Sudėtingumo skalė:  
  (10/100)

Speed Optimizer Pro. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

| Tipas: Malware

Speed Optimizer Pro yra daug abejonių kelianti programa, kurios mes jums tikrai nepatariame įrašinėti į kompiuterį. Visų pirma, ši programa rodo nepatikimus pranešimus, kurie paprastai teigia, kad kompiuteryje yra šimtai įvairiausių problemų. Žinoma, virusas taip pat teigia, kad šias problemas galima išspręsti tik jo licencijuotos versijos pagalba, kuri yra mokama ir paprastai kainuoja apie 40 dolerių. Jei jūs nuspręsite nusipirkti tokią programą, jūs galite ne tik išleisti savo pinigus veltui. Jūs taip pat galite atskleisti sukčiams savo asmeninius duomenis, kreditinės kortelės duomenis ir kitą asmeninę informaciją. Tiesą sakant, kompiuterių ekspertai abejoja VISŲ programų, kurios žada padidinti kompiuterio greitį, patikimumu. Paprastai, šios programos pašalina tik labai mažą pasenusių registro įrašų dalį ir yra visiškai neefektyvios..

Kaip Speed Optimizer Pro gali patekti į mano kompiuterį?

Ši įtartina programa yra platinama naudojant oficialią jos interneto svetainę. Jūs galite ją lengvai atsisiųsti iš tokių el puslapių kaip download.com, softonic.com ir pan. Vis dėlto, kaip jau minėjome, jums tikrai reikėtų gerai pagalvoti prieš tai padarant. Beje, yra dar vienas būdas, kuris yra naudojamas šios programos platinime. Jis yra ypač susijęs su nemokamomis programomis, kuriose Speed Optimizer Pro yra įtraukiama į nemokamus priedus ir taip įrašoma į kompiuterį be jokio ženklo. Norėdami išvengti šios programos, atidžiai sekite nemokamų programų įrašymą į sistemą. Tam geriausia yra rinktis Custom arba Advanced programos įrašymo būdą ir taip pat nužymėti visas varneles, kurios sutinka su System Optimizer Pro atsisiuntimu.

Kaip aš galiu pašalinti Speed Optimizer Pro iš savo kompiuterio?

Bandydami atsikratyti šios programos, turite dvi alternatyvas:

  • Automatinis Speed Optimizer Pro pašalinimas: Parsisiųskite Reimage arba Malwarebytes Malwarebytes, ją atnaujinkite ir paleiskite pilną sistemos patikrinimą.
  • Rankinis Speed Optimizer Pro pašalinimas:
  1. Spustelėkite Start -> Control Panel -> Programs (arba Add/remove programs) -> Uninstall program.
  2. Čia, suraskite Speed Optimizer Pro ir kitus nežinomus įrašus, ir pasirinkite „Uninstall/Change“.
  3. Spustelėkite OK norėdami įrašyti pakeitimus.
Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą Speed Optimizer Pro šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei jums nepavyko pašalinti viruso naudojant Reimage, užduokite klausimą mūsų IT specialistams ir išsamiai aprašykite situaciją.
Speed Optimizer Pro pašalinimui yra rekomenduojama Reimage antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.
Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje
Alternatyvios programos
Malwarebytes
Alternatyvios programos
Malwarebytes
Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-speed-optimizer-pro.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis