Sudėtingumo skalė:  
  (86/100)

Ministerio del Interior virusas. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

| Tipas: Ransomware

Jeigu turite pažįstamų Ispanijoje, turėtumėte įspėti juos apie Ministerio del Interior virusą, kuris taip pat gali būti vadinamas Gobierno de Espana, Ministerio del Interior virusu. Tai yra kompiuterinė infekcija, kuri yra skirta pavogti iš žmonių jų pinigus. Šie pinigai viliojami labai paprastu būdu – vos patekęs į sistemą, virusas ją užblokuoja ir vėliau pradeda rodyti oficialiai atrodantį pranešimą, kuris teigia jos jūs pažeidėte keletą skirtingų įstatymų ir dabar turite sumokėti baudą. Žinoma, kadangi šiam virusui priklausantis pranešimas yra pripildytas įvairių Vyriausybinėms institucijoms priklausančių logotipų, jis taip pat rodo aukos IP adresą ir kitą detalią informaciją, daugelis žmonių jau buvo įtikinti sumokėti baudą. Vis dėl to, geriausia yra ignoruoti šį netikrą Ministerio del Interior perspėjimą ir pašalinti virusą iš savo kompiuterio.

Kaip Ministerio del Interior Virusas gali užkrėsti mano kompiuterį?

Kaip ir bet kuris kitas virusas, Gobierno de Espana Ministerio del Interior virusas yra platinamas trojanų pagalba, kurie patenka į sistemos vidų nepastebėti. Dažniausiai, žmonės atsisiunčia tokius virusus kartu su nemokamomis programomis, torrent failais ir panašiomis programomis. Kaip mes jau sakėme, vos tik patekusi į sistemą, ši infekcija užblokuoja kompiuterį ir pradeda rodyti savo didžiulį įspėjimą, kuris praneša apie įstatymų pažeidimus ir panašias problemas. Štai kaip jis atrodo:

Gobierno de Espana
Ministerio del Interior
Su ordenador ha sido bloqueado
Usted es un contraventor, cuyos acciones son ilegales y implican responsabilidad criminal.
La actividad de su ordenador fue detenida a causa de ciberactividad no autorizada.
Articulo – 174. Derecho de autor
Privacion de libertad de 2 hasta 5 anos (Utilizacion o distribucion de las obras de autorX Pena pecuniaria de 18,000 euros hasta 23 000 euros.
(…)
Privacion de libertad hasta 2 anos (Distribucion de spam con contenido pornografico por medio de cartas electronicas y redes socialesX Pena pecuniaria de 16 000 euros hasta 38,000 euros.

Prašome niekada netikėti šia sukčiaujančia programa, nes sumokėjęs baudą jūs tiesiog prarasite savo pinigus. Jei Ministerio del Interior virusas jau yra jūsų kompiuteryje, mes rekomenduojame kuo greičiau pašalinti šį virusą iš sistemos.

Kaip pašalinti Ministerio del Interior Virusą?

Pagrindinė problema, bandant pašalinti Ministerio del Interior Virusą iš sistemos, yra ta, kad jis blokuoja visas programas, Interneto ryšį, Task Manager ir pan.. Norint pašalinti sistemos bloką ir galiausiai atsikratyti šios pavojingos programos failų, turite atlikti šiuos veiksmus:

  1. Iš naujo paleiskite užkrėstą kompiuterį.
  2. Spauskite Start -> Run ir įveskite https://www.2-spyware.com/download/hunter.exe (jei esate užblokuotas, paspauskite alt + tab ir vėl bandykite vesti šį adresą)
  3. Įspėjame, kad virusas vėl gali pradėti rodyti savo perspėjima. Šiuo atveju, paspauskite Alt + Tab ir „R“ tiek kartų kiek reikia.
  4. Parsisiųskite antivirusinę ir paleiskite ją norėdami pašalinti užkrėstus failus iš sistemos.

Užkrėstų failų ištrynimui galite naudoti vieną iš šių programų:  Malwarebytes MalwarebytesCombo Cleaner, Reimage, Plumbytes Anti-MalwareMalwarebytes Malwarebytes.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage yra rekomenduojama viruso žalos panaikininui. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.
Ministerio del Interior virusas ekrano nuotrauka
Ministerio del Interior virusas ekrano nuotrauka
Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-ministerio-del-interior-virus.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Jūsų nuomonė apie Ministerio del Interior virusas