Sudėtingumo skalė:  
  (97/100)

Win 7 Defender Plus 2013. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

| Tipas: Ransomware

Win 7 Defender Plus 2013 yra pavojinga programa, kuri gali lengvai užkrėsti kompiuterį jeigu jame yra naudojama „Windows 7“ operacinė sistema. Panašiai ir kitos nesąžiningos programos, ji apsimeta teisėta antivirusine: ji rodo kaip tikrina kompiuterį ir vėliau pateikia ataskaitą apie šimtus skirtingų virusų. Beje, ši programa rodo savo įspėjimus kiekvieną kartą, kai tik kompiuteris yra paleidžiamas iš naujo. Nors ir atrodo įtikinamai, visi šie įspėjimai gali būti paprasčiausiai ignoruojami, nes Win 7 Defender Plus 2013 neturi jokios duomenų bazės. Ji siekia vienintelio tikslo – laimėti jūsų pasitikėjimą ir priversti jus sumokėti už jo netikrą (licencijuotą) versiją. Prašome niekada nemokėti už Win 7 Defender Plus 2013 licenciją, nes tokia programa paprasčiausiai neegzistuoja. Be to, jūs privalote pašalinti Win 7 Defender Plus 2013 iš savo kompiuterio jeigu norite užkirsti kelią dar pavojingesniems virusams.

Kaip Win 7 Defender Plus 2013 gali užkrėsti mano kompiuterį?

Ši pavojinga programa yra platinama kaip ir bet kokie kiti virusai. Dažniausiai, ji patenka į sistemą nepastebimai trojano pagalba, kuris gali slėptis netikrose programų versijose, jų atnaujinimuose ar spame. Kai tik ši programa atsiranda kompiuterio viduje, ji pakeičia keletą sistemos nustatymų ir prideda savo registro įrašus, kurie paleidžia ją kiekvieną kartą kai auka perkrauna kompiuterį. Kaip jau supratote, tai yra nesaugi programa, kuri bando pavogti iš jūsų pinigus. Nors Win 7 Defender Plus 2013 žada pašalinti kiekvieną virusą iš kompiuterio, ji to negali padaryti. 

Štai yra keletas Win 7 Defender Plus 2013 įspėjimų pavyzdžių:

Virus infection!
System security was found to be compromised. Your computer is now infected. Attention, irreversible system changes may occur. Private data may get stolen. Click here now for an instant anti-virus scan.

Privacy threat!
Spyware intrusion detected. Your system is infected. System integrity is at risk. Private data can be stolen by third parties, including credit card details and passwords. Click here to perform a security repair.

Kaip matote, Win 7 Defender Plus 2013 yra pinigų vogimo įrankis. Jei pastebėjote šios programos įspėjimus savo kompiuteryje, jūs privalote juos ignoruoti ir pašalinti šią pavojingą programą iš sistemos.

Kaip pašalinti Win 7 Defender Plus 2013?

Win 7 Defender Plus 2013 gali būti pašalinta antivirusinės programos pagalba. Tam mes rekomenduojame naudoti Malwarebytes MalwarebytesCombo Cleaner arba ReimageJei  jūs negalite paleisti nei vienos iš šių programų, pabandykite pasinaudoti kodu, kuris turėtų priversti jūsų virusą manyti, jog jūs nusipirkote licenciją: 3425-814615-3990. Toliau turėtumėte paleisti antivirusinę ir pašalinti ši kompiuterio užkrėstus failus.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage yra rekomenduojama viruso žalos panaikininui. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Svarbu: Reikia rankinio įsikišimo reiškia, kad pažymėtos šiuo ženkliuku programos, nepašalina viruso visiškai automatiškai. Skaitykite instrukcijas žemiau.

Win 7 Defender Plus 2013 rankinis šalinimas

Išjungti procesus:
[random].exe

Ištrinti failus:
[random].exe

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-win-7-defender-plus-2013.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis