Sudėtingumo skalė:  
  (10/100)

The specified module could not be found. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

parašė Julija Splinters - - | Tipas: Malware

Kas yra „The specified module could not be found“?

„The specified module could not be found“ yra svarbus pranešimas, kuris kompiuteryje gali pasirodyti iš niekur. Paprastai žmonės su juo susiduria bandydami paleisti tam tikras programas, tačiau nebus nieko keisto jeigu jūs jį pamatysite ir naršydamas/a internete. Paprastai šis pranešimas teigia:

RunDLL There was a problem starting C:\Windows\System32\LogiLDA.dll
The specified module could not be found.

C:Users\User\AppData\Local\Conduit\BackgroundContainer\BackgroundContainer.dll
The Specified Module Could not be Found.

Kad ir kaip nereikšmingai atrodytų tokios žinutės, jūs privalote į jas sureaguoti, nes tai rodo, kad jūsų kompiuteryje arba trūksta tam tikro .dll failo arba jame slepiasi pavojinga programa. Tai yra svarbiausias dalykas, kurį jūs turite prisiminti kai pradedate matyti šį pranešimą. Tokiu atveju, jūs turėtumėte kuo greičiau įsitikinti, kad jis neturi nieko bendro su virusais ir taip užkirsti kelią pavojingai jų saviveiklai. Tokiu atveju mes jums rekomenduojame kuo greičiau patikrinti kompiuterį su patikima antivirusine programa. Tam jūs drąsiai galite naudoti Reimage. Jeigu ši programa jus informuos, kad jūsų kompiuteryje slepiasi Conduit virusas, nieko nelaukite ir jo atsikratykite!

Kaip „The specified module could not be found“ virusas gali patekti į mano kompiuterį?

Kaip jau minėjome, „The specified module could not be found“ gali pasirodyti dėl viruso (šiuo atveju Conduit) patekimo į jūsų kompiuterį. Jeigu norite to išvengti, turite vengti nesaugių svetainių ar iš niekur pasirodančių pranešimų, kurie paprastai siūlo žmonėms atnaujinti jų kompiuteriuose esančias programas. Beje, Conduit jūsų kompiuteryje gali atsirasti ir kitų virusų dėka, todėl mes jums labai rekomenduojame įsitikinti, kad jūsų antivirusinė programa yra atnaujinta ir galės jus įspėti, kai pavojinga programa bandys patekti į jūsų kompiuterį. Tai taip pat jums padės sutaupyti laiką, kurį jums gali tekti praleisti bandanti pašalinti šį virusą iš sistemos. Galiausiai, prisiminkite kad ne viena nemokama programa buvo įtraukta į įvairiausių įtartinų priedų platinimą. Jei jūs neprižiūrite tokių programų atsisiuntimo į sistemą, o tiesiog spaudinėjate ‘Next“ mygtuką, jūs taip pat vieną dieną galite pamatyti „The specified module could not be found“ pranešimą. Tokiu atveju jums reikės atlikti šiuos veiksmus:

Kaip pašalinti „The specified module could not be found“ virusą?

Siekdami atsikratyti „The specified module could not be found“ pranešimo, pirmiausia turite sužinoti jo priežastį. Tai gali būti arba dėl trūkstamo failo (tokiu atveju jūs turėtumėte paieškoti jo Internete ir jį atsisiųsti) arba dėl viruso. Kad būtumėt tikras/a, kad jūsų kompiuteryje nėra jokio viruso, patikrinkite jį su Reimage. Ši programa jums taip pat padės atsikratyti tokių virusų kaip Conduit.

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą The specified module could not be found šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei jums nepavyko pašalinti viruso naudojant Reimage, užduokite klausimą mūsų IT specialistams ir išsamiai aprašykite situaciją.
The specified module could not be found pašalinimui yra rekomenduojama Reimage antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.
Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje
The specified module could not be found ekrano nuotrauka
The specified module could not be found ekrano nuotrauka

Apie autorių

Julie Splinters
Julie Splinters - Virusų šalinimo specialistė

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Julie Splinters
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-the-specified-module-could-not-be-found.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis