Sudėtingumo skalė:  
  (99/100)

Politie Office Central virus. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

| Tipas: Ransomware

Politie Office Central virus yra viena iš pavojingų programų, kurios yra priskiriamos ‘ransomware’ kategorijai. Kai tik toks virusas patenka į kompiuterį, jis užblokuoja jame viską ir vietoje įprasto ekrano fono pradeda rodyti savo padirbtą pranešimą. Taigi, programa paslepia viską, ką paprastai galima pamatyti kompiuterio ekrane ir užblokuoja sistemą taip, kad žmogus negali prisijungti prie interneto ar paleisti jo mėgstamų programų. Politie Office Central virusas dažniausiai užkrečia Belgijoje esančius kompiuterius, tačiau jūs taip pat turėtumėte prisiminti, jog hakeriai platina begales panašių virusų, kurie yra skirti apgaudinėti kitose pasaulio šalyse gyvenančius žmones. Kad atrodytų tikrai įtikinamai, šis virusas rodo padirbtą pranešimą, kuris yra pripildytas įvairių Policijos logotipų. be to, jis pateikia užkrėsto kompiuterio IP adresą ir net jo buvimo vietą. Nors visa tai atrodo tikrai įtikinamai, jūs turite ignoruoti šį padirbtą pranešimą bei kuo skubiau pašalinti Politie Office Central virusą iš sistemos.

Kaip Politie Office Central virusas gali užkrėsti mano kompiuterį?

Politie Office Central virusas yra platinamas trojanų pagalba, kurie užblokuoja kompiuterį kai tik jį užkrečia. Jei norite išvengti šios pavojingos programos, jūs turite laikytis kuo toliau nuo nelegalių el. svetainių, kurios paprastai siūlo pažiūrėti nemokamus video ar atsisiųsti į kompiuterį nemokamų programų. Be to, spamas taip pat buvo įtrauktas į šio viruso platinimą. Kai tik jis atsiranda kompiuterio viduje, virusas iš kart užblokuoja visą kompiuterį ir pradeda rodyti savo netikrą pranešimą:

Politie Office Central
De lutte contre la criminalite liee aux
Technologies de l’information et de la comunication
Attention! Votre ordinateur est bloqué à cause d’un ou de plusieurs motifs, indiqués ci dessous.
(…)
La some de l’amende fait 100€.

Prašome ignoruoti šį netikrą pranešimą, nes jis priklauso ne kam kitam bet sukčiams! Jie siekia priversti jus sumokėti išgalvotą baudą ir taip pavogti iš jūsų pinigus. Jei norite išvengti šios pavojingos programos, rekomenduojame nuolat įsitikinti, kad jūsų kompiuteryje yra naujausia antivirusinės versija. Be to, atlikite toliau pateiktas instrukcijas jei norite pašalinti šią pavojingą programą iš savo kompiuterio.

Kaip pašalinti Politie Office Central virusą?

Kai bandote pašalinti Politie Office Central virusą, pirmiausia turite atblokuoti savo kompiuterį. Tam mes rekomenduojame sekti žemiau pateiktas instrukcijas:

  1. Naudodamiesi kitu kompiuteriu atsisiųskite Plumbytes Anti-MalwareWebroot SecureAnywhere AntiVirus, Reimage arba kitą apsaugos programą.
  2. Atnaujinkite ją ir perkelkite į USB atmintinę arba paprastą CD.
  3. Tuo tarpu, perkraukite užkrėstą kompiuterį saugiuoju režimu ir įdėkite USB raktą į jį.
  4. Paleiskite sistemos nuskaitymą, ištrinkite infekuotus failus ir dar kartą praskenuokite kompiuterį kai perkrausite jį.
  5. Baigę šiuos veiksmus, patikrinkite savo kompiuterį su atnaujinta anti-malware programa dar kartą ir atsikratykite visų užsilikusių šio viruso failų.
Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą Politie Office Central virus šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei jums nepavyko pašalinti viruso naudojant Reimage, užduokite klausimą mūsų IT specialistams ir išsamiai aprašykite situaciją.
Politie Office Central virus pašalinimui yra rekomenduojama Reimage antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Svarbu: Reikia rankinio įsikišimo reiškia, kad pažymėtos šiuo ženkliuku programos, nepašalina viruso visiškai automatiškai. Skaitykite instrukcijas žemiau.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje

Politie Office Central virus rankinis šalinimas

Išjungti procesus:
[random].exe

Ištrinti failus:
[random].exe

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-politie-office-central-virus.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis