Sudėtingumo skalė:  
  (28/100)

Trojan.Obvod. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

| Tipas: Įsilaužimo įrankiai
12

Trojan.Obvod yra pavojinga kompiuterinė infekcija, kuri paprastai patenka į kompiuterį be jokio ženklo. Ji yra naudojama atsiųsti kitų virusų failus, vogti asmeninius žmonių duomenis, sutrikdyti naršyklės veiklą bei atlikti kitas pavojingas veiklas. Trojan.Obvod virusas ypač dažnai atakuoja Internet Explorer naršyklę bei sukelia pasikartojančius reklaminius pranešimus joje. Siekdamas užkirsti kelią jo pašalinimui, jis blokuoja legalias antivirusines bei kitas teisėtas programas.

KAIP TROJAN.OBVOD UŽKREČIA KOMPIUTERIUS?

Trojan.Obvod patenka į kompiuterius kartu su kitais užkrėstais failais. Dažniausiai, tai būna netikri Adobe Flash Player atnaujinimai, užkrėstos legalių programų kopijos ir panašūs failai. Žmogui netyčia parsisiuntus tokį failą, trojanas nieko nelaukia ir pradeda kai kurių sistemos nustatymų pakeitimus. Paprastai, jis sukuria .job failą(us) %UserProfile%\Application Data\ [ATSITIKTINIAI SIMBOLIAI] .exe folderyje ir taip pradeda vykdyti savo veiklą kiekvieną kartą, kai yra perkraunamas kompiuteris.

KAIP PAŠALINTI TROJAN.OBVOD?

Kai tik pradedate įtarti, jog Trojan.Obvod gali būti jūsų kompiuteryje, patikrinkite sistemą su antivirusine. Norėdami visiškai pašalinti šią infekciją, rekomenduojame naudoti šias programas: Reimage arba Plumbytes Anti-MalwareWebroot SecureAnywhere AntiVirus.

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą Trojan.Obvod šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei jums nepavyko pašalinti viruso naudojant Reimage, užduokite klausimą mūsų IT specialistams ir išsamiai aprašykite situaciją.
Trojan.Obvod pašalinimui yra rekomenduojama Reimage antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Svarbu: Reikia rankinio įsikišimo reiškia, kad pažymėtos šiuo ženkliuku programos, nepašalina viruso visiškai automatiškai. Skaitykite instrukcijas žemiau.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje
Reimage spaudoje

Trojan.Obvod rankinis šalinimas

Ištrinti failus:
%UserProfile%\Application Data\[random].exe


Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-trojan-obvod.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis