Kas yra msmpeng.exe? Ar turėčiau tai pašalinti?

msmpeng.exe

msmpeng.exe procesas yra teisėtas Windows procesas, kuris yra naudojamas Windows Defender Antispyware ir Live OneCare programų. Nors Live OneCare antivirusinė jau nebeplatinama, Windows Defender Antispyware galima lengvai atsisiųsti į kompiuterį. Ši programa yra skirta apsaugoti sistemą nuo įvairiausių virusų, tokių kaip trojanai, padirbtos antivirusinės ir pan. Msmpeng.exe failas paprastai yra įrašomas kartu su šia programa  automatiškai, taigi jei norite, kad ji veiktų tinkamai, jūs privalote palikti msmpeng.exe savo kompiuteryje.

DĖMESIO!

Daugelis interneto vartotojų skundžiasi msmpeng.exe failu. Jų manymu, jis sunaudoja pernelyg daug atminties ir sistemos resursų kas sukelia sistemos sulėtėjimus ir panašias problemas. Tokiu atveju, jūs turėtumėte patikrinti kompiuterį su atnaujinta antivirusine, nes virusai dažnai naudoja teisėtų failų vardus siekdami pasislėpti nuo žmonių. Siekdami išsiaiškinti ar jūsų msmpeng.exe procesas yra teisėtas ar ne, patikrinkite kompiuterį su Reimage.

verdiktas - failo statusas:
reikalinga diagnostika
Patarimas: Jei jūsų kompiuteris atrodo lėtas, jūs matote kai kurias nepageidaujamas reklamas ar esate nuolat nukreipiamas į svetimas interneto svetaines, tada mes rekomenduojame jums praskenuoti sistemą su anti-malware programa. Atlikite keletą NEMOKAMŲ patikrinimų kad surastumėte nepageidaujamas programas, kurios gali būti atsakingos už sistemos problemas.
Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Problemų diagnozavimo programą Laimės
garantija
Parsisiųsk
Problemų diagnozavimo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei jums nepavyko pašalinti viruso naudojant Reimage, užduokite klausimą mūsų IT specialistams ir išsamiai aprašykite situaciją.
Reimage yra rekomenduojamas įrankis nuskenuoti jūsų sistemą ir atsikratyti kenkėjiškų programų bei jų sukeltų grėsmių. Bandomoji produkto versija padės jūsų sistemoje surasti kenkėjiškas programas.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje
Reimage spaudoje
Šaltinis: http://www.2-spyware.com/file-msmpeng-exe.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Failai
Programos
Palygink