Kas yra msascui.exe? Ar turėčiau tai pašalinti?

msascui.exe

msascui.exe yra legalus procesas, kuris yra atsakingas už Windows Defender Antispyware programos aktyvavimą. Ši programa yra naudojama  siekiant apsaugoti kompiuterį nuo šnipinėjimo programų, trojanų ir panašių virusų. Ji buvo sukurta „Microsoft“ kompanijos, taigi nekyla abejonių, kad msascui.exe privalo būti paliktas jūsų kompiuteryje. Paprastai, jūs galite surasti šį procesą aplanke c: Program Files Windows Defender\. Jis yra įdiegiamas kartu su „Microsoft Vista“ operacine sistema arba tiesiog kai vartotojas įdiegia Windows Defender Antispyware į savo kompiuterį.

DĖMESIO!

Daugelis virusų taip pat naudoja šio proceso vardą siekdami pasislėpti nuo kompiuterio vartotojų! Norėdami įsitikinti, kad jūsų kompiuteryje esantis msascui.exe failas yra teisėtas, atkreipkite dėmesį į jo buvimo vietą. Jeigu jis nėra  c: Program Files Windows Defender\ aplanke, būtinai patikrinkite savo kompiuterį su antivirusine programa ir ištrinkite užkrėstus failus. Mes rekomenduojame naudoti Reimage arba Malwarebytes MalwarebytesCombo Cleaner.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Problemų diagnozavimo programą Laimės
garantija
Parsisiųsk
Problemų diagnozavimo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage yra rekomenduojamas įrankis nuskenuoti jūsų sistemą ir atsikratyti kenkėjiškų programų bei jų sukeltų grėsmių. Bandomoji produkto versija padės jūsų sistemoje surasti kenkėjiškas programas.
Šaltinis: https://www.2-spyware.com/file-msascui-exe.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Jūsų nuomonė apie msascui.exe

Failai
Programos
Palygink