Sudėtingumo skalė:  
  (90/100)

Surcharge@cyber-metropolitan-police.co.uk. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

| Tipas: Ransomware

Surcharge@cyber-metropolitan-police.co.uk yra el. pašto adresas, kuris yra susijęs su Metropolitan Police virusu. Anot paskutinių žinių, šis virusas sugebjo užkrėsti daugiau nei tūkstantį skirtingų kompiuterių ir vis dar aktyviai plinta Didžiojoje Britanijoje ir kitose angliškai kalbančiose šalyse. Vos tik Metropolitan Police virusas patenka į kompiuterį, jis iškarto jį užblokuoja. Be to, jis pakeičia kompiuterio ekraną ir pradeda rodyti didžiulį įspėjimą, kuris praneša apie išgalvotus nusikaltimus ir reikalauja sumokėti 100 svarų sterlingų baudą. Anot pranešimo, ši bauda turėtų būti sumokėta naudojant Surcharge@cyber-metropolitan-police.co.uk, t.y. žmogus turėtų už 100 svarų nupirkti tam tikrą kuponą ir vėliau išsiųsti jo kodą tuo adresu. Mainais už tai, jam yra pažadama atblokuoti kompiuterį, bet tai niekada neįvyksta. Dėl to jūs turite ignoruoti tokius pranešimus ir kuo greičiau patikrinti kompiuterį su antivirusine programa!

KAIP MANO KOMPIUTERIS GALI BŪTI UŽKRĖSTAS METROPOLITAN POLICE VIRUSO?

Kaip ir daugelis kitų virusų, Metropolitan Police virusas plinta trojanų pagalba. Jūs galite atsisiųsti tokį virusą kartu su nemokamomis programomis, užkrėstais el. laiškais, ir panašiais failais. Kai tik trojanas patenka į kompiuterį, ji atsiunčia Metropolitan Police virusui priklausančius failus ir užblokuoja kompiuterį. Po to, žmonės pradeda matyti šį perspėjimą:

This computer was locked to stop your illegal activity!
(…)
To unlock the computer you must pay a fine of.
You could pay the fine in two ways:

1) Paying by Ukash:
To do this, you should enter the 19 digits code in the payment form and press OK. (if you have several codes, enter them one after the other and press OK).
If an error occurs, send your IP address and payment code to email: Surcharge@cyber-metropolitan-police.co.uk
2) Paying by Paysafecard:
To do this, you should enter the 19 digits code in the payment form and press OK. (if you have several codes, enter them one after the other and press OK).

Mes labai rekomenduojame ignoruoti šįvirusą ir nemokėti baudos! Jūs taip pat turėtumėte kuo greičiau atsikratyti šio viruso, nes tik tai leis jums pradėti naudoti kompiuterį taip kaip tai darėte anksčiau.

KAIP IŠTRINTI METROPOLITAN POLICE VIRUSĄ?

Norėdami atblokuoti savo kompiuterį ir pašalinti Metropolitan Police virusą, atlikite šiuos veiksmus:

  1. Iš naujo paleiskite užkrėstą kompiuterį.
  2. Spauskite Start -> Run ir įveskite https://www.2-spyware.com/download/hunter.exe (jei esate užblokuotas, paspauskite alt + tab ir vėl bandykite vesti šį adresą)
  3. Įspėjame, kad virusas vėl gali pradėti rodyti savo perspėjima. Šiuo atveju, paspauskite Alt + Tab ir „R“ tiek kartų kiek reikia.
  4. Parsisiųskite antivirusinę ir paleiskite ją norėdami pašalinti užkrėstus failus iš sistemos.

Jūs taip pat galite naudoti Malwarebytes Malwarebytes arba Plumbytes Anti-MalwareNorton Internet Security.

Pasiūlymas
Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage yra rekomenduojama viruso žalos panaikininui. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.
Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje
Alternatyvios programos
Malwarebytes
Alternatyvios programos
Malwarebytes
Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-surcharge-cyber-metropolitan-police-co-uk.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis