Sudėtingumo skalė:  
  (75/100)

PianoMan virus. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

| Tipas: Malware

PianoMan virusas (jis taip pat gali būti pavadintas PianoMan Corrupt) yra labai pavojinga kompiuterinė infekcija, kuri yra skirta užblokuoti Microsoft Office failus. Kai tik toks virusas užkrečia kompiuterį, jis suranda visus .DOC, .XLS ir .PPT failus, ir juos užblokuoja. Nors visa tai daroma slaptai, vėliau galima lengvai atspėti kurie failai buvo užkrėsti, nes PianoMan virusas pakeičia jų pavadinimus gale įrašydamas „PianoManCorrupt“. Vis dėl to, tai nėra blogiausias su šiuo virusu susijęs dalykas. Svarbiausia yra prisiminti, kad pašalinus šį vrusą pažeisti dokumentai vis tiek gali išlikti neperskaitomais.

KAIP PIANOMAN VIRUSAS GALI UŽKRĖSTI MANO KOMPIUTERĮ?

PianoManCorrupt virusas yra platinamas naudojant keletą skirtingų metodų. Dažniausiai, ši kompiuterinė infekcija sugeba patekti į sistemą kartu su kitomis programomis, kurios prieš tai buvo užkrėstos. Norėdami išvengti tokių programų, jūs visuomet turėtumėte siųstis jums reikalingas programas tik iš jų oficialių puslapių. Be to, būkite labai atsargūs, kai naudojate socialinius tinklalapius, nes juose taip pat yra platinamos nuorodos, kurios yra užkrėstos šiuo virusu. Jeigu pastebėjote, kad jūs negalite atidaryti savo failų ir kad jų galūnės netikėtai pasikeitė į „PianoManCorrupt“, jūsų kompiuteris yra užsikrėstas. Norėdami atsikratyti šio viruso, sekite žemiau pateiktomis instrukcijomis:

KAIP PAŠALINTI PIANOMAN VIRUSĄ?

Jei jūsų kompiuteris buvo užsikrėstas PianoMan viruso, jūs turite kuo greičiau patikrinti jį su antivirusine programa. Tam mes rekomenduojame naudoti vieną iš šių programų: Plumbytes Anti-MalwareWebroot SecureAnywhere AntiVirus, Reimage, Malwarebytes Anti Malware. Po to, jūs turite paleisti kokią nors duomenų atkūrimo programą ir atstatyti užkrėstus failus. Tam galite naudoti šias programas: DataRescue DD 1,0 arba IsoBuster 3.0.

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą PianoMan virus šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei jums nepavyko pašalinti viruso naudojant Reimage, užduokite klausimą mūsų IT specialistams ir išsamiai aprašykite situaciją.
PianoMan virus pašalinimui yra rekomenduojama Reimage antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.
Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje
Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-pianoman-virus.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis