Sudėtingumo skalė:  
  (96/100)

Policia Federal virus. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

| Tipas: Ransomware

Policia Federal virus yra pavojinga kompiuterinė infekcija, kuri rodo didžiulį įspėjimą ant kompiuterio ekrano ir blokuoja jo darbą. Jei jūs matote tokią žinutę, jūs galite pagalvoti, jog tai yra Ispanijos policija, kuri užblokavo jūsų kompiuterį dėl tam tikrų nusikaltimų. Nors visa tai atrodo tikrai įtikinamai, iš tikrųjų jūsų kompiuteris yra užkrėstas viruso, kuris siekia priversti žmones sumokėti neegzistuojančią baudą. Vos tik patenka į kompiuterį, Policia Federal virus užblokuoja jį ir pradeda rodyti savo didžiulį perspėjimą, kuri sako, kad jūs buvote pastebėtas naudojant kopijuotą turinį, platinote virusus, pornografinę medžiagą ir panašiai. Žinoma, šis virusas gąsdina žmones dėl pinigų, todėl toliau prašo sumokėti baudą naudojant Ukash arba Paysafecard išankstinio mokėjimo sistemas. Prašome niekada to nedaryti, nes jūs paprasčiausiai paremsite sukčius! Vietoje to turite pašalinti Policia Federal virusą.

KAIP AŠ GALIU UŽSIKRĖSTI Policia Federal virusu?

Policia Federal virusas nėra tas, kuris užblokuoja kompiuterius. Šis darbas yra atliekamas Trojano, kuris dar yra vadinamas Reveton arba Lock.Screen. Šis virusas užkrečia sistemą per užkrėstus el. laiškus arba tiesiog per užkrėstas programas. Kai tik jis patenka į sistemos vidų, trojanas parsiunčia Policia Federal viruso failus ir užblokuoja sistemą su pranešimu apie išgalvotus teisės pažeidimus. Jei matote perspėjimą, kuris prašo jūsų sumokėti 100 eurų baudą, Jūs privalote ignoruoti šį prašymą, nes jis nėra teisėtas.

Štai kas paprastai yra sakoma Policia Federal viruso pranešime:

Policia Federal
Su ordenador se ha bloqueado!
El funcionamiento de su ordenador fue interrumpido a causa de indices de ciberactividad desautorizada.
Los delitos posibles cometidos por Lid se indican abajo.
(…)
A la vista de Resolución del Gobierno de 22 de agosto se puede considerar todos estos delitos como condicionales con la multa pagada.
La suma de multa es 1000 MXN.El pago debe ser realizado durante 48 horas a partir de revelación de delito.

Prašome ignoruoti šį pranešimą ir visus reikalavimus pateiktus jame, nes tai yra tik didžiulė apgavystė, kuri neturi nieko bendro su jokia Vyriausybine institucija. Be to, baudos sumokėjimas nepadeda pašalinti sistemos užrakto. Norėdami tai padaryti jūs turėtumėte naudoti šį metodą: 

KAIP PAŠALINTI Policia Federal virusą?

Norėdami pašalinti Policia Federal virusui priklausančius failus, atlikite šiuos veiksmus:

  1. Iš naujo paleiskite užkrėstą kompiuterį.
  2. Spauskite Start -> Run ir įveskite https://www.2-spyware.com/download/hunter.exe (jei esate užblokuotas, paspauskite alt + tab ir vėl bandykite vesti šį adresą)
  3. Įspėjame, kad virusas vėl gali pradėti rodyti savo perspėjima. Šiuo atveju, paspauskite Alt + Tab ir „R“ tiek kartų kiek reikia.
  4. Parsisiųskite antivirusinę ir paleiskite ją norėdami pašalinti užkrėstus failus iš sistemos.

Jūs taip pat galite naudoti Malwarebytes MalwarebytesCombo Cleaner arba Plumbytes Anti-MalwareMalwarebytes Malwarebytes

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage yra rekomenduojama viruso žalos panaikininui. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Svarbu: Reikia rankinio įsikišimo reiškia, kad pažymėtos šiuo ženkliuku programos, nepašalina viruso visiškai automatiškai. Skaitykite instrukcijas žemiau.

Policia Federal virus rankinis šalinimas

Išjungti procesus:
[random].exe

Ištrinti failus:
[random].exe

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-policia-federal-virus.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis