Reitingas:  
  (73/100)

Norton Internet Security apžvalga, nemokamas atsisiuntimas

parašė Jake Doevan - - | Tipas: Programinė įranga

Norton Internet Security yra naujausia kompanijai Symantec priklausanti antivirusinė programa, kuri buvo sukurta pagal šiuo metu pasaulyje vyraujančias tendencijas. Šios programos kūrėjai ypač daug dėmesio skyrė socialiniams tinklams, kuriuose slypi vis daugiau ir daugiau pavojų. Tyrimai parodė, kad Norton Internet Security gali lengvai atskirti melagingus pranešimus, kurių pagalba hakeriai siekia priversti žmones apsilankyti pavojingose jų svetainėse. Beje, ji taip pat padės jums įsitikinti, kad jūsų pasirinkta internetinė parduotuvė yra saugi ir kad ja galima pasitikėti. Žinoma, šios programos kūrėjai nepamiršo ir kitų aktualių funkcijų, tokių kaip greitas pavojingų programų užblokavimas bei pašalinimas, efektyvus melagingų laiškų atpažinimas bei nuolatinė asmeninės informacijos apsauga. Vienintelis minusas – Norton Internet Security gali nežymiai lėtinti jūsų kompiuterio darbą, todėl sistemos tikrinimą jūs turėtumėte susiplanuoti iš anksto. Ši programa gali būti įrašyta į bet kurią Windows operacinę sistemą naudojantį kompiuterį.

Norton Internet Security bandymų rezultatai:

Įsirašyti Norton Internet Security į kompiuterį ilgai neužtrunka – kaip teigia šios programos kūrėjai, ji gali būti įrašyta į sistemą per mažiau nei vieną minutę. Vos tik tai atsitinka, programa pasiūlo atsisiųsti naujausią jos versiją. Verta paminėti, kad šios programos dizainas yra labai ‘draugiškas’ ir jūs neturėtumėte susidurti su jokiais sunkumais, tačiau nesvarbu kokią versiją pasirinksite, jūs būtinai turėsite užpildyti tam tikrą registracijos formą (jos yra reikalaujama net jei jūs pasirinkote nemokamą Norton Internet Security versiją). Kai tik šios programos įrašymo procesas yra užbaigiamas, ji iš karto siūlo patikrinti sistemą ir įsitikinti, kad joje nėra virusų. Jūs galėsite pasirinkti tarp ‘quick system scan’, ‘full system scan’ ir ‘custom system scan’. Baigusi sistemos tikrinimą, Norton Internet Security pateikia informatyvius rezultatus ir pasiūlo pašalinti nesaugius failus. Kaip ir virusų atpažinimas, jų pašalinimas atliekamas ypač greitai ir efektyviai.

Taigi, kodėl verta rinktis Norton Internet Security?

Norton Internet Security yra geriausias sprendimas tiems, kurie siekia apsisaugoti nuo visų įmanomų virusų. Jos interaktyvi išvaizda suteikia šiai programai dar daugiau patrauklumo. Išbandę ją savo kompiuteriuose, įsitikinome, jog šia programa gali pasitikėti tiek įmonės, tiek ir namų kompiuterių savininkai.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Norton Internet Security Laimės
garantija
Parsisiųsk
Norton Internet Security Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Norton Internet Security, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Norton Internet Security yra rekomenduojamas įrankis nuskenuoti jūsų sistemą ir atsikratyti kenkėjiškų programų bei jų sukeltų grėsmių. Bandomoji produkto versija padės jūsų sistemoje surasti kenkėjiškas programas. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Norton Internet Security versija.
Apie autorių
Jake Doevan
Jake Doevan - Gyvenimas per trumpas, kad jį švaistytumėme kompiuteriniams virusams

Jake Doevan yra vienas iš Virusai.lt naujienų redaktorių. Vos tik baigęs komunikacijos ir žurnalistikos studijas, jis susidomėjo IT industrija.

Susisiekite su Jake Doevan
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/review-norton-internet-security.html
Apžvalga kitomis kalbomis

Jūsų nuomonė apie Norton Internet Security