Sudėtingumo skalė:  
  (85/100)

Win 7 Defender 2013. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

| Tipas: Ransomware

Win 7 Defender 2013 yra naujas virusas, kuris bando sukurti įspūdį, kad kompiuteris turi daug rimtų problemų ir kad jį reikia tvarkyti. Žinoma, tam jis rekomenduoja Win 7 Defender 2013 mokamą versiją. Daug interneto vartotojų jau spėjo papulti į šio viruso spąstus, tačiau vietoj pagalbos šalinant virusus, jie buvo paprasčiausiai apiplėšti. Prisiminkite, Win 7 Defender 2013 yra netikra antivirusinė programa, kuri siekia vienintelio dalyko – išvilioti iš jūsų kuo daugiau pinigų. Jei jūs jau spėjote sumokėti už šios programos licenciją, kreipkitės į savo kredito kortelės kompaniją ir sustabdykite šį mokestį. Be to, pašalinkite Win 7 Defender 2013 iš kompiuterio nedelsiant.

KAIP AŠ GALIU UŽSIKRĖSTI WIN 7 DEFENDER 2013?

Win 7 Defender 2013 gale patekti į kompiuterį be jokio ženklo. Tam ji naudoja trojanus, kurie vėliau atsiunčia jos failus ir taip pat pakeičia reikiamus sistemos nustatymus. Jūs galite parsisiųsti tokį trojaną į savo kompiuterį kartu su padirbtais programų atnaujinimais, netikrais vaizdo ir garso kodekais, nemokamomis programomis ir pan. Vos tik Win 7 Defender 2013 patenka į sistemą, ji iškarto pradeda savo veiklą, kuri susideda iš padirbtų pranešimų apie kompiuterinius virusus. Prisiminkite, ši programa rodo savo įspėjimus siekdama vienintelio tikslo – pavogti iš jūsų pinigus. Vietoje eikvoję juos ir rėmę hakerius, jūs turėtumėte tiesiog pašalinti Win 7 Defender 2013 iš sistemos.

KAIP MAN PAŠALINTI WIN 7 DEFENDER 2013?

Rekomenduojame nieko nelaukti ir kaip įmanoma greičiau atsikratyti Win 7 Defender 2013 iš kompiuterio, nes priešingu atveju ji gali atsiųsti į sistemą dar daugiau virusų. Tam,. naudokite tokias programas kaip Reimage arba Malwarebytes Malwarebytes, kurios pašalins šio viruso failus automatiškai.

Pasiūlymas
Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage yra rekomenduojama viruso žalos panaikininui. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Svarbu: Reikia rankinio įsikišimo reiškia, kad pažymėtos šiuo ženkliuku programos, nepašalina viruso visiškai automatiškai. Skaitykite instrukcijas žemiau.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje
Alternatyvios programos
Malwarebytes
Alternatyvios programos
Malwarebytes
Win 7 Defender 2013 ekrano nuotrauka
Win 7 Defender 2013 ekrano nuotrauka

Win 7 Defender 2013 rankinis šalinimas

Išjungti procesus:
%AppData%\[random 3 letters].exe

Ištrinti failus:
%AppData%\[random 3 letters].exe

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-win-7-defender-2013.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis