Sudėtingumo skalė:  
  (59/100)

Vista Defender 2013. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

| Tipas: Ransomware

Vista Defender 2013 yra akivaizdus kompiuterinio viruso pavyzdys, kuris gali pasirodyti jums kaip tikra antivirusinė programa. Vos tik toks virusas patenka į kompiuterį, jis pradeda demonstruoti kaip jis tikrina kompiuterio diskus ir aptinka dešimtis užkrėstų failų. Po to, jis praneša, kad kompiuteris yra pavojingai užkrėstas ir kad jūs turite nusipirkti licencijuotą Vista Defender 2013 versiją. Kaip jūs jau turbūt supratote, ši programa užkrečia tik tuos kompiuterius, kurie naudoja Windows Vista programinę įrangą. Žinoma, ji negali aptikti jokio viruso, taigi galima sakyti, kad jos visi pranešimai yra padirbti. Jei vartotojas pradeda matyti Vista Defender 2013 pranešimus savo kompiuteryje, jūs privalote juos ignoruoti, nes mokėti pinigus už tokią programą yra tas pats kas išmesti pinigus lauk. Mes labai rekomenduojame nedelsti ir pašalinti Vista Defender 2013 iš kompiuterio.

KAIP AŠ GALIU UŽSIKRĖSTI VISTA DEFENDER 2013?

Kaip ir kitos nesąžiningos programos, Vista Defender 2013 patenka į kompiuterius trojanų pagalba. Šie virusai dažniausiai slepiasi padirbtose programose, netikruose programų atnaujinimuose ir panašiose vietose. Vos tik toks virusas užkrečia kompiuterį, jis atsiunčia Vista Defender 2013 priklausančius failus ir prideda keletą naujų registro įrašų, kurie padeda šiai programai pasileisti kiekvieną kartą kai kompiuteris yra perkraunamas iš naujo.  Po to, Vista Defender 2013 pradeda rodyti savo padirbtus pranešimus apie virusus ir siūlo nusipirkti licencijuotą jos versiją. Prisiminkite, ši programa pateikia vien tik suklastotą informaciją apie aptiktas kompiuterines infekcijas! Kad atsikratytumėte jos pranešimų, jūs privalote pašalinti Vista Defender 2013 iš kompiuterio.

KAIP GALIMA PAŠALINTI VISTA DEFENDER 2013?

Pirma, ignoruokite visus tuos pasiūlymus pirkti Vista Defender 2013, nes tai nepadės jums sutvarkyti kompiuterio. Siekiant pašalinti šią programą, turėtumėte patikrinti kompiuterį su Plumbytes Anti-MalwareWebroot SecureAnywhere AntiVirus, Reimage arba kita antivirusine. Jei jūs negalite paleisti nė vienos iš šių programų, atidarykite Task manager ir sustabdykite visus šiam virusui priklausančius procesus.

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą Vista Defender 2013 šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei jums nepavyko pašalinti viruso naudojant Reimage, užduokite klausimą mūsų IT specialistams ir išsamiai aprašykite situaciją.
Vista Defender 2013 pašalinimui yra rekomenduojama Reimage antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Svarbu: Reikia rankinio įsikišimo reiškia, kad pažymėtos šiuo ženkliuku programos, nepašalina viruso visiškai automatiškai. Skaitykite instrukcijas žemiau.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje
Vista Defender 2013 ekrano nuotrauka
Vista Defender 2013 ekrano nuotrauka

Vista Defender 2013 rankinis šalinimas

Išjungti procesus:
%AppData%\[random 3 letters].exe

Ištrinti failus:
%AppData%\[random 3 letters].exe

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-vista-defender-2013.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis