Kas yra PSUNMain.exe? Ar turėčiau tai pašalinti?

PSUNMain.exe

PSUNMain.exe yra teisėtas procesas, kuris veikia kaip Panda Cloud antivirusinės programos dalis. Ši programa yra skirta apsaugoti sistemą nuo virusų, taigi jei jūs nenorite sutrukdyti jai atlikti savo darbą, jūs privalote palikti šį procesą savo kompiuteryje. Vis dėl to, nuo šio failo priklauso tik Panda Cloud darbas, tai nėra sisteminis procesas. Todėl, jeigu iškilo būtinybė, jūs galite jį sustabdyti nepakenkdamas pačio kompiuterio darbui.

DĖMESIO!

Daugelis žmonių skundžiasi šiuo procesu. Nors failas PSUNMain.exe yra laikomas saugiu, kai kurie kompiuterių vartotojai pastebėjo, kad jis naudoja begalę sistemos resursų ir lėtina kompiuterio darbą. Tai gali būti dėl to, kad šiuolaikiniai parazitai naudoja legalių failų vardus norėdami pasislėpti ir atitolinti jų pašalinimą iš kompiuterio. Tokiu atveju, jūs privalote pašalinti PSUNMain.exe iš kompiuterio. Tam mes rekomenduojame naudoti Reimage arba kitą patikimą antivirusinę.

verdiktas - failo statusas:
reikalinga diagnostika
Patarimas: Jei jūsų kompiuteris atrodo lėtas, jūs matote kai kurias nepageidaujamas reklamas ar esate nuolat nukreipiamas į svetimas interneto svetaines, tada mes rekomenduojame jums praskenuoti sistemą su anti-malware programa. Atlikite keletą NEMOKAMŲ patikrinimų kad surastumėte nepageidaujamas programas, kurios gali būti atsakingos už sistemos problemas.
Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Problemų diagnozavimo programą Laimės
garantija
Parsisiųsk
Problemų diagnozavimo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei jums nepavyko pašalinti viruso naudojant Reimage, užduokite klausimą mūsų IT specialistams ir išsamiai aprašykite situaciją.
Reimage yra rekomenduojamas įrankis nuskenuoti jūsų sistemą ir atsikratyti kenkėjiškų programų bei jų sukeltų grėsmių. Bandomoji produkto versija padės jūsų sistemoje surasti kenkėjiškas programas.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje
Reimage spaudoje
Šaltinis: http://www.2-spyware.com/file-psunmain-exe.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Failai
Programos
Palygink