Trojan.Tatanarg. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

| Tipas: Įsilaužimo įrankiai
12

Trojan.Tatanarg yra labai pavojingas virusas, kuris gali būti panaudotas vogti slaptą informaciją iš kompiuterio. Dažniausiai, tai yra banko prisijungimo duomenys ir panaši informacija. Kadangi vis daugiau žmonių savo piniginius sandorius vykdo naudodamiesi Internetu, tokių virusų kaip Tatanarg galime tikėtis ir daugiau. Anot kompiuterių ekspertų, jie jau dabar pastebi naujų šio trojano versijų, pvz. Trojan.Tatanarg.B, Trojan.Tatanarg! gen1 ir kt.
Panašiai kaip kiti trojanai, šis virusas yra nustatytas vogti banko prisijungimus ir kitus duomenis. Tai taip pat gali būti autentifikavimo duomenys, vartotojo veiklos naršyklėje informacija ir pan. Siekdamas surinkti kuo daugiau duomenų, virusas pradeda savo darbą vos tik užkrečia kompiuterį. Jis pradeda fiksuoti informaciją, kuria keičiasi auka ir bankas, ir išsiunčia juos savo savininkams. Negalima teigti, kad Tatanarg yra tipiškas Trojanas – jis taip pat vykdo įvairius sistemos pakeitimus, gali atsiųsti įvairius komponentus, sutrikdyti antivirusinių darbą ir netgi ištrinti kitus virusus iš kompiuterio.

KAIP PAŠALINTI TATANARG TROJANĄ IŠ KOMPIUTERIO?

Jei manote, kad galite būti užsikrėtęs Trojan.Tatanarg ir norite patikrinti savo kompiuterį, rekomenduojame patikrinti jį su Plumbytes Anti-MalwareWebroot SecureAnywhere AntiVirus arba Reimage. Atkreipkite dėmesį, jog prieš paleidžiant šias programas yra rekomenduojama jas atnaujinti.

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą Trojan.Tatanarg šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei jums nepavyko pašalinti viruso naudojant Reimage, užduokite klausimą mūsų IT specialistams ir išsamiai aprašykite situaciją.
Trojan.Tatanarg pašalinimui yra rekomenduojama Reimage antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje
Reimage spaudoje
Šaltinis: http://www.2-spyware.com/remove-trojan-tatanarg.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


  • Kotryna

    Sitie virusai ziaurus, kaip i komperi ilindo tai nesupratau kas darosi, tik per stebukla sugalvojau nueiti i si tinklapi virusai.lt, buvau praradus vilti, galvojau kompui sakes, BET… kaip tik siam puslapyje radau si straipsni apie ‘Trojan’, atsisiunciau programas, dabar visas kompiuteris isvalytas nuo siu virusu! didelis ACIU ! 🙂

  • Mane Virusas Uzpuole!

    Krc.Vakar ziuriu YoTube ane… Ir pist apacioi issoko lentele kad Jusu sistemai gresia pavojus as ijungiau Spyware docto (Antivirusine) poto dar vienas langas is apacios islindo ir parasyta Google Chroome Infected ir issijunge… Veliau paleidziu antivirusine hujast apacioi raso STOPzilla infected as is vis nzn ka daryt… Paspaudziau ant prikolo Gta Sa Vel lentele ir vl ta pati raso… Paspaudziau CTR+ALT+DEL Ijungiau paspaudziu start task manager…Apacioi vel raso Start Task Maneger is infected… Bet as gerai issiziurejas pamaciau kazkoki faila System Protection ar kaip ten bet kai atidariau aplankala ten kur tas faias randasi as pamaciau kad sito failo name vieni numeriai ir skaiciai:12512j5j5h12h5j2j53h kazkaip taip… Ijungiu intika…Infected ka tik jungiu viskas infected as krc issigandau nu nx ir isjungiau pc ir perejau prie Gquest User prie kurio virusu nera… Tai jei zinai ka nors labai prasau padekIite!!. Jei zinote kaip padeti kvieskite i skype:Svejur1

  • Modys

    Sis trojanas mane irgi buvo uzpuoles bet greitai buvo sureguota su visomis antivirusinemis programomis ir jis buvo isvalytas