Sudėtingumo skalė:  
  (87/100)

PC Defender 360. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

| Tipas: Ransomware

PC Defender 360 yra pavojinga programa, kuri priklauso ‘rogue anti-spyware’ kategorijai. Šis virusas pasirodė 2013 metų liepos pabaigoje ir priklauso tai pačiai virusų grupei kaip PC Defender Plus. Kaip ir prieš tai minėtas virusas, PC Defender 360 virusas yra skirtas išvilioti iš žmonių jų pinigus. Tam hakeriai naudoja paprastą schemą, kuri yra paremta padirbtais pranešimais apie išgalvotus kompiuterinius virusus. Žinoma, po to žmonėms yra pasiūloma įsigyti licencijuotą PC Defender 360 versiją ir pašalinti šias infekcijas. Daugeliu atvejų, ši programa praneša savo aukoms apie svarbius sistemos failus, todėl jūs privalote ignoruoti jos rodomus pranešimus. Jei juos pastebėjote savo kompiuterio ekrane, galite būti tikras, kad jis buvo užsikrėstas. Tokiu atveju, mes labai rekomenduojame kuo greičiau pašalinti PC Defender 360 iš sistemos.

KAIP PC Defender 360 GALI PATEKTI Į MANO KOMPIUTERĮ?

PC Defender 360 plinta Trojanų pagalba, kurie gali patekti į kompiuterį jei tik jis nėra tinkamai apsaugotas. Jei norite išvengti šio viruso, jums reikia laikytis kuo atokiau nuo nelegalių svetainių, ignoruoti el. laiškus, kurie buvo atsiųsti nežinomų asmenų, ir pan. Be to, įsitikinkite, kad jūsų kompiuteris yra apsaugotas naujausios antivirusinės versijos. Jei trojanas sugebėjo užkrėsti jūsų kompiuterį, jis pakeis keletą jo nustatymų, po kurių PC Defender 360 galės pradėti darbą kaskart kai jūs jį perkrausite. To pasekoje, PC Defender 360 pradės rodyti tokius pranešimus:

PC Defender 360 Firewall Alert
iexplore.exe is infected with Trojan-Downloader.JS.Agent.ftu. Private data can be stolen by third parties, including credit card details and passwords.

Security Alert
Unknown program is scanning your system registry right now! Identity theft detected!
Threat: Hoax.HTML.OdKlas.a

Jei matote tokius pranešimus savo kompiuterio ekrane, mes rekomenduojame nieko nelaukti ir pašalinti PC Defender 360 iš kompiuterio kaip įmanoma greičiau.

KAIP PAŠALINTI PC Defender 360?

Jei jūs galite prisijungti prie Interneto, atsisiųskite vieną iš šių programų: Malwarebytes Malwarebytes arba ReimageJums reikėtų nepamiršti jų atnaujinti prieš jas paleidžiant. Vis dėl to, jeigu negalite paleisti nei vienos iš šių programų, perkraukite kompiuterį į Safe mode with networking režimą:

1. Perkraukite kompiuterį
2. Paspauskite kelis kartus klavišą F8.
3. Pasirinkite Safe Mode with Networking ir paspauskite Enter.
4. Dabar atsisiųskite Reimage ir paleiskite ją. 

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą PC Defender 360 šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei jums nepavyko pašalinti viruso naudojant Reimage, užduokite klausimą mūsų IT specialistams ir išsamiai aprašykite situaciją.
PC Defender 360 pašalinimui yra rekomenduojama Reimage antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Svarbu: Reikia rankinio įsikišimo reiškia, kad pažymėtos šiuo ženkliuku programos, nepašalina viruso visiškai automatiškai. Skaitykite instrukcijas žemiau.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje
Alternatyvios programos
Plumbytes Anti-Malware
Mes išbandėme Plumbytes Anti-Malware efektyvumą šalinant PC Defender 360 (2014-01-04)
Malwarebytes
Mes išbandėme Malwarebytes efektyvumą šalinant PC Defender 360 (2014-01-04)
Hitman Pro
Mes išbandėme Hitman Pro efektyvumą šalinant PC Defender 360 (2014-01-04)
Malwarebytes
Mes išbandėme Malwarebytes efektyvumą šalinant PC Defender 360 (2014-01-04)
PC Defender 360 ekrano nuotrauka
PC Defender 360 ekrano nuotrauka

PC Defender 360 rankinis šalinimas

Išjungti procesus:
[random].exe

Ištrinti failus:
[random].exe
PC Defender 360.lnk

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-pc-defender-360.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis