Sudėtingumo skalė:  
  (97/100)

UK Police virus. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

| Tipas: Ransomware

UK Police virus yra pavojinga kompiuterinė infekcija, kuri priklauso didžiulei virusų grupei žinomai kaip ‘ransomware’. Kai tik toks virusas užkrečia kompiuterio sistemą, jis ją užblokuoja ir pradeda rodyti didelį pranešimą, kuris paprastai uždengia visą kompiuterio ekraną. Siekdamas išgąsdinti savo aukas, šis virusas joms praneša apie įvairius nusikaltimus, tokius kaip nelegalių video failų naudojimas, pornografijos platinimas ir panašiai. Jums įdomu kodėl šis virusas rodo tokį panešimą? Atsakymas yra labai paprastas – jis tikisi priversti jus manyti, jog jūs iš tiesų elgėtės neteisėtai ir dabar turite sumokėti 100 svarų baudą. Be to, virusas prižada, jog tai padės atblokuoti kompiuterį. Nors jums tai gali pasirodyti įtikinamai, prašome niekada nemokėti baudos, kadangi šie pinigai atiteks hakeriams! Be to, jei norite vėl pradėti naudotis savo kompiuteriu kaip įprastai, turite kuo greičiau pašalinti UK Police virusą iš jo.

Kaip UK Police virusas gali užkrėsti mano kompiuterį?

UK Police virusas užkrečia kompiuterius nepastebimai. Daugeliu atvejų jis patenka į juos kartu su padirbtomis programomis, netikrais jų atnaujinimais ir panašiu keliu. Kai tik šis virusas užkrečia sistemą, jis ją užblokuoja ir pradeda rodyti savo netikrą pranešimą, kuris prisistato Jungtinės Karalystės Policijos vardu. Be to, jis išvardija įvairius įstatymus ir teigia, kad jūs juos pažeidėte. Štai kaip dažniausiai atrodo toks melagingas pranešimas:

United Kingdom Police
Police Central e-crime Unit ATTENTION! Your PC is blocked due to at least one of the threse reasons specified below.
You have been violating “Copyright and Related Rights Law” (Video, Music, Software) and illegally using or distributing copyrighted content, thus infringing Article 128 of the Criminal Code of Great Britain.
Article 128 of the Criminal Code provides for a fine of 200 to 500 minimal wages or deprivation of liberty for 2 to 8 years.
(…)

Kaip matote, UK Police virus yra labai pavojingas virusas, kuris siekia išgąsdinti žmones ir priversti juos atiduoti savo pinigus. Vietoje to, jūs privalote ignoruoti šį ir panašius pranešimus bei pašalinti užkrėstus failus iš savo kompiuterio.

KAIP PAŠALINTI UK POLICE VIRUS?

Paprastai UK Police virusas blokuoja legalias antivirusines programas ir taip sugeba apsisaugoti nuo pašalinimo. Taigi, jei norite atsikratyti šio viruso, pirmiausia turite atblokuoti kompiuterį ir vėliau patikrinti jį su  Malwarebytes MalwarebytesCombo Cleaner arba ReimageNorėdami atblokuoti sistemą, atlikite šiuos veiksmus:

  1. Iš naujo paleiskite užkrėstą kompiuterį.
  2. Spauskite Start -> Run ir įveskite https://www.2-spyware.com/download/hunter.exe (jei esate užblokuotas, paspauskite alt + tab ir vėl bandykite vesti šį adresą.
  3. Įspėjame, kad virusas vėl gali pradėti rodyti savo perspėjimą. Šiuo atveju, paspauskite Alt + Tab ir „R“ tiek kartų kiek reikia.
  4. Parsisiųskite antivirusinę ir paleiskite ją norėdami pašalinti užkrėstus failus iš sistemos.
Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage yra rekomenduojama viruso žalos panaikininui. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Svarbu: Reikia rankinio įsikišimo reiškia, kad pažymėtos šiuo ženkliuku programos, nepašalina viruso visiškai automatiškai. Skaitykite instrukcijas žemiau.
UK Police virus ekrano nuotrauka
UK Police virus ekrano nuotrauka

UK Police virus rankinis šalinimas

Išjungti procesus:
[random].exe

Ištrinti failus:
[random].exe

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-uk-police-virus.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis