Sudėtingumo skalė:  
  (71/100)

Specialist Crime Directorate virusas. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

parašė Gabrielė E. Hall - - | Tipas: Ransomware

Specialist Crime Directorate yra ransomware infekcija, kuri netikėtai atakuoja vartotojus ir užblokuoja kompiuterį. Vietoje įprasto darbalaukio, vartotojas mato tik didelį, oficialiai atrodantį įspėjimą, kuris prašo sumokėti baudą už įvairius teisės pažeidimus, pavyzdžiui autorių teisių saugomo turinio platinimą ar naudojimą, lankymąsi vaikų pornografijos puslapiuose ar kenkėjiškų programų platinimą. Dažniausiai šis virusas yra platinamas Jungtinėje Karalystėje, tačiau taip pat gali atakuoti ir kitas anglų kalbą vartojančias šalis. Prašome ignoruoti tokį įspėjimą ir pašalinti Specialist Crime Directorate virusą iš sistemos. Iš pirmo žvilgsnio, tai gali atrodyti beveik neįmanoma, tačiau tai galima padaryti pasitelkus kitą kompiuterio, kuris yra švarus.

KAIP AŠ GALIU UŽSIKRĖSTI Specialist Crime Directorate VIRUSU?

Deja, yra labai sunku išvengti šio tipo kenkėjiškų programų atakos, nes jos platinamos be jokio vartotojų leidimo. Specialist Crime Directorate virusas dažniausiai patenka į sistemą kartu su oficialiai atrodančia reklama, šlamštu, melagingais el. laiškais ir pn. Kai tik ši infekcija yra įdiegiama, vartotojasyra užblokuojamas ir mato tik tokį pranešimą:

Specialist Crime Directorate
Police Central E-Crime Unit

Threat of Prosecution Reminder
You have been violating Copyright and Related Rights Law (Video, Music, Software) and
illegally using or distributing copyrighted content, thus infringing Article 1, Section 8, Clause 8, also known as the Copyright of the Criminal Code of United States of America. Article 1, Section 8, Clause 8 of the Criminal Code provides for a fine of two to five hundred minimal wages or a deprivation of liberty for two to eight years.
(…)
Pursuant to the amendment to the Criminal Code of the United Stets of America of May 28, 2011, this law infringement (if it is not repeated – first time) may be considered as conditional in case you pay the fine to the State.
Fines may only be paid within 72 hours after the infringement. As soon as 72 hours elapse, the possibility to pay the fine expires, and a criminal case is initiated.

Turėkite omenyje, kad tikrasis nusikalstamumo tyrimų direktoratas neturi nieko bendro su šia ransomware infekcja. Kad neprarastumėte savo kreditinės kortelės informacijos ir pinigų, turite ignoruoti tokį įspėjimą ir niekada nemokėti baudos.

KAIP IŠTRINTI Specialist Crime Directorate virusą?

Atminkite, kad jo išvengtumėte turite niekada neatidarinėti įtartinai atrodančių el. laiškų ir jų priedų. Be to, turite atsakingai naršyti Internete siekiant išvengti šio viruso. Jei jūs jau esate užblokuotas jo, atlikite šiuos veiksmus ir atrakinkite kompiuterį:

1. Su kitu neužkrėstu kompiuteriu atsisiųskite Reimage arba kitą geros reputacijos anti-kenkėjišką programą

2. Įdėkite ją į USB atmintinę arba CD

3. Tuo tarpu perkraukite užkrėstą kompiuterį saugiuoju rėžimu (Safe Mode with Command prompt) ir prijunkite USB raktą.

4. Perkraukite kompiuterį ir su nauja programa perskanuokite visą kietąjį diską.

 

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage yra rekomenduojama viruso žalos panaikininui. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.
Specialist Crime Directorate virusas ekrano nuotrauka
Specialist Crime Directorate virusas ekrano nuotraukaSpecialist Crime Directorate virusas ekrano nuotrauka

Apie autorių

Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall - Entuziastinga virusų tyrėja

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Gabriel E. Hall
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-specialist-crime-directorate-virus.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


  1. Kaip ištrinti Police Central e-crime Unit virus sako:
    sausio 7th, 2013 at 10:28 am

    […] pašalinta iš kompiuterio. Mes jau anksčiau pranešėme jums apie Specialist Crime Directorate virusą, kuris elgiasi identiškai kaip ir pastaroji infekcija: virusas pirmiausiai užblokuoja visą […]

Jūsų nuomonė apie Specialist Crime Directorate virus