šią programą iš savo kompiuterio.

KAIP AŠ GALIU PAŠALINTI WIN 7 DEFENDER?

Siekiant pašalinti Win 7 Defender iš kompiuterio, turite patikrinti jį su legalia antivirusine. Tam mes rekomenduojame naudoti Plumbytes Anti-MalwareWebroot SecureAnywhere AntiVirus arba Reimage, kurios efektyviai šalina tokio tipo virusus. Jei jūs negalite paleisti nė vienos iš šių programų, atlikite šiuos veiksmus:

1. Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Networking režimą. Tiesiog perkraukite kompiuterį ir, kai tik jis pradeda užsikrauti, pakartotinai spauskite F8.
2. Prisiregistruokite tuo pačiu vartotoju kaip ir įprastame Windows režime
3. Dabar paspauskite ant IE arba kitos naršyklės ir pasirinkite „Run as“ arba „Run as administrator“, įveskite savo administratoriaus slaptažodį (jei reikia).
4. Įveskite šią nuorodą į naršyklės adresą: https://www.2-spyware.com/download/hunter.exe ir atsisiųskite programą į savo kompiuterį. Paleiskite ją ir pašalinkite Win 7 Defender ir jo failus.

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą Win 7 Defender šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei jums nepavyko pašalinti viruso naudojant Reimage, užduokite klausimą mūsų IT specialistams ir išsamiai aprašykite situaciją.
Win 7 Defender pašalinimui yra rekomenduojama Reimage antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Svarbu: Reikia rankinio įsikišimo reiškia, kad pažymėtos šiuo ženkliuku programos, nepašalina viruso visiškai automatiškai. Skaitykite instrukcijas žemiau.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje
Reimage spaudoje

Win 7 Defender rankinis šalinimas

Išjungti procesus:
[random characters].exe

Ištrinti registro reikšmes:
HKEY_CLASSES_ROOT\.exe "(Default)" = "[random]"
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall\pcdfdata
HKEY_CURRENT_USER\Software\Classes\.exe\shell\open\command "(Default)" = ""%CommonAppData%\pcdfdata\[random].exe" /ex "%1" %*"
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run "pcdfsvc" = "%CommonAppData%\pcdfdata\[random].exe /min

Ištrinti failus:
%CommonAppData%\pcdfdata\
%CommonAppData%\pcdfdata\[random].exe
%CommonAppData%\pcdfdata\app.ico
%CommonAppData%\pcdfdata\config.bin
%CommonAppData%\pcdfdata\defs.bin
%CommonAppData%\pcdfdata\support.ico
%CommonAppData%\pcdfdata\uninst.ico
%CommonAppData%\pcdfdata\vl.bin
%AllUsersProfile%\Desktop\Win 7 Defender.lnk
%CommonStartMenu%\Programs\Win 7 Defender\
%CommonStartMenu%\Programs\Win 7 Defender\Remove Win 7 Defender.lnk
%CommonStartMenu%\Programs\Win 7 Defender\Win 7 Defender Help and Support.lnk
%CommonStartMenu%\Programs\Win 7 Defender\Win 7 Defender.lnk

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-win-7-defender.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis