Sudėtingumo skalė:  
  (66/100)

System Progressive Protection. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

parašė Ugnius Kiguolis - - | Tipas: Malware
12

System Progressive Protection yra nesąžininga programa, virusas, kuris bando sukurti vaizdą, jog yra legalus produktas reikalingas jūsų kompiuterio apsaugai. Siekdama suklaidinti savo auką, ji raportuoja apie pavojingus virusus, tariamai aptiktus kompiuteryje, ir teigia, kad turite įsigyti jos licenciją siekdami juos pašalinti. Ekspertų nuomone, šis virusas priklauso WinWebSec šeimai, kadangi naudoja tą pačią grafinę vartotojo sąsają, kuri verčia žmones galvoti, kad jie turi reikalų su patikima programa. Tačiau po keleto minučių gali pasakyti, kad nėra nieko realaus apie System Progressive Protection programą – jis atsiduria sistemos viduje be leidimo, praneša apie tuos pačius virusus skirtinguose kompiuteriuose, „Support“ arba „Upadate“ mygtukai neveikia. Akivaizdu, jog vienintelis dalykas, kurio siekia ši programa, yra parduoti savo licencijuotą versiją. Mes rekomenduojame negaišti savo laiko su šia infekcija ir pašalinti System Progressive Protection kaip galima greičiau.

KAIP AŠ GALIU UŽSIKRĖSTI System Progressive Protection?

Kaip ir ankstesnės jos versijos, System Progressive Protection plinta su Trojos arklių pagalba. Jūs galite atsisiųsti vieną tokių infekcijų kartu su padirbtais atnaujinimais, vaizdo ir garso kodekais, arba tiesiog su nemokamomis programomis. Atkreipkite dėmesį į tai, kad jūs turite saugoti savo kompiuterį su anti-virus ir anti-malware programomis, jeigu norite išvengti tokių sukčių, kaip System Progressive Protection. Kai tik patenka į sistemą, ji pakeičia keletą sisyemos parametrų ir tiesiog prisistato aukai savo netikrais įspėjimais ir ataskaitomis apie pavojingus virusus. Štai yra keletas tokių įspėjimų:

System Progressive Protection Warning
Your PC is still infected with dangerous viruses. Activate antivirus protection to prevent data loss and avoid the theft of your credit card details.

System Progressive Protection warning
Spyware.IEMonster activity detected. This is spyware that attempts to steal passwords from Internet Explorer, Mozila Firefox, Outlook and other programs.Click here to remove it immediately with System Progressive Protection

Warning: Your computer is infected
Detected spyware infection!
Click this message to install the last update of security software…

Kaip jūs jau galbūs supratote, šie įspėjimai yra padirbti ir niekada neturėtų būti tikimi. Ši infekcija taip pat parodys jums sistemos skenavimą, kuris taip pat praneš apie virusus. Tačiau System Progressive Protection pranešimai reiškia tik tai, kad jūs esate užsikrėtę viena iš WinWebSec narių ir kad jūs turėtumėte paleisti pilną sistemos skenavimą su atnaujinta anti-malware programa, kad pašalintumėte System Progressive Protection iš savo kompiuterio.

KAIP GALIMA PAŠALINTI System Progressive Protection?

Norėdami atsikratyti System Progressive Protection, turėtumėte naudoti atnaujintą anti-malware programą, pvz., Plumbytes Anti-MalwareWebroot SecureAnywhere AntiVirus arba Reimage. Jos padės jums sustabdyti viruso procesus ir bus pašalins užkrėstus failus iš sistemos. Atkreipkite dėmesį, kad jums gali būti sudėtinga paleisti šias programas, todėl jeigu taip nutiktų perkraukite kompiuterį saugiuoju režimu arba naudokite šį kodą netikrai „registracijai“: AA39754E-715219CE.

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą System Progressive Protection šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei jums nepavyko pašalinti viruso naudojant Reimage, užduokite klausimą mūsų IT specialistams ir išsamiai aprašykite situaciją.
System Progressive Protection pašalinimui yra rekomenduojama Reimage antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Svarbu: Reikia rankinio įsikišimo reiškia, kad pažymėtos šiuo ženkliuku programos, nepašalina viruso visiškai automatiškai. Skaitykite instrukcijas žemiau.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje
System Progressive Protection ekrano nuotrauka
System Progressive Protection ekrano nuotrauka

System Progressive Protection rankinis šalinimas

Išjungti procesus:
[random].exe

Ištrinti registro reikšmes:
HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionRunOnce "[random]"

Ištrinti failus:
%CommonAppData%[random]
%CommonAppData%[random][random]
%CommonAppData%[random][random].exe
%CommonAppData%[random][random].ico

Apie autorių

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Virusų šalinimo ekspertas

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-system-progressive-protection.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


 • as

  gal galit tiklsiau paaiskinti del rankinio salinimo. kaip suprantu salinti rinkiniu budu reikia naudojant viena is minetu programu? ar tu programu pagalba imanoma surasti viruso failus ar reikia skanuoti visus komputerio failus.

  • virusai.lt

   System Progressive Protection yra toks virusas, kurio visi failai patenkantys į sistemą yra randominiai. todėl tai apsunkina trynimo procesą rankomis. Naudokitės viena iš minėtų programų, vienos jų mokamos, kitos ne. Jos turi skirtingas aptikimo technikas. Vienos arba kitos sugeba pagauti virusą, ar jo mutavusį variantą. Tai priklauso daugiau nuo jūsų pačio sistemos, todėl patarimas būtų praskenuoti su keliomis programomis ir tik tada, kai tikrai matote, kad virusas aptiktas, tik tada priimti sprendimą, kurią programą rinktis.

 • laura

  nesuprantu kaip ta programa reikia istrinti?

 • virusai.lt

  Jei nesate susipažinę su sistemos architektūra, tai geriau naudoti autimatines šalinimo programas. Šiam virusui rekomenduotinos net 4. Spyhunter programa susitvarko su visais mūsų testuotais šio viruso variantais.

 • Nerijus

  Labai dėkingas už rekomenduotas programas bei patirtį. Galvojau čia antivirusinė…

 • Maaa

  O kaip parsisiųsti tas programas, jei man System Progressive Protection neleidžia prie neto prisijungti?

  • virusai.lt

   Taip buna kai kurie viruso variantai, kurie blokuoja prisijungima prie interneto. Kartais padeda sistemos uzkrovimas „safe mode“ rezimu, kartais Antispyware programa reikia parsisiusti is kito kompiuterio ir instaliuotis is isorinio disko.

 • nzn

  ar istrins rastus uzkrestus failus jai programa yra mokoma ir kuri programa nemokama gali sutvarkyti

  • virusai.lt

   Viskas priklauso nuo viruso varianto, ne kiekviena mokama ar nemokama programa susitvarko su virusu. Jei programa nusipirktote, tai visada galima kreiptis i produkto supporta ir jie atliks sutvarkys tai patys nemokamai, jei programa paves. Nemokamai dali darbu tvarko MalwareBytes programa.

 • diringaz

  kur suvesti netikra registracijos koda???? 🙁

 • Pingback: Disk Antivirus Professional šalinimas()