Sudėtingumo skalė:  
  (96/100)

Ultimate Game Card ransomware. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

| Tipas: Ransomware
12

Ultimate Game Card virusas yra labai pavojinga programa, kuri priklauso Ukash virusų šeimai. Tai reiškia, kad ji blokuoja kompiuterį ir taip pat rodo klaidinantį perspėjimą apie įvairius teisės pažeidimus. Paprastai, šis virusas teigia, jog kompiuteris buvo užblokuotas dėl nelegalių programų naudojimo, kopijuotų filmų žiūrėjimo ir panašių veiklų. Nors ši programa jums gali pasirodyti labai įtikinamai, prisiminkite, jog ji priklauso hakeriams ir turėtų būti kaip įmanoma greičiau pašalinta iš sistemos. Iš tikrųjų, Ultimate Game Card virusas siekia priversti savo aukas manyti, jog jie privalo kuo greičiau sumokėti 100, 200 ar 300 dolerių baudą už įvairiausius teisės pažeidimus ir prižada, jog tai atblokuos jų kompiuterius. Tai dar niekam nepadėjo. Norėdami tikrai atblokuoti savo kompiuterį, jūs turite ištrinti Ultimate Game Card virusą iš kompiuterio.

KAIP GALIMA UŽSIKRĖSTI Ultimate Game Card virusu?

Kaip ir bet kuris kitas ransomware kategorijai priskiriamas parazitas, Ultimate Game Card yra platinamas trojanų pagalba, kurie patenka į sistemą, kai tik vartotojas paspaudžia ant užkrėstos nuorodos ar atidaro užkrėstą el. laiško priedą. Norėdami išvengti šio viruso, jūs privalote ignoruoti visus įtartinai atrodančius el. laiškus ir taip papt vengti nelegalių svetainių, kurios platinami nukopijuoti filmai ir muzikos įrašai. Jeigu Ultimate Game Card virusas patenka į kompiuterį, jis iškarto užblokuoja sistemą ir rodo savo klaidinančius įspėjimus. Tiksliau, jis praneša, kad žmogus naudojo nelegalias muzikinių įrašų kopijas, nelegaliai atsisiuntė kopijuotus filmus ir dabar turi sumokėti 100 ar daugiau dolerių baudą:

Access to your computer was denied!
Illegally downloaded music tracks (in other words, “pirated copies”) have been detected at your PC.
While being downloaded the before mentioned tracks were copies – that’s also a criminal offense in conformity $ 106 of the Digital Millennium Copyright Act.
Both Copyrighted music tracks download in the Internet and music files exchange are illegal and subject to compliance with $$106 of the Digital Millennium Copyright Act and punished by either imposition of monetary fines up to three years of imprisonment.

Šis perspėjimas turėtų būti ignoruojamas, nes jis neturi nieko bendro su jokia valstybine institucija. Jei jūs sumokėjote šią baudą, jūs parėmėte hakerius bei jų nelegalų verslo modelį, tačiau greičiausiai neatblokavote savo kompiuterio.  Siekiant tai padaryti, turite atsikratyti visų užkrėstų failų, kurie yra paslėpti jūsų kompiuteryje.

KAIP PAŠALINTI Ultimate Game Card Ransomware?

Visų pirma, turi pašalinti kompiuterį blokuojantį virusą. Siekiant tai padaryti, atlikite šiuos veiksmus:

  1. Naudodami kitą kompiuterį, atsisiųskite  Reimage,  Plumbytes Anti-MalwareWebroot SecureAnywhere AntiVirus arba kitą programą.
  2. Atnaujinkite ją ir perkelkite į USB atmintinę arba paprastą CD.
  3. Tuo tarpu, perkraukite užkrėstą kompiuterį saugiuoju režimu ir įdėkite USB raktą į jį.
  4. Paleiskite SpyHunter, ištrinkite užkrėstus failus ir dar kartą patikrinkite kompiuterį kai perkrausite jį.
Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą Ultimate Game Card ransomware šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei jums nepavyko pašalinti viruso naudojant Reimage, užduokite klausimą mūsų IT specialistams ir išsamiai aprašykite situaciją.
Ultimate Game Card ransomware pašalinimui yra rekomenduojama Reimage antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Svarbu: Reikia rankinio įsikišimo reiškia, kad pažymėtos šiuo ženkliuku programos, nepašalina viruso visiškai automatiškai. Skaitykite instrukcijas žemiau.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje
Reimage spaudoje
Ultimate Game Card ransomware ekrano nuotrauka
Ultimate Game Card ransomware ekrano nuotrauka

Ultimate Game Card ransomware rankinis šalinimas

Išjungti procesus:
[random]

Ištrinti failus:
[random]

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-ultimate-game-card-ransomware.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis