Sudėtingumo skalė:  
  (99/100)

Please fill in the survey in order to close this application. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

| Tipas: Ransomware

„Warning! Please fill in the survey in order to close this application“ yra melagingas pranešimas, kuris yra naudojamas virusų platinime. Šie virusai siekia apgauti kompiuterių vartotojus bei priversti juos manyti, kad jie turi rimtų problemų su įvairiomis vyriausybinėmis institucijomis, tokiomis kaip policija, elektroninių nusikaltimų skyrius ar net FTB. Kai tik toks virusas sugeba užkrėsti sistemą, jis užblokuoja kompiuterį ir pradeda rodyti didelį perspėjimą, kuris pateikia aptiktų nusikaltimų ataskaitą. Tokie virusai paprastai kaltina žmones kopijuotų programų naudojimu ir panašiais nusikaltimais. Siekdami išvengti tokio viruso, jūs turite ignoruoti ‘Please fill in the survey’ ir panašius pranešimus, kurios siekia priversti žmones sudalyvauti apklausoje. Jei matote tokį pasiūlymą, tiesiog spustelėkite „‘X“. Be to, patikrinkite kompiuterį su atnaujinta antivirusine programa ir įsitikinkite, kad jis nebuvo užkrėstas.

KAIP AŠ GALIU UŽSIKRĖSTI „Please fill in the survey in order to close this application“?

Jūs galite pamatyti „Please fill in the survey in order to close this application“ įspėjimą kai lankotės neteisėtose svetainėse. Tokios svetainės dažniausiai yra naudojamos platinti nemokamas programas, torrent failus, nelegalius programų atnaujinimus ir pan.

Štai kaip atrodo ‘Please fill in the survey in order to close this application’ pranešimas, kuris yra naudojamas užkrėsti kompiuterius:

Warning!
Please fill in the survey in order to close this application.
You will also be able to use your computer again.
Don’t do this and you’ll see what happens.
Thank you for your understanding.

Prašome niekada netikėti tokiais pranešimai, kuris siūlo užpildyti anketas ir gauti patvirtinimo kodą. Jei matote „Please fill in the survey in order to close this application“, Jūs privalote ignoruoti šį pranešimą ir kuo greičiau patikrinti kompiuterį su antivirusine programa.

KAIP pašalinti ‘Please fill in the survey in order to close this application’?

Siekiant pašalinti „Please fill in the survey in order to close this application“ virusą, jūs turite patikrinti savo kompiuterį su ReimageMalwarebytes Malwarebytes arba Plumbytes Anti-MalwareNorton Internet Security. Kartais šis virusas blokuoja tokias programas, nes nori užkirsti kelią pašalinimui. Tokiu atveju jūs pirmiausia turite perkrauti savo kompiuterį į Safe Mode with Networking režimą ir dar kartą paleisti antivirusinę.

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą Please fill in the survey in order to close this application šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei jums nepavyko pašalinti viruso naudojant Reimage, užduokite klausimą mūsų IT specialistams ir išsamiai aprašykite situaciją.
Please fill in the survey in order to close this application pašalinimui yra rekomenduojama Reimage antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.
Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje
Alternatyvios programos
Plumbytes Anti-Malware
Mes išbandėme Plumbytes Anti-Malware efektyvumą šalinant Please fill in the survey in order to close this application (2013-11-27)
Malwarebytes
Mes išbandėme Malwarebytes efektyvumą šalinant Please fill in the survey in order to close this application (2013-11-27)
Hitman Pro
Mes išbandėme Hitman Pro efektyvumą šalinant Please fill in the survey in order to close this application (2013-11-27)
Malwarebytes
Mes išbandėme Malwarebytes efektyvumą šalinant Please fill in the survey in order to close this application (2013-11-27)
Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-please-fill-in-the-survey-in-order-to-close-this-application.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis