Sudėtingumo skalė:  
  (97/100)

Vista Antivirus Plus 2013. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

| Tipas: Ransomware
12

Vista Antivirus Plus 2013 yra pavojinga programa, kuri priklauso padirbtų antivirusinių kategorijai. Šis virusas dažniausiai užkrečia tik tuos kompiuterius, kurie naudoja Windows Vista operacinę sistemą, tačiau mes jau pranešėme apie Win 7 Antivirus Plus 2013 bei aptikome XP Antivirus Plus 2013, kurios atakuoja Windows 7 ir Windows XP Operacines sistemas. Iš esmės, visos šios programos yra klonai, kurie yra naudojami išvilioti iš žmonių pinigus. Šios infekcijos atrodo ir veikia identiškai, jos rodo tuos pačius įspėjimus apie pavojingus virusus ir vėliau pasiūlo nusipirkti licencijuotą versiją jų pašalinimui. Jei matote Vista Antivirus Plus 2013 įspėjimus savo kompiuteryje, ignoruokite juos, nes jie siekia jus įtikinti nusipirkti neegzistuojančią programą. Vietoje to, jūs turite pašalinti Vista Antivirus Plus 2013 iš savo kompiuterio!

Kaip Vista Antivirus Plus 2013 gali užkrėsti mano kompiuterį?

Atlikus analizę, buvo išsiaiškinta, kad šis virusas patenka į kompiuterius trojanų pagalba. Žinoma, dažniausiai šis virusas užkrečia neapsaugotus kompiuterius, taigi jūs turėtumėte kuo skubiau įrašyti antivirusinę programą jeigu vis dar to nepadarėte. Kai trojanas atsiranda kompiuterio viduje, jis iškarto atsiunčia Vista Antivirus Plus 2013 priklausančius failus. To pasekoje, ši programa gali pradėti rodyti savo erzinančius įspėjimus, kurie praneša apie išgalvotus virusus. Prašome ignoruoti tokius ar panašius įspėjimus:

Privacy alert!
Rogue malware detected in your system. Data leaks and system damage are possible. Click here for a free security scan and spyware deletion.

Vista Antivirus Plus 2013 Firewall Alert
Vista Antivirus Plus 2013 has blocked a program from accessing the internet
Internet Explorer is infected with Trojan-BNK.Win32.Keylogger.gen
Private data can be stolen by third parties, including credit card details and passwords.

Jei jūs matote tokius pranešimus, jūsų kompiuteris yra užkrėstas. Norėdami atsikratyti Vista Antivirus Plus 2013 viruso, turėtumėte sekti žemiau pateiktomis instrukcijomis.

Kaip aš galiu pašalinti Vista Antivirus Plus 2013?

Norėdami pašalinti Vista Antivirus Plus 2013 iš kompiuterio, jums reikia patikrinti jį su viena iš šių antivirusinių: Plumbytes Anti-MalwareWebroot SecureAnywhere AntiVirus arba Reimage. Kai tik programa baigs savo darbą, pašalinkite visus jos aptiktus failus.

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą Vista Antivirus Plus 2013 šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei jums nepavyko pašalinti viruso naudojant Reimage, užduokite klausimą mūsų IT specialistams ir išsamiai aprašykite situaciją.
Vista Antivirus Plus 2013 pašalinimui yra rekomenduojama Reimage antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Svarbu: Reikia rankinio įsikišimo reiškia, kad pažymėtos šiuo ženkliuku programos, nepašalina viruso visiškai automatiškai. Skaitykite instrukcijas žemiau.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje
Reimage spaudoje
Vista Antivirus Plus 2013 ekrano nuotrauka
Vista Antivirus Plus 2013 ekrano nuotrauka

Vista Antivirus Plus 2013 rankinis šalinimas

Išjungti procesus:
[random].exe

Ištrinti failus:
[random].exe

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-vista-antivirus-plus-2013.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis