Sudėtingumo skalė:  
  (99/100)

Sinergia Cleaner. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

| Tipas: Ransomware
12

Sinergia Cleaner yra netikra antivirusinė, kuri siekia išvilioti iš žmonių jų pinigus. Nors ši programa gali pasirodyti kaip patikimas ir teisėtas įrankis, kuris yra skirtas virusų pašalinimui, iš tikrųjų ji praneša tik apie neegzistuojančias infekcijas. Tai daroma tik dėl to, kad žmonės būtų priversti įsigyti „licencijuotą“ jos versiją. Jei jūs norite įsitikinti, kad ši programa klaidina žmones, paleiskite jūsų kompiuteryje esančią antivirusinę ir pažiūrėkite ar ji suras tokius pačius failus kaip ir Sinergia Cleaner. Galime lengvai prognozuoti, kad viena iš pavojingų programų, apie kurią bus pranešta, bus Sinergia Cleaner. Šiuo atveju, nedelskite ir pašalinkite šią programą iš kompiuterio. Kitaip ji gali sukelti jums rimtų problemų, įskaitant sistemos sulėtėjimus ar netgi pavogti jūsų asmeninę informaciją.

KAIP Sinergia Cleaner GALI UŽKRĖSTI MANO KOMPIUTERĮ?

Bandomoji Sinergia Cleaner versija yra platinama naudojant keletą skirtingų metodų. Ji gali būti įdiegta į kompiuterį rankiniu būdu arba patekti į sistemą slapta. Jei norite išvengti šios programos, turėtumėte vengti svetainių, kuriose pasirodo išgalvoti įspėjimai pranešantys apie kompiuterių virusus ir jų panaikinimui siūlantys atsisiųsti Sinergia Cleaner. Be to, mes taip pat rekomenduojame ignoruoti el. laiškus, kurie buvo atsiųsti jums nepažįstamų asmenų, bei vengti nelegalių programų. Jei ši programa pateko į jūsų kompiuterį, ji iškarto atlieka keletą sistemos pakeitimų. Paprastai, ji pakeičia keletą registro įrašų ir taip įgauna galimybę pradėti savo darbą kiekvieną kartą kai jūs perkraunate kompiuterį. Jeigu matote tokius ar panašius pranešimus, jūsų kompiuteris yra užkrėstas šiuo virusu:

Virus Protection
Windows Security Center reports that “Sinergia Cleaner” is disabled.
Security Shield helps to protect your computer against viruses and other security threats. Click Recommendations for the suggested actions.
Your system might be at risk now.

Warning message from your Internet browser.
This page is under virus attack.This may crash your system.
Obtain a license for „Sinergia Cleaner“ to protect your PC for the safest browsing Internet pages (desirable)

Mes labai rekomenduojame vengti Sinergia Cleaner ir, jei esate užsikrėtę, pašalinti šią programą iš kompiuterio.

KAIP PAŠALINTI Sinergia Cleaner?

Jei jūsų kompiuteris yra užkrėstas Sinergia Cleaner viruso, rekomenduojame jį kuo greičiau pašalinti. Norėdami tai padaryti, atsisiųskite Plumbytes Anti-MalwareWebroot SecureAnywhere AntiVirus, Reimage arba kitą antivirusinę ir pilnai patikrinkite sistemą. Nepamirškite parsisiųsti naujausios versijos kad visiškai pašalintumėte šį parazitą. Jei jūs negalite paleisti šių programų, perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Networking režimą.

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą Sinergia Cleaner šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei jums nepavyko pašalinti viruso naudojant Reimage, užduokite klausimą mūsų IT specialistams ir išsamiai aprašykite situaciją.
Sinergia Cleaner pašalinimui yra rekomenduojama Reimage antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Svarbu: Reikia rankinio įsikišimo reiškia, kad pažymėtos šiuo ženkliuku programos, nepašalina viruso visiškai automatiškai. Skaitykite instrukcijas žemiau.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje
Reimage spaudoje
Sinergia Cleaner ekrano nuotrauka
Sinergia Cleaner ekrano nuotrauka

Sinergia Cleaner rankinis šalinimas

Išjungti procesus:
[random].exe
sinergia_cleaner.exe

Ištrinti registro reikšmes:
HKEY_CURRENT_USER\Software\Protection

Ištrinti failus:
[random].exe
sinergia_cleaner.exe

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-sinergia-cleaner.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis