Sudėtingumo skalė:  
  (73/100)

Vista Antivirus 2013. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

| Tipas: Ransomware

Vista Antivirus 2013 (taip pat vadinama Vista Anti-virus 2013) yra pavojinga programa, kuri priklauso padirbtų antivirusinių kategorijai. Būdama viena iš tokių programų, ši programa siekia įbauginti žmones ir nori priversti juos galvoti, kad jų kompiuteriai yra pavojingai užkrėsti šimtais skirtingų virusų. Iš tikrųjų, tai tėra vienas iš metodų, kurie yra naudojami išvilioti iš žmonių jų pinigus. Vista Anti-virus 2013 sugeba parodyti vien tik padirbtus įspėjimus, kurie neturi nieko bendro su tikrai jūsų kompiuterio situacija. Taigi, prieš sumokėdami pinigus už šios programos licenciją, jūs turite pagalvoti ar norite paremti hakerius ir jų virusus. Be to, jūs taip pat turėtumėte kuo skubiau pašalinti Vista Anti-virus 2013.

Kaip VISTA ANTIVIRUS 2013 gali atsidurti mano kompiuteryje?

Vista Antivirus 2013 yra platinama naudojant trojanus, kurie lengvai patenka į kompiuterio vidų kartu su nemokamomis programomis, netikrais Flash atnaujinimais ir panašiomis programomis. Vos tik toks virusas patenka į sistemą, jis atsiunčia Vista Antivirus 2013 priklausančius failus. Vėliau, ši programa pradeda imituoti kompiuterio patikrinimo veiklą ir praneša apie dešimtis skirtingų virusų. Štai kaip atrodo išgalvoti Vista Antivirus 2013 įspėjimai:

Malware intrusion!
Sensitive areas of your system ware found to be under attack. Spy software attack or virus infection possible. Prevent further damage or your private data will get stolen. Run an anti-spyware scan now. Click here to start.

Privacy threat!
Spyware intrusion detected. Your system is infected. System integrity is at risk. Private data can be stolen by third parties, including credit card details and passwords. Click here to perform a security repair.

Po to, kai Vista Anti-virus 2013 praneša savo aukai apie aptiktus virusus, ji pasiūlo sumokėti už jos „pilną“ versiją ir pašalinti juos iš kompiuterio. Nors visa tai atrodo labai įtikinamai, jūs niekuomet neturėtumėte mokėti už šią pavojingą programą. Jūs turite pašalinti Vista Antivirus 2013 iš savo kompiuterio nedelsiant!

KAIP PAŠALINTI VISTA ANTI-VIRUS 2013?

Jeigu pastebėjote Vista Anti-virus 2013 savo kompiuteryje, turite kuo skubiau jį patikrinti su antivirusine ir pašalinti iš jo užkrėstus failus. Jei esate užblokuotas ir negalite paleisti savo antivirusinės, sekite šias instrukcijas:

1. Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Networking režimą. Tiesiog perkraukite kompiuterį ir, kai tik jis pradeda užsikrauti, pakartotinai spauskite F8.
2. Prisiregistruokite tuo pačiu vartotoju kaip ir įprastame Windows režime
3. Dabar paspauskite ant IE arba kitos naršyklės ir pasirinkite „Run as“ arba „Run as administrator“, įveskite savo administratoriaus slaptažodį (jei reikia).
4. Įveskite šią nuorodą į naršyklės adresą: https://www.2-spyware.com/download/hunter.exe ir atsisiųskite programą į savo kompiuterį. Paleiskite ją ir pašalinkite Vista Anti-virus 2013 failus.

Jūs taip pat galite naudoti Malwarebytes MalwarebytesCombo Cleaner arba Plumbytes Anti-MalwareMalwarebytes Malwarebytes.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage yra rekomenduojama viruso žalos panaikininui. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.
Vista Antivirus 2013 ekrano nuotrauka
Vista Antivirus 2013 ekrano nuotrauka
Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-vista-antivirus-2013.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Jūsų nuomonė apie Vista Antivirus 2013