Sudėtingumo skalė:  
  (89/100)

Security Defender. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

| Tipas: Ransomware

Security Defender yra nesąžininga antivirusinė programa, kuri priklauso tai pačiai virusų grupei kaip ir PC Defender Plus. Kaip ir jos pirmtakas, šis virusas paprastai patenka į sistemą nepastebimai. Tai yra atliekama trojanų pagalba. Vos tik ten atsiduria, šis virusas pradeda rodyti savo netikrus pranešimus apie šimtus aptiktų kompiuterio problemų ir siūlo jas pašalinti už tam tikrą mokestį. Be to, Security Defender gali pradėti imituoti kompiuterio patikrinimą ir rodyti kaip tikrina skirtingus jo diskus. Žinoma, po to ši programa būtinai praneš kad aptiko keletą dešimčių skirtingų virusų ir pasiūlys jums įsigyti licencijuotą jos versiją. Nors ji yra pristatoma, kaip vienintelė programa, kuri gali pašalinti iš kompiuterio aptiktas problemas, jūs turėtumėte niekada už ją nemokėti, nes tai tėra būdas, kuris yra naudojamas išvilioti iš žmonių jų pinigus. Jeigu jau sumokėjote šio viruso kūrėjams, mes siūlome kreiptis į banką ir sustabdyti šį mokėjimą.

Kaip Security Defender gali užkrėsti mano kompiuterį?

Security Defender patenka į sistemą trojanų pagalba, kurie dažniausiai slepiasi užkrėstuose failuose ir programose, kurios dažniausiai yra platinamos nemokamai. Žinoma, tai yra daroma visiškai slaptai. Kai tik virusas patenka į sistemą, jis atsiunčia Security Defender priklausančius failus ir nustato šią programą pradėti darbą kai tik yra perkraunamas užkrėstas kompiuteris. To pasekoje, Security Defender pradeda rodyti savo netikrus perspėjimus. Štai kaip dažniausiai atrodo šiai programai priklausantys įspėjimai:

System Security Alert!
Vulnerabilities found
Background scan for security breaches has been finished. Serious problems have been detected. Safeguard your system against exploits, malware and viruses right now by activating Proactive Defence.

System Security Alert!
Unknown program is scanning your system registry right now! Identify the theft detected!

Security Defender

External software tries to control variety of your system files. This may lead to breaking of some data in your system. Click here to protect remote access to your PC & delete these programs.

Security Defender

Your system has come under attack of harmful software. Click here to deactivate it.

Remove spyware and other potentially unwanted software

System Defender detected 18 harmful application(s). It is recommended to clean your computer immediately. Click this balloon to fix the problem.

Prisiminkite, šie perspėjimai yra padirbti ir yra rodomi tik tam, kad vartotojas nusipirktų netikrą apsaugos programą. Jūs privalote ignoruoti šią programą ir iškarto pašalinti Security Defender iš sistemos.

Kaip galima pašalinti Security Defender iš kompiuterio?

Norėdami atsikratyti šios pavojingos programos, turite patikrinti savo kompiuterį su antivirusine programa. Mes rekomenduojame naudoti atnaujintą Malwarebytes MalwarebytesCombo Cleaner arba Reimage versiją. Atkreipkite dėmesį, kad šis virusas gali blokuoti šias programas. Norėdami išspręsti šią problemą, atlikite šiuos veiksmus:

1. Perkraukite kompiuterį
2. Paspauskite kelis kartus klavišą F8.
3. Pasirinkite Safe Mode with Networking režimą ir paspauskite Enter.
4. Dabar atsisiųskite Reimage ir paleiskite šią programą. Nepamirškite to pakartoti kai paleisite kompiuterį įprastu režimu.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage yra rekomenduojama viruso žalos panaikininui. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.
Security Defender ekrano nuotrauka
Security Defender ekrano nuotraukaSecurity Defender ekrano nuotrauka
Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-security-defender.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Jūsų nuomonė apie Security Defender