Kas yra ntrtscan.exe? Ar turėčiau tai pašalinti?

ntrtscan.exe

ntrtscan.exe yra teisėtas procesas, kuris priklauso Trend Micro AntiVirus programai. Šis procesas neturėtų būti sustabdytas, jeigu norite būti tikri, kad jūsų kompiuteris yra apsaugotas nuo kenkėjiškų programų, pavyzdžiui, Trojos arklių, kenkėjiškų programų, adware ir kitų. Jei jūs sustabdėte šį procesą, atminkite, kad jūs turėtumėte apriboti savo naršymą ir lankytis tik patikimose svetainėse. ntrtscan.exe yra saugus failas ir jis turėtų būti paliktas jūsų kompiuteryje.

DĖMESIO!

Kai kurie interneto vartotojai pranešė, kad jie gauti klaidų pranešimus, susijusius su ntrtscan.exe procesu. Yra daug priežasčių, kodėl jūs gaunate šias klaidas – kartais tai yra dėl nebaigto programinės įrangos trynimo, kartais tai dėl nebaigto jų diegimo. Tačiau, gali būti ir taip, jog ntrtscan.exe pranešimai atsiranda dėl kenkėjiškų programų esančių jūsų kompiuteryje. Siekiant patikrinti ntrtscan.exe procesą ir pašalinti pavojingus failus iš savo kompiuterio, mes rekomenduojame nuskaityti kompiuterį su Reimage arba programomis, išvardytomis žemiau:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Problemų diagnozavimo programą Laimės
garantija
Parsisiųsk
Problemų diagnozavimo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage yra rekomenduojamas įrankis nuskenuoti jūsų sistemą ir atsikratyti kenkėjiškų programų bei jų sukeltų grėsmių. Bandomoji produkto versija padės jūsų sistemoje surasti kenkėjiškas programas.
Šaltinis: https://www.2-spyware.com/file-ntrtscan-exe.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Jūsų nuomonė apie ntrtscan.exe

Failai
Programos
Palygink