Sudėtingumo skalė:  
  (9/100)

VAF toolbar. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

| Tipas: Adware

VAF toolbar (taip pat žinomas kaip VAF Music Toolbar) yra dar viena programa, kuri gali būti priskirta ‘adware’ kategorijai. Pagrindinė priežastis, kodėl mes nusprendėme parašyti apie šią programą, yra jos nesąžiningas platinimas, kuris yra susijęs su nemokamomis programomis. Be to, kai tik ši programa patenka į kompiuterį, ji pakeičia kai kuriuos sistemos nustatymus ir pradeda savo nuolatinius peradresavimus į VAF paieškos puslapį arba search.conduit.com. Jei pastebėjote tokius dalykus savo kompiuteryje, turite nieko nelaukti ir patikrinti jį su atnaujinta antivirusine. Priešingu atveju jūs galite būti priverstas apsilankyti nesaugioje svetainėje, kuri gali užkrėsti jūsų kompiuterį dar pavojingesniu virusu.

IŠ KUR VAF TOOLBAR PATEKO Į MANO KOMPIUTERĮ?

VAF toolbar, arba VAF įrankių juostą, galima atsisiųsti iš jos oficialiosios svetainės. Vis dėl to, tai nėra vienintelis būdas kaip ši programa yra platinama Internete. Ji taip pat gali patekti į kompiuterį kaip kitų programų nemokamas priedas. Jei norite išvengti VAF įrankių juostos, turite atidžiai sekti nemokamų programų atsisiuntimą į kompiuterį ir pašalinti visas varneles, kurios sako, kad jūs sutinkate atsisiųsti VAF Toolbar į savo kompiuterį. Kai tik ši programa atsiranda sistemos viduje, ji dažniausiai paveikia Mozilla Firefox naršyklę. Vis dėl to, tai nereiškia, kad jūs negalite jos pastebėti Google Chrome ar Internet Explorer naršyklėse. Jei norite atsikratyti šios programos, sekite žemiau pateiktomis instrukcijomis ir pašalinkite VAF įrankių juostą iš savo kompiuterio.

KAIP PAŠALINTI VAF ĮRANKIŲ JUOSTĄ?

Nors VAF įrankių juosta nėra pavojinga programa, ji gali lengvai atlikti nepageidaujamus sistemos pakeitimus jūsų kompiuteryje. Jei norite jos atsikratyti, galite pašalinti šią programą per „Add/Remove Programs“. Tam atlikite šiuos veiksmus:

Spustelėkite  „Start meniu“ -> „Control Panel“ -> „Uninstall Program“ arba „Add/Remove Programs“ ir pažymėkite su VAF Toolbar susijusius įrašus. Po to pasirinkite „Uninstall“. Norėdami pakeisti savo Start page, atlikite šiuos veiksmus:

Internet Explorer:

Atidarykite IE -> eikite ‘Tools’ -> ‘Internet Options’ -> ‘General’.  Dabar nustatykite savo norimą Start page ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus.

Mozilla Firefox:

Atidarykite „Mozilla Firefox“ -> eikite ‘Tools’ -> ‘Options’ -> ‘General’ -> ‘Startup’. Dabar įveskite tam tikrą svetainę į adreso laukelį ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus.

„Google Chrome“:

Atidarykite „Google Chrome“ -> pasirinkite ‘Wrench Icon’ -> ‘Options’ -> ‘Basics’. Pasirinkite ‘Open the home page’ ir įveskite tam tikros svetainės pavadinimą. Paspauskite ‘Gerai’, kad išsaugotumėte pakeitimus.

Galiausiai, patikrinkite kompiuterį su antivirusine programa ir pašalinkite pavojingus failus iš savo kompiuterio. Tam mes rekomenduojame naudoti Reimage.

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą VAF toolbar šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei jums nepavyko pašalinti viruso naudojant Reimage, užduokite klausimą mūsų IT specialistams ir išsamiai aprašykite situaciją.
VAF toolbar pašalinimui yra rekomenduojama Reimage antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.
Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje
Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-vaf-toolbar.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis