Sudėtingumo skalė:  
  (96/100)

Spamhaus viruso šalinimas

| Tipas: Ransomware

Spamhaus virus yra pavojinga programa, kuri blokuoja kompiuterį kai tik patenka į jo vidų. Be to, ji rodo didžiulį pranešimą, kuris pasakoja apie kompiuteryje aptiktus neteisėtus failus ir dėl to prašo sumokėti baudą. Tai turėtų būti padaryta per 48 valandas. Paprastai, ši infekcija atakuoja menkai apsaugotus kompiuterius ir bando įtikinti jų savininkus, kad jų kompiuteriai platino spamą ir kitus nelegalius failus. Kai Spamhaus virusas užkrečia kompiuterį, žmogus jame negali atlikti nė vieno jam reikalingo veiksmo. Taigi, jis negali paleisti jums reikalingų programų ar prisijungti prie Interneto. Vietoje to, jis gali žiūrėti tik į šį padirbtą Spamhaus pranešimą. Jeigu jūs žinote apie ką mes čia kalbame, nieko nelaukite ir pašalinkite šią kompiuterinį infekciją iš savo kompiuterio!

Kаип Spamhaus virusаs gali užkrėsti kompiuterį?

Spamhaus virusas platinamas Trojanų pagalba. Šie trojanai gali patekti į kompiuterio vidų iš nelegalių svetainių, kartu su spamu arba kokia nors nemokama programa, kuri buvo užkrėsta šio viruso. Kai tik toks virusas sugeba įveikti kompiuterio apsaugos programas (ji tai gali padaryti itin lengvai jeigu jūs kurį laiką neatnaujinote savo antivirusinės programos), jis parsiunčia Spamhaus viruso failus ir užblokuoja sistemą. To pasekoje žmogus pradeda matyti šį netikrą pranešimą:

SPAMHAUS
THE SPAMHAUS PROJECT
Working to protect Internet Networks Worldwide
Spamhaus tracks the Internet’s spam senders and spam services, provides dependable real-time anti-spam protection for Internet networks, and works with Law Enforcement to identify and pursue spammers worldwide.
GreenDot MoneyPak is very unique payment system in the United States. You will not be required to enter any of your personal information (not even your first or last name) or any information which can compromise you.
Pin number is located on the back of the MoneyPak card. You have to carefully scratch of the protection layer.
You have 48 hours left to enter your payment.
You have lost control over your computer. Your system and all your files has been blocked and encrypted because you were spreading the Malware (viruses, Trojans, worms). You are breaking numerous International and USA laws.
(…..)

Prašome ignoruoti šį perspėjimą ir niekuomet nemokėti $300 baudos, nes tai yra tik didžiulė apgaulė. Jei norite pašalinti iš kompiuterio šį virusą, sekite žemiau pateiktas instrukcijas:

KAIP PAŠALINTI SPAMHAUS VIRUSą?

Kai bandote pašalinti Spamhaus virusą, jums reikia atblokuoti kompiuterį. Tam vadovaukitės šiais patarimais:

  1. Iš naujo paleiskite užkrėstą kompiuterį.
  2. Spauskite Start -> Run ir įveskite https://www.2-spyware.com/download/hunter.exe (jei esate užblokuotas, paspauskite alt + tab ir vėl bandykite vesti šį adresą)
  3. Įspėjame, kad virusas vėl gali pradėti rodyti savo perspėjima. Šiuo atveju, paspauskite Alt + Tab ir „R“ tiek kartų kiek reikia.
  4. Parsisiųskite antivirusinę ir paleiskite ją norėdami pašalinti užkrėstus failus iš sistemos.

Mūsų kita rekomenduojama programa yra SpyHunterCombo Cleaner.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage yra rekomenduojama viruso žalos panaikininui. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.
Spamhaus virus ekrano nuotrauka
Spamhaus virus ekrano nuotrauka
Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-spamhaus-virus.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Jūsų nuomonė apie Spamhaus virus