Sudėtingumo skalė:  
  (67/100)

Trojan Dropper BCMiner. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

| Tipas: Įsilaužimo įrankiai

Kas yra Trojan Dropper BCMiner?

Trojan.Dropper.BCMiner, taip pat žinomas kaip BCMiner, yra kompiuterinis virusas, kuris gali užkrėsti kompiuterį pavojinga BitCoin programa. Perspėjame, jog egzistuoja ir legali BitCoin programa, kuri yra naudojama gaminti tokiu pačiu pavadinimu žinomą virtualią valiutą. BitCoin valiuta gali būti naudojama kaip ir paprasti pinigai. Dažniausiai ji yra patraukli tiems, kurie nori paslėpti savo piniginius sandorius ar tiesiog juos pagreitinti.

Kadangi abi, tiek teisėta tiek ir neteisėta BitCoin programos naudoja tuos pačius failus, jūsų antivirusinė gali palaikyti legalią BitCoin versiją virusu. Jeigu neseniai įdiegėte BitCoin į savo kompiuterį, jūs turėtumėte tiesiog ignoruoti savo antivirusinės pranešimus. Vis dėl to, jeigu nė nenutuokiate kas yra BitCoin ir iš savo antivirusinės pradėjote gauti pranešimus apie šią programą – jūsų kompiuteris gali būti užkrėstas BCMiner virusu.

Kaip pašalinti BCMiner?

Užsikrėtus Trojanais, niekuomet nereikėtų bandyti ištrinti šių virusų ranka, kadangi taip jūs galite negrįžtamai pakenkti kompiuteriui. Siekdami pašalinti BCMiner ir apsaugoti savo kompiuterį nuo kitų infekcijų, turėtumėte patikrinti kompiuterį su Reimage, Malwarebytes Malwarebytes arba kita antivirusine. Testuodami šį virusą su šiomis programomis mes sugebėjome visiškai pašalinti BCMiner iš kompiuterio.

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą Trojan Dropper BCMiner šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei jums nepavyko pašalinti viruso naudojant Reimage, užduokite klausimą mūsų IT specialistams ir išsamiai aprašykite situaciją.
Trojan Dropper BCMiner pašalinimui yra rekomenduojama Reimage antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Svarbu: Reikia rankinio įsikišimo reiškia, kad pažymėtos šiuo ženkliuku programos, nepašalina viruso visiškai automatiškai. Skaitykite instrukcijas žemiau.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje
Alternatyvios programos
Malwarebytes
Alternatyvios programos
Malwarebytes
Trojan Dropper BCMiner ekrano nuotrauka
Trojan Dropper BCMiner ekrano nuotrauka

Trojan Dropper BCMiner rankinis šalinimas

Išjungti procesus:
[random].exe
bct.exe

Ištrinti failus:
%AppData%\[random].exe
%AppData%\bct.exe

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-trojan-dropper-bcminer.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis