Sudėtingumo skalė:  
  (89/100)

Titan Antivirus 2013. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

| Tipas: Ransomware
12

Titan Antivirus 2013 yra netikra antivirusinė, kuri gali visiškai netikėtai pasirodyti jūsų kompiuterio ekrane. Ji priklauso ‘rogue anti-spyware’ kategorijai, kas reiškia nuolatinius pranešimus apie šimtus aptiktų virusų ir pasiūlymus įsigyti licencijuotą versiją jų pašalinimui. Iš tiesų, ši programa negali aptikti ir tuo labiau ištrinti jokio viruso, kadangi ji neturi duomenų bazės. Daugeliu atvejų, Titan Antivirus 2013 patenka į kompiuterį per saugumo spragas, kurios gali atsirasti pamiršus atnaujinti antivirusinę programą. Jeigu pastebėjote šio viruso pranešimus savo kompiuteryje, rekomenduojame pašalinti Titan Antivirus 2013 kaip įmanoma greičiau. Priešingu atveju, jis gali atsisiųsti daugiau pavojingų programų į jūsų kompiuterį. 

KAIP AŠ GALIU UŽSIKRĖSTI Titan Antivirus 2013 virusu?

Panašiai kaip PC Defender 360 ir PC Defender Plus, Titan Antivirus 2013 yra platinama Trojanų pagalba. Jūs galite užsikrėsti šiuo virusu besilankydami nelegaliose svetainėse arba atidarinėdami užkrėstus el. laiškus. Baisiausia yra tai, jog trojanai taip pat gali slėptis legaliose svetainėse, taigi norėdami jų išvengti jūs taip pat turėtumėte ignoruoti pasirodančias reklamas ir banerius. Jei Trojos arklys sugeba patekti į kompiuterį, jis iš karto parsiunčia failus, kurie priklauso Titan Antivirus 2013. Be to, jis taip pat pakeičia keletą sistemos nustatymų ir taip padeda virusui pradėti savo darbą kiekvieną kartą kai kompiuteris yra paleidžiamas iš naujo.

Titan Antivirus 2013 gali rodyti tokius pranešimus:

Security Alert
Unknown program is scanning your system registry right now! Identity theft detected!
Threat: Hoax.HTML.OdKlas.a

Attention: Danger!
System scan for spyware, adware, trojans and viruses was finished. PC Defender Plus detected 99 critical system objects. These security breaches may be exploited and lead to the following:
* Your system becomes a target for spam and bulky, intruding ads
* Browser crashes frequently and web access speed decreases

Prašome ignoruoti visus įspėjimus, kurie priklauso Titan Antivirus 2013 bei kuo skubiau patikrinti kompiuterį su atnaujinta antivirusine. Tai jums padės pašalinti pavojingus failus iš sistemos.

KAIP PAŠALINTI TITAN ANTIVIRUS 2013?

Norint pašalinti Titan Antivirus 2013 iš kompiuterio, mes rekomenduojame naudoti antivirusinę programą ir nedaryti to rankiniu būdu. Šiuo atveju, galite parsisiųsti Reimage ir atsikratyti visų užkrėstų failų iš sistemos. Atkreipkite dėmesį, kad šis virusas gali blokuoti legalias apsaugos programas. Tokiu atveju, naudokitės žemiau pateiktomis instrukcijomis:

1. Perkraukite kompiuterį
2. Paspauskite kelis kartus klavišą F8.
3. Pasirinkite Safe Mode with Networking režimą ir paspauskite Enter.
4. Dabar atsisiųskite Reimage ir paleiskite programą. Nepamirškite pakartoti sistemos patikrinimo įprastame kompiuterio darbo režime.

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą Titan Antivirus 2013 šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei jums nepavyko pašalinti viruso naudojant Reimage, užduokite klausimą mūsų IT specialistams ir išsamiai aprašykite situaciją.
Titan Antivirus 2013 pašalinimui yra rekomenduojama Reimage antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Svarbu: Reikia rankinio įsikišimo reiškia, kad pažymėtos šiuo ženkliuku programos, nepašalina viruso visiškai automatiškai. Skaitykite instrukcijas žemiau.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje
Reimage spaudoje
Titan Antivirus 2013 ekrano nuotrauka
Titan Antivirus 2013 ekrano nuotrauka

Titan Antivirus 2013 rankinis šalinimas

Išjungti procesus:
[random].exe

Ištrinti failus:
[random].exe

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-titan-antivirus-2013.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis