Sudėtingumo skalė:  
  (10/100)

Related Readings. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

| Tipas: Adware
12

Jei naršydami Internete matote Related Readings pranešimus, tai reiškia, kad jūs į savo kompiuterį parsisiuntėte labai erzinančią programą. Vos tik ši programa patenka į kompiuterį, ji pakeičia visų naršyklių nustatymus, taigi jeigu jūsų kompiuteryje yra Internet Explorer, Mozilla Firefox ir Google Chrome, jūs visose šiose naršyklėse matysite Related Readings reklamas. Dažniausiai, šie pranešimai pasirodo vos tik pradėjus naršyti. Jei norite jų atsikratyti, jums reikės pašalinti Related Readings iš savo kompiuterio. Vis dėl to, nors ši programa ir sukelia daugybę nepatogumų naršant Internete, Related Readings negali jam pakenkti.

KODĖL MATAU RELATED READINGS REKLAMAS?

Related Readings reklamos pasirodo vos tik žmogus atsisiunčia kokią nors nemokamą programą, kuri yra įtraukta į šios programos platinimą. Kartais Related Readings patenka su vartotojo leidimu, tačiau kartais ji pali pasirodyti kompiuteryje be jokio žmogaus sutikimo.Šiuo atveju yra labai svarbu skirti pakankamai dėmesio nemokamų programų atsisiuntimo procesui. Dažniausiai, Related Readings patenka į kompiuterį su šiomis programomis: 1ClickDownload, Superfish, Yontoo ir FBPhotoZoom. Jei jūs patekote į spąstus ir netyčia atsisiuntėte Related Readings į savo kompiuterį, rekomenduojame jums pašalinti šią programą.

KAIP PAŠALINTI RELATED READINGS?

Jei matote Related Readings reklamas savo kompiuteryje, jūs jų atsikratysite tik pašalinę Related Readings iš kompiuterio. Visų pirma, mes rekomenduojame patikrinti kompiuterį su atnaujinta antivirusine. Tam išbandykite Plumbytes Anti-MalwareWebroot SecureAnywhere AntiVirus arba Reimage. Po to, sekite šiomis instrukcijomis:

  1. Spustelėkite Start -> Control Panel -> Programs (arba Add/remove programs) -> Uninstall program.
  2. Čia, suraskite Related Readings ir pasirinkite „Uninstall/Change“.
  3. Spustelėkite OK norėdami įrašyti pakeitimus.

Taip pat turite pašalinti šias programas: LyricsSay-1, LyricXeeker, HD-Plus, Browse2Save, WebCake 3.00, DownloadTerms 1,0, LyricsBuddy-1, SuperLyrics 1, ElectroLyrics 1, a2zLyrics-1, SimpleLyrics.

Galiausiai atlikite šiuos veiksmus:

Internet Explorer:

  1. Atidarykite „Internet Explorer“, eikite „Tools“ -> ”Manage Add-ons’ -> ‘Toolbars and Extensions’
  2. Čia, suraskite su Related Readings susijusius įrašus ir spauskite „uninstall“.

Mozilla Firefox:

  1. Atidarykite „Mozilla Firefox“, apsilankykite ‘Tools’ -> ‘Add-ons’ -> ‘Extensions’.
  2. Turite surasti Related Readings ir pan. įrašus ir juos pašalinti.

Google Chrome:

  1. Spustelėkite Chrome menu mygtuką, eikite ‘Tools’ -> ‘Extensions’
  2. Čia, suraskite su Related Readings susijusius įrašus ir spauskite „uninstall“.
Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą Related Readings šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei jums nepavyko pašalinti viruso naudojant Reimage, užduokite klausimą mūsų IT specialistams ir išsamiai aprašykite situaciją.
Related Readings pašalinimui yra rekomenduojama Reimage antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.
Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje
Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-related-readings.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis