Kas yra SaiMfd.exe? Ar turėčiau tai pašalinti?

SaiMfd.exe

SaiMfd.exe yra SST (Saitek Smart Technology) priklausantis procesas. Saitek yra programinė įranga, būtina norint žaisti Saitek žaidimus. Šis procesas įrašomas pačio vartotojo vartotojo. Jis saugomas C:\Program Files aplanke ir ten turėtų būti paliktas jeigu norite naudotis Saitek Smart Technology be jokių problemų. Vis dėl to,tai yra nesisteminis procesas, kuris gali būti sustabdytas nepakenkiant stabiliam kompiuterio darbui. Saimfd.exe pradeda darbą iškart kai kompiuteris pradeda savo darbą.

DĖMESIO!

Kai kurie virusai, norėdami pasislėpti nuo kompiuterių vartotojų, naudoja legalių failų vardus! Taigi, visada įsitikinkite, kad SaiMfd.exe procesas yra C:\Program Files aplanke, nes priešingu atveju jis yra pavojingas. Tokiu atveju, būtinai pašalinkite SaiMfd.exe iš savo kompiuterio naudodami bet kurią iš šių antivirusinių: Reimage, Malwarebytes MalwarebytesCombo Cleaner,  Plumbytes Anti-MalwareMalwarebytes Malwarebytes.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Problemų diagnozavimo programą Laimės
garantija
Parsisiųsk
Problemų diagnozavimo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage yra rekomenduojamas įrankis nuskenuoti jūsų sistemą ir atsikratyti kenkėjiškų programų bei jų sukeltų grėsmių. Bandomoji produkto versija padės jūsų sistemoje surasti kenkėjiškas programas.
Šaltinis: https://www.2-spyware.com/file-saimfd-exe.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Jūsų nuomonė apie SaiMfd.exe

Failai
Programos
Palygink