Kas yra mqrt.dll? Ar turėčiau tai pašalinti?

mqrt.dll yra sistemos procesas, kuris priklauso Microsoft Windows operacinei sistemai. Jis yra Microsoft žiniatinklio serverio dalis ir paprastai pasileidžia kartu su Windows. Nors tai nėra pagrindinis Windows failas, jūs neturėtumėte sustabdyti mqrt.dll darbo jei nenorite, kad jūsų kompiuteris pradėtų blogiau veikti. Mqrt.dll yra saugus procesas ir nedaro jokios žalos sistemai.

DĖMESIO!

virusai.lt komanda įspėja, kad mqrt.dll taip pat gali būti naudojamas virusų, kurie naudoja legalių failų pavadinimus siekdami pasislėpti. Jeigu įtartinas mqrt.dll failas nėra C:\Windows arba C:\Windows\System32 aplankuose, jums vertėtų patikrinti sistemą su antivirusine programa ir pašalinti užkrėstus failus. Kompiuterio patikrinimui mes rekomenduojame naudoti Reimage arba kitas antivirusines programas.

verdiktas - failo statusas:
reikalinga diagnostika
Patarimas: Jei jūsų kompiuteris atrodo lėtas, jūs matote kai kurias nepageidaujamas reklamas ar esate nuolat nukreipiamas į svetimas interneto svetaines, tada mes rekomenduojame jums praskenuoti sistemą su anti-malware programa. Atlikite keletą NEMOKAMŲ patikrinimų kad surastumėte nepageidaujamas programas, kurios gali būti atsakingos už sistemos problemas.
Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Problemų diagnozavimo programą Laimės
garantija
Parsisiųsk
Problemų diagnozavimo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei jums nepavyko pašalinti viruso naudojant Reimage, užduokite klausimą mūsų IT specialistams ir išsamiai aprašykite situaciją.
Reimage yra rekomenduojamas įrankis nuskenuoti jūsų sistemą ir atsikratyti kenkėjiškų programų bei jų sukeltų grėsmių. Bandomoji produkto versija padės jūsų sistemoje surasti kenkėjiškas programas.
Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje
Alternatyvios programos
Malwarebytes
Malwarebytes
Šaltinis: https://www.2-spyware.com/file-mqrt-dll.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Failai
Programos
Palygink