Sudėtingumo skalė:  
  (97/100)

Vista Antivirus 2014 šalinimas

parašė Linas Kiguolis - - | Tipas: Ransomware

Kas yra Vista Antivirus 2014?

Vista Antivirus 2014 yra viena iš eilės padirbtų antivirusinių programų, kurios gali lengvai užkrėsti kiekvieną menkai apsaugotą kompiuterį. Vos tik tokia programa atsiduria sistemoje, ji gali pradėti rodyti savo netikrus įspėjimus, kurie visi teigia tą patį: kad jūsų kompiuteris užkrėstas ir kad jūs turite nusipirkti šios programos licencijuotą versiją. Jei pradėjote pastebėti tokius pranešimus savo kompiuteryje, prisiminkite, jog jie siekia pavogti iš jūsų pinigus. Nelaukite ir kuo greičiau patikrinkite jį su patikima antivirusine, kuri padės jums pašalinti užkrėstus failus. Daugeliu atvejų, Vista Antivirus 2014 rodomi pranešimai atrodo štai taip:

Vista Antivirus 2014 has blocked a program from accessing the internet. This program is infected with Trojan-BNK.Win32.Keylogger.gen. Private data can be stolen by third parties, including credit card details and passwords.

System Hijack!
System security threat was detected. Viruses and/or spyware may be damaging your system now. Prevent infection and data loss or stealing by running a free security scan.

Jeigu Vista Antivirus 2014 patenka į sistemą, ši programa pradeda nuolat imituoti jos tikrinimą. Žinoma, ji vėliau pateikia informaciją apie šimtus užkrėstų failų, kurie gali būti pašalinti tik jos licencijuotos versijos pagalba. Iš tiesų, ši programa negali aptikti nei Trojano, nei kito viruso, nes ji paprasčiausiai neturi duomenų bazės ir kitų virusų aptikimui reikalingų komponentų.Todėl jūs privalote susilaikyti nuo jos pasiūlymo nusipirkti licencijuotą jos versiją. Vis dėlto, jeigu tai jau padarėte, turėtumėte kuo greičiau apie tai pranešti savo bankui, nes jūs galite netekti ne tik savo pinigų, bet ir savo finansinės informacijos.

Kaip Vista Antivirus 2014 gali užkrėsti mano kompiuterį?

Jei naudojate Vista OS, jūs turėtumėte būti labai atsargūs kai naršote Internete, nes tai yra būtent ta operacinė sistema, kurią gali užkrėsti Vista Antivirus 2014 virusas. Paprastai jis plinta naudojant du būdus – padirbtus pranešimus ir spamą. Šio viruso platinime dalyvaujantys pranešimai gali pasirodyti tiek legaliose, tiek ir nelegaliose el. svetainėse. Paprastai, jie siūlo žmonėms pasinaudoti galimybe ir nemokamai patikrinti kompiuterį bei jo būklę. Žinoma, vietoje to auka gauna „dovaną“ – šią nesąžiningą antivirusinę. Be to, jūs taip pat galite atsisiųsti Vista Antivirus 2014 į savo kompiuterį kartu su melagingame laiške esančiu priedu. Jei jūs gavote žinutę, kurioje teigiama, kad jūs laimėjote pinigų, gavote palikimą ir pan. jūs turėtumėte ignoruoti tokį laišką ir niekada nesisiųsti jame esančio priedo į savo kompiuterį. Jei atsitiko taip, kad jūs jau atsisiuntėte Vista Antivirus 2014 virusą į savo kompiuterį, mes primygtinai rekomenduojame jums sekti žemiau pateiktas instrukcijas ir atsikratyti šio viruso.

Kaip pašalinti Vista Antivirus 2014 virusą?

Neignoruokite Vista Antivirus 2014 įspėjimų, nes jie gali jus palydėti link dar rimtesnių problemų, tokių kaip pinigų arba asmeninės informacijos praradimas. Atsižvelgiant į faktą, jog ši programa nėra paprastas virusas, mes jo pašalinimui rekomenduojame naudoti patikimą antivirusinę, tokią kaip Reimage arba SpyHunterCombo Cleaner.

Dėmesio! Vista Antivirus 2014 gali bandyti blokuoti legalias antivirusines programas, tarp jų ir SpyHunter ir StopZilla. Jei negalite jų paleisti, pabandykite perkrauti savo kompiuterį į Safe Mode with Networking režimą ir tada atsisiųsti antivirusinę programą.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage yra rekomenduojama viruso žalos panaikininui. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Apie autorių

Linas Kiguolis
Linas Kiguolis - Ekspertas kovoje su virusais ir kitomis kompiuterio infekcijomis

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Linas Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-vista-antivirus-2014.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Jūsų nuomonė apie Vista Antivirus 2014