Kas yra SaiMfd.exe? Ar turėčiau tai pašalinti?

SaiMfd.exe

SaiMfd.exe yra SST (Saitek Smart Technology) priklausantis procesas. Saitek yra programinė įranga, būtina norint žaisti Saitek žaidimus. Šis procesas įrašomas pačio vartotojo vartotojo. Jis saugomas C:\Program Files aplanke ir ten turėtų būti paliktas jeigu norite naudotis Saitek Smart Technology be jokių problemų. Vis dėl to,tai yra nesisteminis procesas, kuris gali būti sustabdytas nepakenkiant stabiliam kompiuterio darbui. Saimfd.exe pradeda darbą iškart kai kompiuteris pradeda savo darbą.

DĖMESIO!

Kai kurie virusai, norėdami pasislėpti nuo kompiuterių vartotojų, naudoja legalių failų vardus! Taigi, visada įsitikinkite, kad SaiMfd.exe procesas yra C:\Program Files aplanke, nes priešingu atveju jis yra pavojingas. Tokiu atveju, būtinai pašalinkite SaiMfd.exe iš savo kompiuterio naudodami bet kurią iš šių antivirusinių: Reimage, Malwarebytes Malwarebytes,  Plumbytes Anti-MalwareNorton Internet Security.

verdiktas - failo statusas:
reikalinga diagnostika
Patarimas: Jei jūsų kompiuteris atrodo lėtas, jūs matote kai kurias nepageidaujamas reklamas ar esate nuolat nukreipiamas į svetimas interneto svetaines, tada mes rekomenduojame jums praskenuoti sistemą su anti-malware programa. Atlikite keletą NEMOKAMŲ patikrinimų kad surastumėte nepageidaujamas programas, kurios gali būti atsakingos už sistemos problemas.
Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Problemų diagnozavimo programą Laimės
garantija
Parsisiųsk
Problemų diagnozavimo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei jums nepavyko pašalinti viruso naudojant Reimage, užduokite klausimą mūsų IT specialistams ir išsamiai aprašykite situaciją.
Reimage yra rekomenduojamas įrankis nuskenuoti jūsų sistemą ir atsikratyti kenkėjiškų programų bei jų sukeltų grėsmių. Bandomoji produkto versija padės jūsų sistemoje surasti kenkėjiškas programas.
Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje
Alternatyvios programos
Malwarebytes
Malwarebytes
Šaltinis: https://www.2-spyware.com/file-saimfd-exe.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Failai
Programos
Palygink