Sudėtingumo skalė:  
  (5/100)

Smart Address Bar. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

| Tipas: Adware
12

Smart Address Bar yra viena iš tų programų, kurios be jūsų žinios gali pakeisti kompiuterio nustatymus ir tada pradėti savo peradresavimus į nežinomas svetaines. Mes negalime teigti, kad ši programa yra kenksminga, nes ji niekada nebuvo siejama su virusais. Vis dėl to, Smart Address Bar gali lengvai pakeisti jūsų naršyklės nustatymus ir atlikti kitus sistemos pakeitimus. Visa tai yra daroma siekiant užblokuoti Google, Yahoo ar Bing paieškos svetaines, ir priversti žmones kaip įmanoma dažniau naudoti Smart Address Bar. Jeigu jums, kiekvieną kartą atidarius naršyklę, joje pasirodo search.smartaddressbar.com arba smartaddressbar.com, turėtumėte patikrinti kompiuterį su atnaujinta antivirusine programa. Tai rekomenduojame, nes tai yra vienas aiškiausių ženklų, kad į jūsų kompiuterį pateko Smart Address Bar programa.

KAIP Smart Address Bar GALI ATSIRASTI MANO KOMPIUTERYJE?

Smart Address Bar gali būti atsiųsta į kompiuterį kaip ir bet kuri kita programa. Dažniausiai, ją galima surasti tokiose svetainėse kaip download.com ir pan. Beje, atkreipiame jūsų dėmesį, jog ši programa taip pat gali patekti į sistemą kartu su kokia nors kita programa (dažniausiai nemokama) kaip jos priedas. Verta paminėti, jog tai yra labai populiarus nepopuliarių programų platinimo būdas, kuris kiekvieną dieną vis dar sugeba apgauti šimtus žmonių. Norėdami užkirsti jam kelią, turite atidžiai tikrinti kiekvienos jums reikalingos programos įdiegimo į kompiuterį procesą ir nuimti varneles nuo tų sakinių, kurie sutinka su Smart Address Bar atsisiuntimu. Jeigu nepastebėjote tokios varnelės, mes labai rekomenduojame nedelsti ir kuo skubiau pašalinti Smart Address Bar. Tam galite pasinaudoti žemiau pateiktomis instrukcijomis.

KAIP PAŠALINTI Smart Address Bar?

Norėdami pašalinti Smart Address Bar, turite ištrinti šią programą iš sistemos:

Spustelėkite “Start“ -> „Control Panel“ -> „Programs and Features“ ar „Add or Remove Programs“. Ieškokite Smart Address Bar ir spustelėkite „Šalinti“ (Uninstall). 

Dabar pašalinkite Smart Address Bar iš visų savo naršyklių:

Internet Explorer:

  1. Atidarykite „Internet Explorer“, eikite „Tools“ -> ”Manage Add-ons’ -> ‘Toolbars and Extensions’
  2. Čia suraskite su Smart Address Bar susijusius įrašus ir spauskite „uninstall“.
  3. Pakeiskite savo pradžios puslapio (angl. start page) ir numatytojo paieškos puslapio (angl. default search engine) nustatymus.

Mozilla Firefox:

  1. Atidarykite „Mozilla Firefox“, apsilankykite ‘Tools’ -> ‘Add-ons’ -> ‘Extensions’.
  2. Turite surasti Smart Address Bar ir kitus nežinomus įrašus ir juos pašalinti.
  3. Pakeiskite savo pradžios puslapio (angl. start page) ir numatytojo paieškos puslapio (angl. default search engine) nustatymus.

Google Chrome:

  1. Spustelėkite Chrome menu mygtuką, eikite ‘Tools’ -> ‘Extensions’
  2. Čia, suraskite su Smart Address Bar susijusius įrašus ir spauskite „uninstall“.
  3. Pakeiskite savo pradžios puslapio (angl. start page) ir numatytojo paieškos puslapio (angl. default search engine) nustatymus.

Galiausiai, nepamirškite patikrinti savo kompiuterio su antivirusine programa, kad įsitikintumėte, kad jame nėra virusų. Tam mes rekomenduojame naudoti Reimage.

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą Smart Address Bar šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei jums nepavyko pašalinti viruso naudojant Reimage, užduokite klausimą mūsų IT specialistams ir išsamiai aprašykite situaciją.
Smart Address Bar pašalinimui yra rekomenduojama Reimage antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje
Reimage spaudoje
Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-smart-address-bar.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis