Kas yra SaiMfd.exe? Ar turėčiau tai pašalinti?

SaiMfd.exe

SaiMfd.exe yra SST (Saitek Smart Technology) priklausantis procesas. Saitek yra programinė įranga, būtina norint žaisti Saitek žaidimus. Šis procesas įrašomas pačio vartotojo vartotojo. Jis saugomas C:\Program Files aplanke ir ten turėtų būti paliktas jeigu norite naudotis Saitek Smart Technology be jokių problemų. Vis dėl to,tai yra nesisteminis procesas, kuris gali būti sustabdytas nepakenkiant stabiliam kompiuterio darbui. Saimfd.exe pradeda darbą iškart kai kompiuteris pradeda savo darbą.

DĖMESIO!

Kai kurie virusai, norėdami pasislėpti nuo kompiuterių vartotojų, naudoja legalių failų vardus! Taigi, visada įsitikinkite, kad SaiMfd.exe procesas yra C:\Program Files aplanke, nes priešingu atveju jis yra pavojingas. Tokiu atveju, būtinai pašalinkite SaiMfd.exe iš savo kompiuterio naudodami bet kurią iš šių antivirusinių: Reimage Reimage Cleaner Intego, SpyHunter 5Combo Cleaner,  Malwarebytes.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.
Šaltinis: https://www.2-spyware.com/file-saimfd-exe.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Jūsų nuomonė apie SaiMfd.exe

Failai
Programos
Palygink