Sudėtingumo skalė:  
  (10/100)

Websearch.seachsupporter.info. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

| Tipas: Naršyklės įskiepiai

Websearch.seachsupporter.info yra paieškos svetainė, kuri yra platinama pasitelkiant nesąžiningus būdus. Kai tik ji patenka į kompiuterį, ji pakeičia dalį sistemos nustatymų ir gali pradėti nepageidaujamus peradresavimus į nesaugias svetaines. Dažniausiai, žmonės pradeda lankytis šiame puslapyje prieš jų valią, kadangi ši paieškos svetainė paprastai atsiranda vietoje pradžios puslapio (angl. start page) ir numatytojo paieškos puslapio (angl. default search engine). Atminkite, mes rekomenduojame vengti šio paieškos puslapio, nes tokios svetainės dažniausiai yra naudojamos reklamuoti nesaugius el. puslapius, stebėti žmonių naršymo įpročius ir tiesiog lėtinti kompiuterių darbą. Jei jūs pastebėjote websearch.seachsupporter.info savo kompiuteryje, jūs neturėtumėte to ignoruoti. Šią problemą galite išspręsti sekdami toliau pateiktomis instrukcijomis.

Kodėl mano naršyklė yra peradresuojama į Websearch.seachsupporter.info?

Žmonės pradeda pastebėti nuolatinius naršyklės peradresavimus į websearch.seachsupporter.info kai atsisiunčia į savo kompiuterį kokią nors su šia paieškos svetaine susijusią nemokamą programą. Jei norite išvengti šio viruso, jums reikia atidžiai įrašinėti nemokamas programas ir nuimti varneles, kurios sako, kad jūs sutinkame pakeisti savo Start page ar atsisiųsti į kompiuterį papildomų programų. Kai tik ši paieškos svetainė patenka į kompiuterį, ji pradeda jai daryti neigiamą įtaką. Anot ekspertų, ji peradresuoja naršyklę į websearch.seachsupporter.info kiekvieną kartą, kai žmonės pradeda savo paiešką Internete. Jeigu norite viso to išvengti, patikrinkite savo kompiuterį su atnaujinta antvirusine programa. Be to, mes taip pat rekomenduojame sekti žemiau pateiktomis instrukcijomis.

Kaip aš galiu atsikratyti Websearch.seachsupporter.info?

Jei pastebėjote peradresavimus savo naršyklėje, patikrinkite kompiuterį su Reimage arba kokia nors kita antivirusine. Kai pašalinsite iš jo užkrėstus failus,atlikite šiuos veiksmus:

Spustelėkite  „Start meniu“ -> „Control Panel“ -> „Uninstall Program“ arba „Add/Remove Programs“ ir pasirinkite „Uninstall“ mygtuką jei pamatysite ką nor,s kas gali būti susijęs su websearch.seachsupporter.info. Siekdami pakeisti pradžios puslapį (angl. Start page), atlikite šiuos veiksmus:

Internet Explorer:

Atidarykite IE -> eikite ‘Tools’ -> ‘Internet Options’ -> ‘General’.  Dabar įveskite norimą el. puslapį ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus.

Mozilla Firefox:

Atidarykite „Mozilla Firefox“ -> eikite ‘Tools’ -> ‘Options’ -> ‘General’ -> ‘Startup’. Dabar įveskite tam tikrą svetainę į adreso laukelį ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus.

„Google Chrome“:

Atidarykite „Google Chrome“ -> pasirinkite ‘Wrench Icon’ -> ‘Options’ -> ‘Basics’. Pasirinkite ‘Open the home page’ ir pagrindiniame puslapyje įveskite tam tikrą svetainę. Paspauskite ‘Gerai’, kad išsaugotumėte pakeitimus.

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą Websearch.seachsupporter.info šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei jums nepavyko pašalinti viruso naudojant Reimage, užduokite klausimą mūsų IT specialistams ir išsamiai aprašykite situaciją.
Websearch.seachsupporter.info pašalinimui yra rekomenduojama Reimage antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.
Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje
Websearch.seachsupporter.info ekrano nuotrauka
Websearch.seachsupporter.info ekrano nuotrauka
Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-websearch-seachsupporter-info.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis