Sudėtingumo skalė:  
  (99/100)

United States Courts virus. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

parašė Ugnius Kiguolis - - | Tipas: Ransomware

United States Courts virus yra pavojinga programa, kuri yra priskiriama ‘ransomware’ kategorijai dėl savo sugebėjimo panaudoti keletą skirtingų strategijų siekdama priversti savo aukas sumokėti 300 dolerių. Panašiai kaip FTB virusas, FTB PayPal virusas ir daugelis kitų panašių virusų, jis atakuoja kompiuterius, kurie yra Jungtinėse Amerikos Valstijose. Kai tik šis virusas infekuoja kompiuterį, pirmiausia jis užblokuoja sistemą ir taip pat paslepia viską kas yra kompiuterio darbalaukyje su savo didžiuliu padirbtu pranešimu. Ši žinute teigia, kad vartotojas pažeidė įvairius teisės aktus, pavyzdžiui, kad jis neteisėtai naudojo autorių teisių saugomo turinį ir pan. Daugelis kompiuterių vartotojų jau buvo priversti patikėti, kad šis pranešimas priklauso vienai iš Jav vyriausybinių institucijų. Tačiau, iš tiesų Vyriausybinės institucijos nenaudoja tokių metodų siekdamos priversti jų nusikaltėlius sumokėti baudas. Jei jūs buvote užkrėsti šio viruso, ignoruokite United States Courts virusą ir pašalinkite jo failus iš kompiuterio.

KAIP AŠ GALIU UŽSIKRĖSTI United States Courts virusu?

United States Courts virusas yra platinamas Trojan.LockScreen pagalba. Jums turėtumėte vengti nelegalių svetainių, nemokamų programų, kenkėjiškų el. laiškų ir panašių dalykų siekdami neužsikrėsti šiuo trojos arkliu. Kai tik jis infiltruoja kompiuterį, virusas pakeičia sistemos parametrus, kad United States Courts virusas galėtų pradėti savo darbą vos jūs perkraunate kompiuterį. Be to, jis įrašo keletą kenkėjiškų failų ir užblokuoja sistemą.

Jei esate užsikrėtę United States Courts virusu, jųs matote tokį įspėjimą:

United States Courts
YOUR COMPUTER HAS BEEN LOCKED
Criminal Case NO. 4:12CV072011
Illegally downloaded material (MP3’s, Movies or Software) has been located on your computer.
(…)
To unlock your computer and to avoid other legal consequences, you are obligated to pay a release of $300. Payable through GreenDot Moneypak. After successful payment, your computer will automatically unlock.
Failure to adhere to this request will involve criminal charges and possible imprisonment.
To perform the payment, enter the acquired GreenDot Moneypak code in the designated payment field and press the „Submit“ button.
(…)

Prašome niekada nemokėti 300 dolerių, kurių yra prašoma kenkėjiškame United States Courts viruso pranešime. Šią pinigų sumą gaus sukčiai, kurie siekia padidinti savo pajamas neteisėtu būdu. Siekiant pašalinti šią ransomware infekciją, visų pirma turėtumėte pašalinti sistmos bloką ir pašalinti užkrėstus failus iš kompiuterio.

KAIP PAŠALINTI United States Courts virusą?

Kai bandote pašalinti United States Courts virusą, jūs turite ‘atrakinti’ kompiuterį ir nuskaityti kompiuterį su anti-malware programa. Priklausomai nuo to ar galite paleisti kompiuterį saugiuoju režimu ar ne, sekite šias instrukcijas:

  1. Naudodamiesi kitu kompiuteriu atsisiųskite Malwarebytes Malwarebytes, Reimage arba kitą apsaugos programą.
  2. Atnaujinkite ją ir perkelkite į USB atmintinę arba paprastą CD.
  3. Tuo tarpu, perkraukite užkrėstą kompiuterį saugiuoju režimu ir įdėkite USB raktą į jį.
  4. Paleiskite sistemos nuskaitymą, ištrinkite infekuotus failus ir dar kartą praskenuokite kompiuterį kai perkrausite jį.
  5. Baigę šiuos veiksmus, patikrinkite savo kompiuterį su atnaujinta anti-malware programa dar kartą ir atsikratykite visų užsilikusių šio viruso failų.
Pasiūlymas
Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage yra rekomenduojama viruso žalos panaikininui. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Svarbu: Reikia rankinio įsikišimo reiškia, kad pažymėtos šiuo ženkliuku programos, nepašalina viruso visiškai automatiškai. Skaitykite instrukcijas žemiau.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje
Alternatyvios programos
Malwarebytes
Alternatyvios programos
Malwarebytes

United States Courts virus rankinis šalinimas

Išjungti procesus:
[random].exe

Ištrinti failus:
[random].exe

Apie autorių

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Virusų šalinimo ekspertas

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-united-states-courts-virus.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis