Sudėtingumo skalė:  
  (60/100)

PC Watch. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

parašė Linas Kiguolis - - | Tipas: Keylogeriai

Kas yra PC Watch?

PC Watch yra pavojinga programa, kuri paprastai yra naudojama žmonių sekimui ir asmeninės jų informacijos pasisavinimui. Jeigu ši programa atsiduria kompiuteryje, ji gali pradėti kaupti duomenis apie žmogaus prisijungimo duomenis, slaptažodžius, banko informaciją ir panašias detales. Visa sukaupta informacija per tam tikrus serverius yra perduodama šio viruso kūrėjams, kurie ją gali panaudoti savo tikslams. Žinoma, tokių programų savininkai siekia tik vieno – pasisavinti žmonių pinigus. Be to, vos tik PC Watch virusas patenka į kompiuterį, jis gali pradėti fiksuoti jūsų darbalaukį, atsiųsti į kompiuterį kitų virusų, atsinaujinti savo duomenų bazę ir netgi pašalinti save iš sistemos. Svarbiausias dalykas, kurį jūs turėtumėte suprasti, yra tai, kad ši programa gali ilgai slėptis jūsų kompiuteryje ir neparodyti nė vieno ženklo, kuris galėtų leisti jums įtarti, kad šis virusas yra jūsų kompiuteryje. Vis dėlto, tokios programos turėtų būti pašalintos kaip įmanoma greičiau. Dėl to mes jums labai rekomenduojame pagalvoti apie patikimą antivirusinę programą, kuri jums padėtų užkirsti tokioms programoms kelią į jūsų kompiuterį. Jeigu norite įsitikinti, kad PC Watch virusas nesislepia jūsų kompiuteryje, nieko nelaukite ir patikrinkite jį su Reimage.

Kaip PC Watch gali užkrėsti mano kompiuterį?

Tokie virusai kaip PC Watch yra platinami naudojant skirtingus metodus. Daugeliu atvejų, jie į kompiuterius gali patekti nepastebėti, kadangi jie gali būti įtraukti į papildomus kitų programų komponentus. Žinoma, tokios programos dažniausiai yra nelegalios, todėl jūs turėtumėte jų vengti. Beje, manoma, kad šis virusas taip pat plinta melagingų el. laiškų pagalba, kartu su netikrais programų atnaujinimais ir naudojant kitus nesąžiningus metodus. Jeigu norite nuo jų apsisaugoti, turite vengti nelegalių svetainių bei jose siūlomų programų. Beje, laikykitės kuo toliau nuo pranešimų, kurie siūlo jums atnaujinti Falsh Player ar FLV Player. Jeigu tikrai manote, kad jums vertėtų jas atnaujinti, eikite tiesiai į šių programų oficialias svetaines. Galiausiai, visada patikrinkite el. laiškus. Jei juose matote daug klaidų, nerišlų ar bent kiek įtarimą keliantį tekstą, venkite jų. Jeigu PC Watch virusas patektų į jūsų kompiuterį, jis jame kaip mat pakeistų dalį jo nustatymų ir pradėtų savo darbą. Kad apsaugotumėte savo asmeninę informaciją, nieko nelaukite ir pašalinkite PC Watch iš sistemos. Tai padaryti galite šių instrukcijų pagalba.

Kaip pašalinti PC Watch virusą?

Jei norite patikrinti savo kompiuterį ir įsitikinti, kad jame nėra PC Watch viruso, atsisiųskite vieną iš šių programų: Reimage, Malwarebytes MalwarebytesCombo Cleaner, Plumbytes Anti-MalwareMalwarebytes Malwarebytes.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage yra rekomenduojama viruso žalos panaikininui. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Apie autorių

Linas Kiguolis
Linas Kiguolis - Ekspertas kovoje su virusais ir kitomis kompiuterio infekcijomis

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Linas Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-pc-watch.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Jūsų nuomonė apie PC Watch