Sudėtingumo skalė:  
  (96/100)

Polska Policja virus. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

| Tipas: Ransomware

Polska Policja virusas (taip pat gali būti pavadintas kaip Polska Policja wirus) yra pavojingas ‘ransomware’ virusas, kuris blokuoja visą kompiuterį ir rodo savo netikrą pranešimą. Paprastai, šis pranešimas teigia, kad žmogus pažeidė tam tikrus įstatymus ir dabar turi sumokėti baudą. Siekiant atblokuoti sistemą, virusas prašo sumokėti 500 zlotų arba 100 eurų baudą. Žinoma, jūs niekada neturėtumėte mokėti šių pinigų, nes jūs juos prarasite! Yra šimtai žmonių visame pasaulyje, kurie nuolat bando susisiekti su vyriausybinėmis organizacijomis ir paklausti apie tokį sistemos blokavimą. Liūdniausia yra tai, kad kai kurie iškarto sumoka pinigus ir tikisi, kad tai padės atblokuoti jų kompiuterį. Iš tikrųjų, pinigai nepadeda pašalinti Polska Policja viruso iš sistemos. Norėdami tai padaryti, jūs turite sekti žemiau pateiktomis instrukcijomis.

Kaip mano kompiuteris gali būti užkrėstas Polska Policja virusu?

Polska Policja virusas patenka į kompiuterį Trojano dėka. Dažniausiai, virusas patenka į sistemą iš užkrėstų svetainių arba per užkrėstus el. laiškus. Kai tik trojanas atsiduria sistemos viduje, jis iš karto ją užblokuoja ir pradeda rodyti savo didžiulį pranešimą. Jūs galite atskirti, kad tai yra Polska Policja virusas, nes jis yra pripildytas įvairių Lenkijos policijos logotipų ir panašių dalykų. Be to, jis naudoja lenkų kalbą kai praneša apie įstatymų pažeidimus ir kitus žmogaus padarytus ‘nusikaltimus’. Prisiminkite, šis didžiulis įspėjimas neturi nieko bendro su Lenkijos policija. Jei matote jį savo kompiuteryje, jūs turite reikalų su hakeriais, kurie siekia išvilioti iš jūsų pinigus. Siekiant atsikratyti šio melagingo pranešimo, jūs turite pašalinti Polska Policja virusą iš savo kompiuterio. Norint tai padaryti, sekite šiais patarimais:

Kaip ištrinti Polska Policja virusą?

Norėdami atblokuoti kompiuterį ir pašalinti šį pavojingą virusą, rekomenduojame sekti šiomis instrukcijomis:

  1. Iš naujo paleiskite užkrėstą kompiuterį.
  2. Spauskite Start -> Run ir įveskite https://www.2-spyware.com/download/hunter.exe (jei esate užblokuotas, paspauskite alt + tab ir vėl bandykite vesti šį adresą)
  3. Įspėjame, kad virusas vėl gali pradėti rodyti savo perspėjima. Šiuo atveju, paspauskite Alt + Tab ir „R“ tiek kartų kiek reikia.
  4. Parsisiųskite antivirusinę ir paleiskite ją norėdami pašalinti užkrėstus failus iš sistemos.
Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą Polska Policja virus šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei jums nepavyko pašalinti viruso naudojant Reimage, užduokite klausimą mūsų IT specialistams ir išsamiai aprašykite situaciją.
Polska Policja virus pašalinimui yra rekomenduojama Reimage antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.
Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje
Alternatyvios programos
Malwarebytes
Alternatyvios programos
Malwarebytes
Polska Policja virus ekrano nuotrauka
Polska Policja virus ekrano nuotrauka
Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-polska-policja-virus.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis