Sudėtingumo skalė:  
  (30/100)

Tracking999.com. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

| Tipas: Naršyklės įskiepiai
12

Tracking999.com yra erzinanti svetainė, kuri gali pradėti vykdyti nuolatinius peradresavimus į Luxemil.com ir kitus puslapius. Iš esmės, visa tai yra daroma siekiant padidinti tam tikrų el. puslapių lankytojų skaičių ir taip uždirbti šiek tiek pinigų. Nors ši veikla atrodo nepavojinga, ji gali užkrėsti kompiuterį pavojingu virusu. Tai gali įvykti atsidūrus pavojingai užkrėstoje svetainėje. Dėl to mes rekomenduojame neignoruoti peradresavimų naršyklėje ir kuo skubiau patikrinti kompiuterį su atnaujinta antivirusine programa. Be to, nepamirškite ištrinti add-on iš kiekvienos iš jūsų naudojamų naršyklių, įskaitant Internet Explorer,Mozilla Firefox, Safari ir Google Chrome.

Kodėl aš esu nuolat peradresuojamas į Tracking999.com?

Jūs susiduriate su Tracking999.com, nes sutikote nustatyti šį puslapį vietoje pradžios puslapio (angl. start page) ir numatytojo paieškos puslapio (angl. default search engine) kai įrašinėjote kokią nors kitą programą į savo kompiuterį. Paprastai, Tracking999 yra platinama kartu su nemokamomis programomis kaip jų priedas, todėl jūs turite visuomet atidžiai stebėti tokių programų įrašymo į kompiuterį procesą. Paprastai, jūs turėtumėte surasti varnelę, kuri sutinka atsisiųsti tracking999.com, ir nužymėti ją. Jei ši programa jau yra įrašyta į jūsų kompiuterį, mes rekomenduojame pašalinti tracking999.com, nes ji gali tapti dar pavojingesnių virusų priežastimi.

Kaip galiu pašalinti Tracking999.com?

Jei Tracking999.com pasirodė jūsų naršyklėje, rekomenduojame patikrinti kompiuterį su anti-malware programa. Tam galite rinktis Plumbytes Anti-MalwareWebroot SecureAnywhere AntiVirus arba Reimage.Po to kai pašalinsite užkrėstus failus, pašalinkite Tracking999 add-on iš jūsų kompiuteryje esančių naršyklių. Tam galite naudotis šiomis instrukcijomis:

Internet Explorer:

Atidarykite IE, eikite „Tools“ > „Manage Add-ons“. Suraskite su Tracking999 susijusius įrašus ir juos ištrinkite. Taip pat turite pakeisti jūsų pagrindinį paieškos puslapį (angl. default search engine) ir pradžios puslapį (angl. start page) į Google ar kitą jūsų mėgstamą paieškos svetainę.

Mozilla Firefox:

Atidarykite Mozilla, rinkitės „Tools“ -> „Add-ons“ -> „Extensions“ ir pašalinkite Tracking999 ir panašius įrašus. Iš naujo nustatykite savo pradžios puslapį (angl. start page) ir paieškos puslapį (angl. default search engine).

Google Chrome:

Spustelėkite veržliarakčio piktogramą -> pasirinkite „Tools“ -> „Extensions“, pasirinkite „Settings Protector“ ir spustelėkite šiukšliadėžės piktogramą. Pakeiskite pagrindinį puslapį (angl. default search engine) iš tracking999.com į jūsų pageidaujamą puslapį.

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą Tracking999.com šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei jums nepavyko pašalinti viruso naudojant Reimage, užduokite klausimą mūsų IT specialistams ir išsamiai aprašykite situaciją.
Tracking999.com pašalinimui yra rekomenduojama Reimage antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje
Reimage spaudoje
Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-tracking999-com.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis