Sudėtingumo skalė:  
  (96/100)

Win 7 Antispyware 2014. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

parašė Jake Doevan - - | Tipas: Ransomware

Kas yra Win 7 Antispyware 2014?

Win 7 Antispyware 2014 – tai dar vienas nesenai atsiradęs Braviax virusų grupei priklausantis virusas. Įsidėmėkite, kad visi šiai šeimai priklausantys virusai yra sukurti tik dėl vieno tikslo – pavogti jūsų pinigus. Vos tik tokias programa patenka į kompiuterį, ji pradeda rodyti kaip tikrinama kompiuterį ir po to pateikia tikrai įtikinamai atrodantį pranešimą, kuriame įvardijama visa eilė tariamai kompiuteryje besislepiančių virusų, tokių Trojanai, ‘adwares’ ir kitos pavojingos programos. Iš tikrųjų, šie pranešimai yra rodomi ne tam, kad jus įspėtų, o tam kad jus apgautų ir priverstų jus imtis veiksmų. Laimei ar nelaimei, Win 7 Antispyware 2014 pasiūlo savo aukai nusipirkti licencijuotą jos versiją ir ištrinti visus virusus. Nepasitikėkite šiais melagingais pranešimais, nes visi virusai, kuriuos ši netikra antivirusinė programa tariamai surado jūsų kompiuteryje, yra išgalvoti! Jeigu patikrintumėte savo kompiuterį su patikima antivirusine programa, pamatytumėte, kad ji neturi nieko bendro su kompiuterio apsauga. Atvirkščiai, ji yra vienintelis virusas, kuris kelia grėsmę jūsų kompiuteriui. Jeigu manote, kad jūsų kompiuteris gali būti užkrėstas, nedelsiant patikrinkite jį su SpyHunter antivirusine.

Kaip Win 7 Antispyware 2014 gali užkrėsti mano kompiuterį?

Win 7 Antispyware 2014 pradeda siekti savo užsibrėžtų tikslų vos tik patenka į kompiuterį. Jeigu pastebėjote bent vieną sistemos patikrinimą ar pranešimą apie tariamus virusus, galimas daiktas, kad jūsų kompiuteris jau yra užkrėstas. Jeigu norite išvengti tokių kompiuterinių infekcijų ateityje, turite žinoti, kad Win 7 Antispyware 2014 ir panašūs virusai dažniausiai yra platinami per melagingus pranešimus, kurie pasirodo netikėtai ir siūlo parsisiųsti nemokamus programų atnaujinimus (pvz. Java, Flash Player) arba žada nemokamai patikrinti kompiuterį. Niekada nesisiųskite tokių programų atnaujinimų, ir, tuo labiau, nepasitikėkite siūlymais patikrinti kompiuterį, nes tokia funkcija iš viso neegzistuoja. Užtenka tik spustelėti ant tokio pranešimo ir Win 7 Antispyware 2014 patenka į kompiuterį. Be to, turėtumėte taip pat saugotis nepatikimai atrodančių elektroninių laiškų. Jeigu pranešimas pilnas gramatinių klaidų, ignoruokite jį ir ištrinkite jį iš gautų laiškų aplanko. Jeigu Win 7 Antispyware 2014 užkrečia kompiuterį, virusas iškart pakeičia dalį kompiuterio nustatymų ir pradeda rodyti savo klaidinančius pranešimus, pavyzdžiui:

Win 7 Protection 2014 has blocked a program from accessing the internet
This program is infected with Trojan-BNK.Win32.Keylogger.gen
Private data can be stolen by third parties, including credit card details and passwords.

Kaip pašalinti Win 7 Antispyware 2014 iš mano kompiuterio?

Jeigu norite išvengti Win 7 Antispyware 2014 viruso, ignoruokite įtartinus reklamas, siūlančias jums atnaujinti programinę įrangą arba nemokamai patikrinti kompiuterį. Jeigu ši programa jau pasirodė jūsų kompiuteryje, nerekomenduojame bandyti trinti jos failų ranka, nes taip jūs galite galutinai „pribaigti“ savo kompiuterį. Šis virusas gali įrašyti daugybę failų ir bandyti paslėpti juos giliai sistemoje, todėl net ištrynus pagrindinę šio viruso dalį, jis gali atnaujinti savo veiklą. Todėl Win 7 Antispyware 2014 ištrynimui mes rekomenduojame šias programas: Reimage ir Malwarebytes MalwarebytesCombo Cleaner.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage yra rekomenduojama viruso žalos panaikininui. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.
Win 7 Antispyware 2014 ekrano nuotrauka
Win 7 Antispyware 2014 ekrano nuotrauka

Apie autorių

Jake Doevan
Jake Doevan - Gyvenimas per trumpas, kad jį švaistytumėme kompiuteriniams virusams

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Jake Doevan
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-win-7-antispyware-2014.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Jūsų nuomonė apie Win 7 Antispyware 2014