Sudėtingumo skalė:  
  (99/100)

Policajny Zbor virus. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

| Tipas: Ransomware

Policajny Zbor virus yra pavojinga kompiuterinė infekcija, kuri pirmiausia užblokuoja kompiuterį ir tada pradeda rodyti savo netikrą pranešimą. Nors šis pranešimas gali jums pasirodyti kaip oficialios organizacijos ar vyriausybinės institucijos perspėjimas, iš tikrųjų tai yra netikra žinutė, kurios pagalba hakeriai siekia išvilioti iš žmonių jų pinigus. To siekdami, pirmiausia jie apkaltina žmones pornografinių įrašų ir nelegaliai nukopijuotų failų platinimu ir po to prašo sumokėti tam tikro dydžio baudą. Paprastai, sukčiai taip žada žmogui, kad jis išvengs rimtesnių bausmių. Prašome niekada nemokėti tokių baudų, nes Policajny Zbor virusas neturi nieko bendro su jokia vyriausybine institucija. Jeigu jūsų kompiuteris buvo užkrėstas, rekomenduojame jums kuo greičiau pasinaudoti žemiau pateiktomis instrukcijomis ir pašalinti Policajny Zbor virusą.

Kaip Policajny Zbor virusas gali užkrėsti mano kompiuterį?

Policajny Zbor virusas plinta Trojano pagalba, kuris yra žinomas kaip Trojan.LockScreen. Šis virusas ne tik padeda virusui patekti į kompiuterį, bet taip pat ir užblokuoja visą jo sistemą. To pasekoje, žmogus yra atjungiamas nuo interneto ir negali paleisti nė vienos programos, įskaitant antivirusines programas. Kai tik tai yra atliekama, Policajny Zbor virusas pradeda rodyti savo padirbtą įspėjamą, kuris teigia:

Pozor! Váš počitač je zablokovaný kvótli aspon jedného z clótvodov uvedených nižšie.
Boli ste pordenie «autorského práva a súvisiacich práv- (Video, Hudba, Software) a nedovolené použitie alebo distribúciu obsah chránený autorskými právami, a týrn pordil článoki28 trestného zákonnika Slovenskej Republiky.
(…)
Akonáhle 72 hodin uplynuti, možnost zaplatit pokutu vyprší, a trestné konanie je začaté proti Vas automaticky počas najbližšich 72 hodin!
Výéka pokuty je SKK 2000 atebo €100. Mátžete zaptatit pokutu pomocou PaySafeCard alebo Ukash. Ked platíte pokutu, bude váš počitač si odomknút v 1 až 72 hodin az peniaze budú vložené do štátneho.

Prašome nepatikėti šiuo pranešimu, nes jis neturi nieko bendro su Slovėnijos policija ar kitos valstybės Vyriausybine institucija. 

KAIP PAŠALINTI POLICAJNY ZBOR VIRUSĄ?

Jei jūsų kompiuteris yra užblokuotas Policajny Zbor viruso, jūs greičiausiai negalite paleisti nė vienos iš savo antivirusinių programų. Taigi, pirmiausiai jūs turite atblokuoti kompiuterį. Tam atlikite šiuos veiksmus:

  1. Naudodamiesi kitu kompiuteriu, atsisiųskite Reimage arba kitą programą.
  2. Atnaujinkite ją ir perkelkite į USB atmintinę arba paprastą CD.
  3. Tuo tarpu, perkraukite užkrėstą kompiuterį į Safe Mode with Networking režimą ir įdėkite USB raktą į jį.
  4. Paleiskite antivirusinę ir ištrinkite jos aptiktus pavojingus failus.
Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą Policajny Zbor virus šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei jums nepavyko pašalinti viruso naudojant Reimage, užduokite klausimą mūsų IT specialistams ir išsamiai aprašykite situaciją.
Policajny Zbor virus pašalinimui yra rekomenduojama Reimage antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Svarbu: Reikia rankinio įsikišimo reiškia, kad pažymėtos šiuo ženkliuku programos, nepašalina viruso visiškai automatiškai. Skaitykite instrukcijas žemiau.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje
Alternatyvios programos
Plumbytes Anti-Malware
Mes išbandėme Plumbytes Anti-Malware efektyvumą šalinant Policajny Zbor virus (2014-01-04)
Malwarebytes
Mes išbandėme Malwarebytes efektyvumą šalinant Policajny Zbor virus (2014-01-04)
Hitman Pro
Mes išbandėme Hitman Pro efektyvumą šalinant Policajny Zbor virus (2014-01-04)
Malwarebytes
Mes išbandėme Malwarebytes efektyvumą šalinant Policajny Zbor virus (2014-01-04)
Policajny Zbor virus ekrano nuotrauka
Policajny Zbor virus ekrano nuotrauka

Policajny Zbor virus rankinis šalinimas

Išjungti procesus:
[random].exe

Ištrinti failus:
[random].exe

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-policajny-zbor-virus.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis