Kas yra mqrt.dll? Ar turėčiau tai pašalinti?

mqrt.dll yra sistemos procesas, kuris priklauso Microsoft Windows operacinei sistemai. Jis yra Microsoft žiniatinklio serverio dalis ir paprastai pasileidžia kartu su Windows. Nors tai nėra pagrindinis Windows failas, jūs neturėtumėte sustabdyti mqrt.dll darbo jei nenorite, kad jūsų kompiuteris pradėtų blogiau veikti. Mqrt.dll yra saugus procesas ir nedaro jokios žalos sistemai.

DĖMESIO!

virusai.lt komanda įspėja, kad mqrt.dll taip pat gali būti naudojamas virusų, kurie naudoja legalių failų pavadinimus siekdami pasislėpti. Jeigu įtartinas mqrt.dll failas nėra C:\Windows arba C:\Windows\System32 aplankuose, jums vertėtų patikrinti sistemą su antivirusine programa ir pašalinti užkrėstus failus. Kompiuterio patikrinimui mes rekomenduojame naudoti Reimage arba kitas antivirusines programas.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Problemų diagnozavimo programą Laimės
garantija
Parsisiųsk
Problemų diagnozavimo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage yra rekomenduojamas įrankis nuskenuoti jūsų sistemą ir atsikratyti kenkėjiškų programų bei jų sukeltų grėsmių. Bandomoji produkto versija padės jūsų sistemoje surasti kenkėjiškas programas.
Šaltinis: https://www.2-spyware.com/file-mqrt-dll.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Jūsų nuomonė apie mqrt.dll

Failai
Programos
Palygink