Kas yra ntrtscan.exe? Ar turėčiau tai pašalinti?

ntrtscan.exe

ntrtscan.exe yra teisėtas procesas, kuris priklauso Trend Micro AntiVirus programai. Šis procesas neturėtų būti sustabdytas, jeigu norite būti tikri, kad jūsų kompiuteris yra apsaugotas nuo kenkėjiškų programų, pavyzdžiui, Trojos arklių, kenkėjiškų programų, adware ir kitų. Jei jūs sustabdėte šį procesą, atminkite, kad jūs turėtumėte apriboti savo naršymą ir lankytis tik patikimose svetainėse. ntrtscan.exe yra saugus failas ir jis turėtų būti paliktas jūsų kompiuteryje.

DĖMESIO!

Kai kurie interneto vartotojai pranešė, kad jie gauti klaidų pranešimus, susijusius su ntrtscan.exe procesu. Yra daug priežasčių, kodėl jūs gaunate šias klaidas – kartais tai yra dėl nebaigto programinės įrangos trynimo, kartais tai dėl nebaigto jų diegimo. Tačiau, gali būti ir taip, jog ntrtscan.exe pranešimai atsiranda dėl kenkėjiškų programų esančių jūsų kompiuteryje. Siekiant patikrinti ntrtscan.exe procesą ir pašalinti pavojingus failus iš savo kompiuterio, mes rekomenduojame nuskaityti kompiuterį su Reimage arba programomis, išvardytomis žemiau:

verdiktas - failo statusas:
reikalinga diagnostika
Patarimas: Jei jūsų kompiuteris atrodo lėtas, jūs matote kai kurias nepageidaujamas reklamas ar esate nuolat nukreipiamas į svetimas interneto svetaines, tada mes rekomenduojame jums praskenuoti sistemą su anti-malware programa. Atlikite keletą NEMOKAMŲ patikrinimų kad surastumėte nepageidaujamas programas, kurios gali būti atsakingos už sistemos problemas.
Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Problemų diagnozavimo programą Laimės
garantija
Parsisiųsk
Problemų diagnozavimo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei jums nepavyko pašalinti viruso naudojant Reimage, užduokite klausimą mūsų IT specialistams ir išsamiai aprašykite situaciją.
Reimage yra rekomenduojamas įrankis nuskenuoti jūsų sistemą ir atsikratyti kenkėjiškų programų bei jų sukeltų grėsmių. Bandomoji produkto versija padės jūsų sistemoje surasti kenkėjiškas programas.
Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje
Alternatyvios programos
Plumbytes Anti-Malware
Malwarebytes
Hitman Pro
Malwarebytes
Šaltinis: https://www.2-spyware.com/file-ntrtscan-exe.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Failai
Programos
Palygink