Sudėtingumo skalė:  
  (72/100)

Vista Security Plus 2013 šalinimas

| Tipas: Ransomware

Vista Security Plus 2013 yra kompiuterinė infekcija, kuri užkrečia Windows Vista operacinę sistemą naudojančius kompiuterius. Šis virusas veikia kaip ir ankstesnės jo versijos, tokios kaip Win 7 Security Plus 2013, XP Security Plus 2013 ir kitos. Kai tik Vista Security Plus atsiranda sistemoje, virusas iš karto pakeičia keletą jos nustatymų ir pradeda rodyti pasikartojančius perspėjimus apie šimtus aptiktų virusų ir kitų su kompiuteriu susijusių problemų. Po to, visi šie pranešimai siūlo nusipirkti licencijuotą Vista Security Plus 2013 versiją ir prižada, jog tai yra vos ne vienintelė programa, kuri gali pašalinti aptiktus virusus iš sistemos. Nors visa tai gali pasirodyti gan įtikinamai, iš tikrųjų jūs turėtumėte ignoruoti tokias programas, nes jos siekia išvilioti iš jūsų pinigus. Jei jau įsigijote Vista Security Plus 2013 licenciją, kuo greičiau susisiekite su savo banku ir sustabdykite šį mokėjimą! Be to, patikrinkite kompiuterį su antivirusine programa ir pašalinkite užkrėstus failus.

Kaip Vista Security Plus 2013 gali užkrėsti mano kompiuterį?

Vista Security Plus 2013 puola tuos kompiuterius, kurie naudoja Windows Vista OS. Dažniausiai, šis virusas patenka į sistemą trojanų pagalba, kurie paprastai slepiasi nemokamose programose, užkrėstuose el. laiškuose ir panašiose vietose. Vos tik toks trojanas atsiranda sistemos viduje, jis atsiunčia Vista Security Plus failus. Po to, virusas pradeda rodyti pasikartojančius pranešimus, kurie tvirtina kažką panašaus:

Severe system damage!
Spyware and viruses detected in the background. Sensitive system components under attack! Data loss, identity theft and system corruption are possible. Act now, click here for a free security scan.

System danger!
Your system security is in danger. Privacy threats detected. Spyware, keyloggers or Trojans may be working in the background right now. Perform an in-depth scan and removal now, click here.

System hijack!
System security threat was detected. Viruses and/or spyware may be damaging your system now. Prevent infection and data loss or stealing by running a free security scan.

Jūs turite pašalinti Vista Security Plus 2013 iš savo kompiuterio vos tik šie pranešimai pasirodo jo ekrane. Tam galite naudoti žemiau pateiktas instrukcijas.

Kaip pašalinti Vista Security Plus 2013?

Siekiant pašalinti Vista Security Plus 2013 iš kompiuterio, patikrinkite jį su antivirusine programa. Pasirinkite vieną iš šių programų: SpyHunterCombo Cleaner arba Reimage. Jos padės jums surasti visus užkrėstus failus.

Jei dėl šio viruso ir jo veiklos negalite paleisti nė vienos iš šių programų, atlikite šiuos veiksmus:

1. Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Networking režimą. Tiesiog perkraukite kompiuterį ir, kai tik jis pradeda užsikrauti, pakartotinai spauskite F8.
2. Prisiregistruokite tuo pačiu vartotoju kaip ir įprastame Windows režime
3. Dabar paspauskite ant IE arba kitos naršyklės ir pasirinkite „Run as“ arba „Run as administrator“, įveskite savo administratoriaus slaptažodį (jei reikia).
4. Įveskite šią nuorodą į naršyklės adresą: https://www.2-spyware.com/download/hunter.exe ir atsisiųskite programą į savo kompiuterį. Paleiskite ją ir pašalinkite Vista Security Plus 2013 failus.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage yra rekomenduojama viruso žalos panaikininui. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.
Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-vista-security-plus-2013.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Jūsų nuomonė apie Vista Security Plus 2013