Sudėtingumo skalė:  
  (67/100)

Trojan Dropper BCMiner. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

| Tipas: Įsilaužimo įrankiai

Kas yra Trojan Dropper BCMiner?

Trojan.Dropper.BCMiner, taip pat žinomas kaip BCMiner, yra kompiuterinis virusas, kuris gali užkrėsti kompiuterį pavojinga BitCoin programa. Perspėjame, jog egzistuoja ir legali BitCoin programa, kuri yra naudojama gaminti tokiu pačiu pavadinimu žinomą virtualią valiutą. BitCoin valiuta gali būti naudojama kaip ir paprasti pinigai. Dažniausiai ji yra patraukli tiems, kurie nori paslėpti savo piniginius sandorius ar tiesiog juos pagreitinti.

Kadangi abi, tiek teisėta tiek ir neteisėta BitCoin programos naudoja tuos pačius failus, jūsų antivirusinė gali palaikyti legalią BitCoin versiją virusu. Jeigu neseniai įdiegėte BitCoin į savo kompiuterį, jūs turėtumėte tiesiog ignoruoti savo antivirusinės pranešimus. Vis dėl to, jeigu nė nenutuokiate kas yra BitCoin ir iš savo antivirusinės pradėjote gauti pranešimus apie šią programą – jūsų kompiuteris gali būti užkrėstas BCMiner virusu.

Kaip pašalinti BCMiner?

Užsikrėtus Trojanais, niekuomet nereikėtų bandyti ištrinti šių virusų ranka, kadangi taip jūs galite negrįžtamai pakenkti kompiuteriui. Siekdami pašalinti BCMiner ir apsaugoti savo kompiuterį nuo kitų infekcijų, turėtumėte patikrinti kompiuterį su Reimage, Malwarebytes MalwarebytesCombo Cleaner arba kita antivirusine. Testuodami šį virusą su šiomis programomis mes sugebėjome visiškai pašalinti BCMiner iš kompiuterio.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage yra rekomenduojama viruso žalos panaikininui. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.
Trojan Dropper BCMiner ekrano nuotrauka
Trojan Dropper BCMiner ekrano nuotrauka
Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-trojan-dropper-bcminer.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Jūsų nuomonė apie Trojan Dropper BCMiner