Sudėtingumo skalė:  
  (97/100)

Win 7 Antivirus 2014 šalinimas

parašė Julija Splinters - - | Tipas: Ransomware

Kas yra Win 7 Antivirus 2014?

Win 7 Antivirus 2014 yra netikra antivirusinė programa, kuri priklauso jau senai žinomai Braviax virusų grupei. Tiesą sakant, mes buvome įsitikinę, kad šiai šeimai priklausantys virusai daugiau nepasirodys, tačiau akivaizdu, kad klydome. Jeigu Win 7 Antivirus 2014 užkrėstų jūsų kompiuterį, pirmas dalykas, kurį jūs pastebėtumėte yra klaidinantys pranešimai, kurie siekia priversti žmones patikėti, kad jų kompiuteriai yra pavojingai užkrėsti. Tam šis virusas pradeda rodyti kaip tikrina kompiuterį ir jo diskus ir galiausiai parodo didžiulį sąrašą išgalvotų virusų. Jūs galite būti informuotas apie tokius virusus kaip trojanai, ‘adware’ ar ‘rogue’ kategorijoms priskiriami virusai bei kitos kompiuterinės infekcijos. Žinoma, įvardinęs visas šias išgalvotas kompiuterines infekcijas, Win 7 Antivirus 2014 jų nepašalins. Tam, kad galėtumėte jas pašalinti, turėsite sumokėti tam tikrą pinigų sumą. Vis dėlto, kaip jau turbūt supratote, mes labai patariame NIEKADA nemokėti pinigų už šią programą, nes ji tikrai neištrins nė vieno viruso. Jeigu jūs jau buvote įtikintas ir manote, kad jūsų kompiuteris užkrėstas, įsirašykite patikimą antivirusinę programą ir pažiūrėkite ar paieškos rezultatai sutampa su tais, kuriuos rodė Win 7 Antivirus 2014. Jeigu jūsų antivirusinė programa yra atnaujinta, tikriausiai ji parodys, kad jūsų kompiuteryje yra tik vienas virusas – Win 7 Antivirus 2014.

Kaip Win 7 Antivirus 2014 gali užkrėsti mano kompiuterį?

Win 7 Antivirus 2014 plinta tokiu pat būdu kaip ir kiti grėsmingi virusai. Jeigu ir toliau lankysite nelegalius internetinius puslapius, spaudinėsite ant įtartinų pranešimų arba tikėsite suklastotais laiškai ir siųsitės į savo kompiuterį su jais atkeliavusius priedus, rizikuojate užkrėsti savo kompiuterį šiuo pavojingu virusu. Venkite pranešimų, siūlančių nemokamai patikrinti kompiuterį, ir laiškų, siūlančių atidaryti jame esančius priedus ir tokiu būdu gauti pinigų. Be to, jeigu iš tikrųjų norite išvengti Win 7 Antivirus 2014 ir kitų panašių kompiuterinių infekcijų, jūs turėtumėte įsirašyti patikimą antivirusinę programą ir nuolat ją atnaujinti. Jeigu Win 7 Antivirus 2014 pateko į sistemą, jis automatiškai įrašys į kompiuterį savo failus ir registro įrašus. Be to, kaip ir minėjome, jis pradės rodyti įvairius perspėjimus, tokius kaip:

System Hijack!
System security threat was detected. Viruses and/or spyware may be damaging your system now. Prevent infection and data loss or stealing by running a free security scan.

Win 7 Antivirus 2014 has blocked a program from accessing the internet
This program is infected with Trojan-BNK.Win32.Keylogger.gen
Private data can be stolen by third parties, including credit card details and passwords.

Kaip pašalinti Win 7 Antivirus 2014?

Jei norite pašalinti Win 7 Antivirus 2014, naudokite tik atnaujintą antivirusinę, kuri atpažins visus užkrėstus failus jūsų kompiuteryje. Tam mes rekomenduojame rinktis Reimage arba SpyHunterCombo Cleaner, nes šios programos efektyviai padeda atsikratyti užkrėstų failų iš sistemos.

Dėmesio! Šis virusas gali blokuoti legalias programas, tarp jų ir antivirusines. Norėdami tai apeiti, įveskite šį kodą, kuris privers jūsų virusą galvoti, kad jūs įsigijote licencijuotą jo versiją: 3425-814615-3990. Žinoma, tai nepadės ištrinti užkrėstų failų, dėl to jūs turite nepamiršti patikrinti kompiuterio su antivirusine vos tik šis virusas dings iš jūsų kompiuterio ekrano.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage yra rekomenduojama viruso žalos panaikininui. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.
Win 7 Antivirus 2014 ekrano nuotrauka
Win 7 Antivirus 2014 ekrano nuotrauka

Apie autorių

Julie Splinters
Julie Splinters - Virusų šalinimo specialistė

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Julie Splinters
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-win-7-antivirus-2014.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Jūsų nuomonė apie Win 7 Antivirus 2014