Sudėtingumo skalė:  
  (10/100)

MossNet. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

parašė Jake Doevan - - | Tipas: Adware

MossNet yra plačiai paplitusi, tačiau nepatikima programa, kuri žada rodyti įvairias reklamas, kuponus, kain7 palyginimus ir panašius dalykus. Jei pridėjote šią programą į savo kompiuterio sistemą, gali atsitikti taip, kad gausite daugiau nei tikėjotės. Ši programa priklauso ‘adware’ kategorijai, o jos pagrindinė paskirtis – nukreipti lankytojų skaičių į rėmėjų svetaines. Siekiant pritraukti daugiau lankytojų, MossNet gali užgrobti naršykles, pradėti rodyti erzinančius pranešimus ir laukti kol kas nors ant jų spustelės. Neapsigaukite, nes tokie pranešimai yra potencialiai pavojingi ir gali peradresuoti jūsų naršyklę į nesaugias svetaines. Be to, kompiuterių saugumo ekspertai mano, kad ši ir panašios reklaminės programos gali rinkti informaciją apie dažniausiai lankomas svetaines, raktiniu žodžius ir kitą informaciją, susijusią su jūsų naršymo įpročiais.

Kaip MossNet gali patekti į mano kompiuterį?

MossNet dažniausiai platinama su kitų įtartinų nemokamų programų, kurias galima parsisiųsti nepatikimose internetinėse svetainėse, pagalba. Toks platinimo būdas yra žinomas kaip ‘susiejimas’ (angl. bundling’). Naudojant šį metodą, MossNet virusas gali įsirašyti į kompiuterio sistemą kartu su kita nemokama programa, tokia kaip HD Youtube Converter, Video Streaming Tool, PDF File Converter ir t.t. Tam, kad apsaugotumėte savo kompiuterį nuo tokių nepageidaujamų kenkėjų, turite imtis papildomų atsargumo priemonių. Prieš įdiegdami bet kokią nemokamą programą turėtumėte perskaityti programos sutartį, kurią galima rasti oficialioje svetainėje. Po to, pasirinkite Advanced arba Custom įrašymo parinktį ir sekite kiekvieną žingsnį. Galiausiai, suraskite ir nužymėkite visus papildomus plėtinius, įskaitant MossNet. Jeigu visada laikysitės šių paprastų taisyklių, šansai apsaugoti savo kompiuterį nuo nepageidaujamų programų bus žymiai didesni. Jeigu įtariate, kad ši programa jau įsirašė į jūsų kompiuterį, sekite šiuos žingsnius:

Kaip pašalinti MossNet virusą iš savo kompiuterio?

Nepaisant to, kad MossNet nėra laikomas didžiule grėsme, nenuvertinkite šios programos galimybių. Kuo ilgiau laikysite ją savo kompiuteryje, tuo daugiau šansų, kad vieną dieną būsite nukreiptas/-a į virusais užkrėstą svetainę. Norint pašalinti šią programą greitai ir saugiai, atlikite šiuos veiksmus:

Spusteklėkite ‘Start’ → ‘Control Panel’ -> ‘Programs’ (arba Add/Remove Programs) -> Uninstall a Program.
Šiame aplanke suraskite MossNet programą.
Spustelėkite ant jos, pasirinkite ‘Uninstall/Change’ ir paspauskite OK tam, kad išsaugotumėte pakeitimus.

Nepamirškite sutvarkyti visų savo naršyklių!

Internet Explorer:

Atsidarykite Internet Explorer, spustelėkite krumpliaračio ikonėlę arba ‘Tools‘ -> ‘Internet Options’.
Šiame aplanke atsidarykite ‘Advanced’ stulpelį ir spustelėkite ‘Reset’ mygtuką.
Eikite į ‘Reset Internet Explorer settings’ -> ‘Delete personal settings’ ir pasirinkite ‘Reset’.
Galiausiai paspauskite ant ‘Close’ is OK mygtukų tam, kad išsaugotumėte pakeitimus.

Mozilla Firefox:

Atsidarykite Mozilla Firefox, eikite ‘Help’ skyrelį -> ‘Troubleshooting Information’.
Du kartus spustelėkite ant ‘Reset Firefox’, o tada ‘Finish’.

Google Chrome:

Paspauskite ant Chrome menu mygtuko, pasirinkite ‘Tools’ -> ‘Extensions’, suraskite nežinomus plėtinius ir pašalinkite juos paspaudę ant Recycle bin parinkties.
Po to eikite į ‘Settings’ -> ‘Manage search engines’ ir pakeiskite numatytąją paieškos sistemą.

Galų gale patikrinkites savo kompiuterį su patikima antivirusine programa: Reimage, Plumbytes Anti-MalwareWebroot SecureAnywhere AntiVirus, Malwarebytes Anti Malware.

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą MossNet šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei jums nepavyko pašalinti viruso naudojant Reimage, užduokite klausimą mūsų IT specialistams ir išsamiai aprašykite situaciją.
MossNet pašalinimui yra rekomenduojama Reimage antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.
Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje
MossNet ekrano nuotrauka
MossNet ekrano nuotrauka

Apie autorių

Jake Doevan
Jake Doevan - Gyvenimas per trumpas, kad jį švaistytumėme kompiuteriniams virusams

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Jake Doevan
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-mossnet-adware.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis