Sudėtingumo skalė:  
  (98/100)

Smart Security. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

| Tipas: Ransomware

Smart Security yra nesąžininga antivirusinė, kuri apsimetinėja teisėta ir legalia programa, kurią jūs turėtumėte naudoti siekdami apsaugoti kompiuterį nuo virusų. Iš tikrųjų, ši programa negali apsaugoti kompiuterio nuo jokios kompiuterinės infekcijos, nes ji pati yra virusas. Vos tik ji patenka į kompiuterį, ji pradeda rodyti padirbtus įspėjimus ir imituoja kompiuterio tikrinimą. Visa tai daroma siekiant priversti žmones manyti, kad jų kompiuteriai yra užkrėsti ir kad jie turi nusipirkti licencijuotą Smart Security versiją virusų pašalinimui. Prieš nuspręsdami pirkti šią programą, jūs turite prisiminti, kad jūsų pinigai atiteks sukčiams, kurie ir sukūrė Smart Security. Jeigu norite išvengti pinigų praradimo, turite ignoruoti visus šiai programai priklausančius pranešimus. Be to, jūs privalote kuo greičiau pašalinti šią programą iš savo kompiuterio.

KAIP AŠ GALIU UŽSIKRĖSTI SMART SECURITY VIRUSU?

Šis virusas yra platinamas trojanų pagalba. Paprastai, jie patenka į kompiuterius kartu su netikromis programų kopijomis arba kenksmingais PDF failais. Be to, jie taip pat gali slėptis užkrėstose žaidimų svetainėse bei panašiose vietose. Vos tik trojanas patenka į kompiuterį, jis atsiunčia Smart Security. Dažniausiai, ši programa yra užprogramuojama pradėti savo darbą kiekvieną kartą kai žmogus iš naujo paleidžia kompiuterį. Virusas iš pradžių jį ‘patikrina’ ir vėliau pradeda rodyti pranešimus apie daugybę aptiktų problemų. Nesijaudinkite, šie pranešimai yra visiškai išgalvoti. Dažniausiai jie atrodo štai taip: 

Security Warning
Malicious program has been detected. Click here to protect your computer

iexplore.exe can not start
File iexplore.exe is infected by W32/Blaster.worm. Please activate Smart Security to protect your computer

Prašome ignoruoti Smart Security virusui priklausančius pranešimus ir pašalinti šią programą iš savo kompiuterio! Nors ji ir atrodo patikimai, ši programa yra visiškai bevertė ir buvo sukurta vieninteliam tikslui – pinigų viliojimui.

KAIP PAŠALINTI SMART SECURITY?

Bandydami atsikratyti Smart Security, turite pašalinti iš sistemos šiam virusui priklausančius failus. Tam mes rekomenduojame naudoti Malwarebytes MalwarebytesCombo Cleaner arba Reimage antivirusines. Jei šios programos yra blokuojamos ir jūs negalite jų praleisti, perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Networking režimą ir bandykite dar kartą. 

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage yra rekomenduojama viruso žalos panaikininui. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.
Smart Security ekrano nuotrauka
Smart Security ekrano nuotraukaSmart Security ekrano nuotrauka
Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-smart-security.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Jūsų nuomonė apie Smart Security