Kas yra msascui.exe? Ar turėčiau tai pašalinti?

msascui.exe

msascui.exe yra legalus procesas, kuris yra atsakingas už Windows Defender Antispyware programos aktyvavimą. Ši programa yra naudojama  siekiant apsaugoti kompiuterį nuo šnipinėjimo programų, trojanų ir panašių virusų. Ji buvo sukurta „Microsoft“ kompanijos, taigi nekyla abejonių, kad msascui.exe privalo būti paliktas jūsų kompiuteryje. Paprastai, jūs galite surasti šį procesą aplanke c: Program Files Windows Defender\. Jis yra įdiegiamas kartu su „Microsoft Vista“ operacine sistema arba tiesiog kai vartotojas įdiegia Windows Defender Antispyware į savo kompiuterį.

DĖMESIO!

Daugelis virusų taip pat naudoja šio proceso vardą siekdami pasislėpti nuo kompiuterio vartotojų! Norėdami įsitikinti, kad jūsų kompiuteryje esantis msascui.exe failas yra teisėtas, atkreipkite dėmesį į jo buvimo vietą. Jeigu jis nėra  c: Program Files Windows Defender\ aplanke, būtinai patikrinkite savo kompiuterį su antivirusine programa ir ištrinkite užkrėstus failus. Mes rekomenduojame naudoti Reimage Reimage Cleaner Intego arba SpyHunter 5Combo Cleaner.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.
Šaltinis: https://www.2-spyware.com/file-msascui-exe.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Jūsų nuomonė apie msascui.exe

Failai
Programos
Palygink