Sudėtingumo skalė:  
  (11/100)

Mixidj.claro-search.com. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

| Tipas: Naršyklės įskiepiai

Mixidj.claro-search.com daugeliui žmonių gali atrodyti kaip paprastas paieškos puslapis, tačiau iš tikrųjų jūs turėtumėte vengti jo dėl keleto svarbių priežasčių. Panašiai kaip Claro Search, jis gali peradresuoti jūsų naršyklę į užkrėstas svetaines bei pakeisti pradžios puslapio (angl. start page) ir numatytojo paieškos puslapio (angl. default search engine) nustatymus. Be to, tokios svetainės rodo melagingas reklamas ir pateikia suklastotus paieškos rezultatus, kad priverstų žmones apsilankyti pavojinguose puslapiuose prieš jų valią. Ši programa gali lengvai patekti į jūsų kompiuterį kartu su kitomis, dažniausiai nemokamomis, programomis, todėl turėtumėte būti labai atsargūs įrašinėdami jas į savo kompiuterį. Jei pastebėjote peradresavimus į Mixidj.claro-search.com, jūs taip pat netyčia parsisiuntėte šią programą. 

KODĖL MANO NARŠYKLĖ PERADRESUOJA MANE Į Mixidj.claro-search.com?

Kaip jau buvo minėta, jūs galite sutikti nustatyti Mixidj.claro-search.com savo pradžios puslapiu (angl. start page) arba numatytuoju paieškos puslapiu (angl. default search engine) atsisiųsdami kitas programas į kompiuterį. Paprastai, tai būna nemokamos programos, kurių Vartotojo licencijoje yra aiškiai pažymima, jog vartotojas sutinka nustatyti Mixidj.claro-search.com vietoje pradžios puslapio ar numatytojo paieškos puslapio. Noredami to išvengti, turėtumėte atidžiai sekti jums reikalingos programos įrašymo procesą ir nužymėti varneles nuo tokių sąlygų. Jei jau sutikote įrašyti Mixidj.claro-search.com, jis pasirodys kiekvienoje naršyklėje, įskaitant Mozilla Firefox, Google Chrome ir Internet Explorer. Kaip jau supratote, mes nerekomenduojame naudotis šiuo puslapiu. Norėdami pašalinti Mixidj.claro-search.com, naudokite toliau pateiktas instrukcijas.

KAIP PAŠALINTI Mixidj.claro-search.com NUKREIPTI VIRUSAS?

Jei norite atsikratyti Mixidj.claro-search.com, jums reikia pašalinti viską, kas yra susiję su Claro LTD. Tam spustelėkite Start -> Control Panel -> Programs and Functions ir ieškokite Mixidj.claro-search.com arba panašių įrašų. Dabar spustelėkite Uninstall Programs.

Antra, jūs turite patikrinti kompiuterį su atnaujinta antivirusine programa. Tam mes rekomenduojame naudoti Malwarebytes Malwarebytes arba Reimage.

Be to, jei buvo pakeistas jūsų pagrindinis paieškos puslapis (angl. default search engine), atlikite šiuos veiksmus:

Internet Explorer:

Atidarykite IE -> eikite ‘Tools’ -> ‘Internet Options’ -> ‘General’.  Dabar įveskite savo norimą paieškos puslapį ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus.

Mozilla Firefox:

Atidarykite „Mozilla Firefox“ -> eikite ‘Tools’ -> ‘Options’ -> ‘General’ -> ‘Startup’. Dabar įveskite norimą svetainę į adreso laukelį ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus.

„Google Chrome“:

Atidarykite „Google Chrome“ -> pasirinkite ‘Wrench Icon’ -> ‘Options’ -> ‘Basics’. Pasirinkite ‘Open the home page’ ir pagrindiniame puslapyje įveskite tam tikrą svetainę. Paspauskite ‘Gerai’, kad išsaugotumėte pakeitimus.

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą Mixidj.claro-search.com šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei jums nepavyko pašalinti viruso naudojant Reimage, užduokite klausimą mūsų IT specialistams ir išsamiai aprašykite situaciją.
Mixidj.claro-search.com pašalinimui yra rekomenduojama Reimage antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.
Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje
Alternatyvios programos
Plumbytes Anti-Malware
Mes išbandėme Plumbytes Anti-Malware efektyvumą šalinant Mixidj.claro-search.com (2014-01-04)
Malwarebytes
Mes išbandėme Malwarebytes efektyvumą šalinant Mixidj.claro-search.com (2014-01-04)
Hitman Pro
Mes išbandėme Hitman Pro efektyvumą šalinant Mixidj.claro-search.com (2014-01-04)
Malwarebytes
Mes išbandėme Malwarebytes efektyvumą šalinant Mixidj.claro-search.com (2014-01-04)
Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-mixidj-claro-search-com.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis