Sudėtingumo skalė:  
  (10/100)

Related Readings. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

| Tipas: Adware

Jei naršydami Internete matote Related Readings pranešimus, tai reiškia, kad jūs į savo kompiuterį parsisiuntėte labai erzinančią programą. Vos tik ši programa patenka į kompiuterį, ji pakeičia visų naršyklių nustatymus, taigi jeigu jūsų kompiuteryje yra Internet Explorer, Mozilla Firefox ir Google Chrome, jūs visose šiose naršyklėse matysite Related Readings reklamas. Dažniausiai, šie pranešimai pasirodo vos tik pradėjus naršyti. Jei norite jų atsikratyti, jums reikės pašalinti Related Readings iš savo kompiuterio. Vis dėl to, nors ši programa ir sukelia daugybę nepatogumų naršant Internete, Related Readings negali jam pakenkti.

KODĖL MATAU RELATED READINGS REKLAMAS?

Related Readings reklamos pasirodo vos tik žmogus atsisiunčia kokią nors nemokamą programą, kuri yra įtraukta į šios programos platinimą. Kartais Related Readings patenka su vartotojo leidimu, tačiau kartais ji pali pasirodyti kompiuteryje be jokio žmogaus sutikimo.Šiuo atveju yra labai svarbu skirti pakankamai dėmesio nemokamų programų atsisiuntimo procesui. Dažniausiai, Related Readings patenka į kompiuterį su šiomis programomis: 1ClickDownload, Superfish, Yontoo ir FBPhotoZoom. Jei jūs patekote į spąstus ir netyčia atsisiuntėte Related Readings į savo kompiuterį, rekomenduojame jums pašalinti šią programą.

KAIP PAŠALINTI RELATED READINGS?

Jei matote Related Readings reklamas savo kompiuteryje, jūs jų atsikratysite tik pašalinę Related Readings iš kompiuterio. Visų pirma, mes rekomenduojame patikrinti kompiuterį su atnaujinta antivirusine. Tam išbandykite Malwarebytes MalwarebytesCombo Cleaner arba Reimage. Po to, sekite šiomis instrukcijomis:

  1. Spustelėkite Start -> Control Panel -> Programs (arba Add/remove programs) -> Uninstall program.
  2. Čia, suraskite Related Readings ir pasirinkite „Uninstall/Change“.
  3. Spustelėkite OK norėdami įrašyti pakeitimus.

Taip pat turite pašalinti šias programas: LyricsSay-1, LyricXeeker, HD-Plus, Browse2Save, WebCake 3.00, DownloadTerms 1,0, LyricsBuddy-1, SuperLyrics 1, ElectroLyrics 1, a2zLyrics-1, SimpleLyrics.

Galiausiai atlikite šiuos veiksmus:

Internet Explorer:

  1. Atidarykite „Internet Explorer“, eikite „Tools“ -> ”Manage Add-ons’ -> ‘Toolbars and Extensions’
  2. Čia, suraskite su Related Readings susijusius įrašus ir spauskite „uninstall“.

Mozilla Firefox:

  1. Atidarykite „Mozilla Firefox“, apsilankykite ‘Tools’ -> ‘Add-ons’ -> ‘Extensions’.
  2. Turite surasti Related Readings ir pan. įrašus ir juos pašalinti.

Google Chrome:

  1. Spustelėkite Chrome menu mygtuką, eikite ‘Tools’ -> ‘Extensions’
  2. Čia, suraskite su Related Readings susijusius įrašus ir spauskite „uninstall“.
Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage yra rekomenduojama viruso žalos panaikininui. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.
Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-related-readings.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis