Sudėtingumo skalė:  
  (60/100)

PC Watch šalinimas

parašė Linas Kiguolis - - | Tipas: Keylogeriai

Kas yra PC Watch?

PC Watch yra pavojinga programa, kuri paprastai yra naudojama žmonių sekimui ir asmeninės jų informacijos pasisavinimui. Jeigu ši programa atsiduria kompiuteryje, ji gali pradėti kaupti duomenis apie žmogaus prisijungimo duomenis, slaptažodžius, banko informaciją ir panašias detales. Visa sukaupta informacija per tam tikrus serverius yra perduodama šio viruso kūrėjams, kurie ją gali panaudoti savo tikslams. Žinoma, tokių programų savininkai siekia tik vieno – pasisavinti žmonių pinigus. Be to, vos tik PC Watch virusas patenka į kompiuterį, jis gali pradėti fiksuoti jūsų darbalaukį, atsiųsti į kompiuterį kitų virusų, atsinaujinti savo duomenų bazę ir netgi pašalinti save iš sistemos. Svarbiausias dalykas, kurį jūs turėtumėte suprasti, yra tai, kad ši programa gali ilgai slėptis jūsų kompiuteryje ir neparodyti nė vieno ženklo, kuris galėtų leisti jums įtarti, kad šis virusas yra jūsų kompiuteryje. Vis dėlto, tokios programos turėtų būti pašalintos kaip įmanoma greičiau. Dėl to mes jums labai rekomenduojame pagalvoti apie patikimą antivirusinę programą, kuri jums padėtų užkirsti tokioms programoms kelią į jūsų kompiuterį. Jeigu norite įsitikinti, kad PC Watch virusas nesislepia jūsų kompiuteryje, nieko nelaukite ir patikrinkite jį su ReimageIntego.

Kaip PC Watch gali užkrėsti mano kompiuterį?

Tokie virusai kaip PC Watch yra platinami naudojant skirtingus metodus. Daugeliu atvejų, jie į kompiuterius gali patekti nepastebėti, kadangi jie gali būti įtraukti į papildomus kitų programų komponentus. Žinoma, tokios programos dažniausiai yra nelegalios, todėl jūs turėtumėte jų vengti. Beje, manoma, kad šis virusas taip pat plinta melagingų el. laiškų pagalba, kartu su netikrais programų atnaujinimais ir naudojant kitus nesąžiningus metodus. Jeigu norite nuo jų apsisaugoti, turite vengti nelegalių svetainių bei jose siūlomų programų. Beje, laikykitės kuo toliau nuo pranešimų, kurie siūlo jums atnaujinti Falsh Player ar FLV Player. Jeigu tikrai manote, kad jums vertėtų jas atnaujinti, eikite tiesiai į šių programų oficialias svetaines. Galiausiai, visada patikrinkite el. laiškus. Jei juose matote daug klaidų, nerišlų ar bent kiek įtarimą keliantį tekstą, venkite jų. Jeigu PC Watch virusas patektų į jūsų kompiuterį, jis jame kaip mat pakeistų dalį jo nustatymų ir pradėtų savo darbą. Kad apsaugotumėte savo asmeninę informaciją, nieko nelaukite ir pašalinkite PC Watch iš sistemos. Tai padaryti galite šių instrukcijų pagalba.

Kaip pašalinti PC Watch virusą?

Jei norite patikrinti savo kompiuterį ir įsitikinti, kad jame nėra PC Watch viruso, atsisiųskite vieną iš šių programų: ReimageIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner, Malwarebytes.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Neleiskite, kad vyriausybė jus šnipinėtų

Kadangi kyla vis daugiau diskusijų, susijusių su vartotojų duomenų rinkimu ir piliečių šnipinėjimu, turėtumėte atidžiau žvelgti į šią problemą ir išsiaiškinti, kokie šešėliniai informacijos rinkimo būdai gali būti naudojami renkant informaciją apie jus. Venkite bet kokio valdžios ar trečių šalių inicijuojamo infomacijos sekimo bei piliečių šnipinėjimo internete – naršykite anonimiškai. 

Naudodamiesi Private Internet Access VPN programa, galėsite mėgautis saugiu naršymu internete ir sumažinsite įsilaužimo į sistemą riziką iki minimumo. Ši programa, sukurianti virtualų privatųjį tinklą, suteiks prieigą prie reikiamų duomenų be jokių turinio apribojimų ir galimybių jus šnipinėti. 

Kontroliuokite valdžios bei kitų trečiųjų šalių prieigą prie jūsų duomenų ir užtikrinkite saugų naršymą internetu. Net jeigu jūs ir neužsiimate nelegalia veikla patys ir pasitinkite pasirinktu interneto teikėju, rekomenduojame būti atsargiems dėl savo pačių saugumo. Rekomenduojame imtis papildomų atsargumo priemonių ir pradėti naudoti VPN programa. 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Apie autorių
Linas Kiguolis
Linas Kiguolis - Ekspertas kovoje su virusais ir kitomis kompiuterio infekcijomis

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Linas Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-pc-watch.html
Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis

Jūsų nuomonė apie PC Watch