Kas yra msascui.exe? Ar turėčiau tai pašalinti?

msascui.exe

msascui.exe yra legalus procesas, kuris yra atsakingas už Windows Defender Antispyware programos aktyvavimą. Ši programa yra naudojama  siekiant apsaugoti kompiuterį nuo šnipinėjimo programų, trojanų ir panašių virusų. Ji buvo sukurta „Microsoft“ kompanijos, taigi nekyla abejonių, kad msascui.exe privalo būti paliktas jūsų kompiuteryje. Paprastai, jūs galite surasti šį procesą aplanke c: Program Files Windows Defender\. Jis yra įdiegiamas kartu su „Microsoft Vista“ operacine sistema arba tiesiog kai vartotojas įdiegia Windows Defender Antispyware į savo kompiuterį.

DĖMESIO!

Daugelis virusų taip pat naudoja šio proceso vardą siekdami pasislėpti nuo kompiuterio vartotojų! Norėdami įsitikinti, kad jūsų kompiuteryje esantis msascui.exe failas yra teisėtas, atkreipkite dėmesį į jo buvimo vietą. Jeigu jis nėra  c: Program Files Windows Defender\ aplanke, būtinai patikrinkite savo kompiuterį su antivirusine programa ir ištrinkite užkrėstus failus. Mes rekomenduojame naudoti Reimage arba Malwarebytes Malwarebytes.

verdiktas - failo statusas:
reikalinga diagnostika
Patarimas: Jei jūsų kompiuteris atrodo lėtas, jūs matote kai kurias nepageidaujamas reklamas ar esate nuolat nukreipiamas į svetimas interneto svetaines, tada mes rekomenduojame jums praskenuoti sistemą su anti-malware programa. Atlikite keletą NEMOKAMŲ patikrinimų kad surastumėte nepageidaujamas programas, kurios gali būti atsakingos už sistemos problemas.
Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Problemų diagnozavimo programą Laimės
garantija
Parsisiųsk
Problemų diagnozavimo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei jums nepavyko pašalinti viruso naudojant Reimage, užduokite klausimą mūsų IT specialistams ir išsamiai aprašykite situaciją.
Reimage yra rekomenduojamas įrankis nuskenuoti jūsų sistemą ir atsikratyti kenkėjiškų programų bei jų sukeltų grėsmių. Bandomoji produkto versija padės jūsų sistemoje surasti kenkėjiškas programas.
Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje
Alternatyvios programos
Malwarebytes
Malwarebytes
Šaltinis: https://www.2-spyware.com/file-msascui-exe.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Failai
Programos
Palygink